Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τοσο δυσκολο ειναι πια να βρεις μια/ εναν κυριαρχη / κυριαρχο ....αφεντρα/αφεντη ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος πιστοςσκυλος, στις 21 Μαρτίου 2018.

  1. Christos_89

    Christos_89 New Member

    Πολύ σωστό!  
     
  2. -Volt-

    -Volt- Contributor

    + 1.000.000 !!!
     
  3. Γενικα ειναι δυσκολα τα πραγματα αλλα οχι και τοσο τραγικα.
     
  4. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Αν το θες πραγματικα, θα βρεις.
     
  5. moykos

    moykos Regular Member

    κι εγω φαχνω υποτακτικη αλλα τιποτα απο εδω μεσα
     
  6. Christos_89

    Christos_89 New Member

    Κυρίαρχο/η, υποτακτικό/ή κατά παραγγελία δεν γίνεται! Τι είναι το φόρουμ?
    Να είστε ενεργοί, συμμετέχετε και με τον καιρό ίσως γνωρίσετε κάποιον που είναι το άτομο που ψάχνετε.
     
    Last edited: 28 Μαρτίου 2018
  7. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Όντως άλλο τσατ άλλο φορουμ.
     
  8. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Τι το ‘θελα και το διάβασα;
    Θυμήθηκα που ‘χα τριπλό το Σαραβάκο και μου ‘λειπε ο Κωφίδης και δεν έβρισκα έναν τσόγλανο ν’ ανταλλάξουμε.

    Μήπως να τις παίζουμε πλακάκια, ρε;
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ελάτε τώρα γτ κρύβεστε πίσω από τις λέξεις, ναι είναι φόρουμ για συζήτηση/διάβασμα κλπ, αλλά και γνωριμιών, δεν είναι κακό.
     
  10. Christos_89

    Christos_89 New Member

    @Μαντλίν Δεν κρύβομαι πίσω από τις λέξεις. Όποιος είναι ενεργός και μόνος/ελεύθερος σίγουρα κάτι ψάχνει, θες να το πάω σε προσωπικό επίπεδο? Ναι κάτι ψάχνω. Το φόρουμ είναι συγκεκριμένης θεματολογίας και όλοι για κάποιο λόγο ήρθαμε εδώ, τα πάθη που έχουμε μας ενώνουν. Κάνοντας την ρητορική ερώτηση " Τι είναι το φόρουμ" δεν προσπαθούσα να μειώσω την δυνατότητα που δίνει για γνωριμίες. Προσπαθούσα να τονίσω την πρόταση που ακολουθούσε. Διάβασε και κατανόησε το ποστ μου και μην πιάνεσαι από μια μου λέξη η φράση σε παρακαλώ.
     
  11. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

    Ειρωνικό πολύ...αλλά λέτε στα prive αλλά εδώ ...
    Θα αρχίσω πάλι τις live γνωριμίες εδώ μέσα Τζιφός ,...
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το ίδιο λέμε.