Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τοσο δυσκολο ειναι πια να βρεις μια/ εναν κυριαρχη / κυριαρχο ....αφεντρα/αφεντη ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος πιστοςσκυλος, στις 21 Μαρτίου 2018.

  1. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Όσο ασυνάρτητα είναι τα παραπάνω σε μηνύματα πμ είναι κι αυτό που νομΐζεις οτι λύνεται επειδή έβαλες αριθμούς  
    Αλλά μιάς και μ έκανες και γέλασα θα σου πω δύο μυστικά. Ένα γειά σου ειμαι ο τάδε και θα ήθελα να σε γνωρίσω γιατι μου άρεσε απο σένα αυτό η εκείνο, είναι αρκετό   Και το σημαντικότερο μυστικό είναι οτι γραφικές παραστάσεις έχουν οι συναρτήσεις   Τι να πείς; δύσκολα πράματα!
     
  2. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Εγώ πάντως έχω περάσει αυτό το στάδιο της ματαίωσης όλων των προσδοκιών και τον καταλαβαίνω το νηματοθέτη.

    Μέσα στη μαύρη απελπισία μου στράφηκα στους κλασσικούς, που είναι πάντα επίκαιροι, και τελικά την έριξα τη Μιστρέσσα με την ακόλουθη στιχομυθία:

    - Γεια σου, σε λένε Γεωργία και θέλεις να σε γαμήσω;
    - Δε με λένε Γεωργία.
    - Δε σε ρώτησα αυτό.
     
  3. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

    Αυτό που λες είναι πολύ ωραίο ,opener να κάνεις σε κάποια άλλα όχι εδώ μέσα ..

    ίσως έξω κ μου κάνει εντύπωση που το ανέφερες γιατί το συγκεκριμένο το χρησιμοποιο συχνά με μεγάλη επιτυχία εδώ κ πολλά χρόνια .

    πχ να πω σε κάαποια γεια σου είσαι πολλή όμορφη κ μου αρέσεις κ ήρθα να σε γνωρίσω ...και δω τι είναι αυτό που έχεις περισσότερο από αυτό που βλέπω που θα κάνει κάποιον σαν κ εμένα να θέλει σε γνωρίσει περισσοτερο ...

    είδες υπάρχει κ το screening  
    Που στο 99%των ανδρών φτάνει κ μόνο που να είναι η άλλη μουναρα αλλά δεν το λέμε  
    Το συναίσθηματικο κύκλωμα ανδρών κ γυναικών διαφέρει ..άλλου ανταποκρίνεται ο άνδρα κ σε άλλα πράγματα ανταποκρίνεται η γυναίκα...

    Αλλά εδώ μέσα αγαπητή μου charlotte δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα .
    Ναι θα σας στείλουν πμ του στυλ ενδιαφερεσε για κέρατα dom η ποσο αντέχεις στο πόνο
    γιατί πολλή απλά δεν μπορούμε να ξέρουμε κάτι για εσάς ...
    Αλλά από κει και πέρα δώσε κ λίγο χώρο να γνωρίσεις των άλλον μιλά του μην τον αποπερνεις ...δώσε την δυνατότητα να ξετυλίγει των χαρακτήρα του ...εμένα πρωσοπικα η απόρριψη δεν με πείραξε ποτέ. το πρόβλημα το έχω με τη αγένεια ...
     
  4. Ολα σχετικα ειναι. Ναι, ειναι ΠΟΛΥ πιο ευκολο οπως προειπα διοτι εαν ησουν αρσενικο, θα ειχες πολυ λιγοτερα εισερχομενα μηνυματα...
     
  5. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Όταν ένας άνθρωπος γράφει σε ένα φόρουμ φυσικά και μαθαίνεις πράγματα για εκείνον, βλέπεις τα γραπτά του, μπορείς πολύ εύκολα να βρεις κάτι που να σου αρέσει και φυσικά και πράγματα που δε σου αρέσουν από τον τρόπο του. Κάποιος ο οποίος θα στείλει "ενδιαφέρεσαι για κέρατα Dom", "ενδιαφέρεσαι να σου γλείψω τα πόδια" κλπ κλπ είναι σχεδόν δεδομένο ότι στέλνει ένα μήνυμα σωρηδόν σε όλες τις γυναίκες του φόρουμ κι αν τσιμπήσει κάποια τσίμπησε. Και δεν είναι πολλές οι γυναίκες και οι άνθρωποι γενικά που θα κάτσουν να ασχοληθούν με κάποιον ο οποίος παίρνει σβάρνα τα προφίλ και ο,τι του κάτσει, ειδικά όταν τέτοια μηνύματα τα λαμβάνουν με το τσουβάλι από τη στιγμή που θα γραφτούν σε ένα φόρουμ και πολλές φορές και δύο φορές το ίδιο μήνυμα σε διάστημα κάποιων μηνών γιατί ο αποστολέας έχει στείλει τόσα πολλά που ξεχνάει και πού έχει μιλήσει.
     
  6. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Δεν είναι θέμα ποσοτικό αλλά καθαρά ποιοτικό. Το να λαμβάνεις δέκα μηνύματα τη μέρα τα οποία τα διαβάζεις και "απελπίζεσαι" με αυτά που βλέπεις δεν είναι καλύτερο από το να διαβάζεις ένα την εβδομάδα και να είναι ένα μήνυμα της προκοπής, εκτός κι αν θέλεις να τονώσεις το εγώ σου βλέποντας τον αριθμό των εισερχομένων.
    Για μια γυναίκα που ψάχνει κάτι αξιόλογο το να λαμβάνει ένα κάρο μηνύματα που της δείχνουν ότι η πλειοψηφία λειτουργεί με τη λογική "copy paste" επειδή ψάχνει απλά μια τρύπα να το χώσει η μία οποιαδήποτε να δείρει ή μία οποιαδήποτε να τον στραπονάρει μάλλον της το κάνει πιο δύσκολο, όχι πολύ εύκολο.
     
  7. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    @cuckold_love , @Gotham , ρε σεις, σοβαρά τώρα, την πέφτετε δημόσια στα θηλυκά, επειδή τους στέλνετε πιμιά και δεν απαντούν;

    Έτσι δε γάμησε κανείς.
    Κομφούκιος, 501 πΧ


    @t.n.b.t. , σε στείλω πιμί, με πεις άμα κάνεις μασχαλολαγνεία;
     
  8. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    με στείλεις αλλά στο λέω από τώρα αν τη θέλεις τριχωτή δε σου κάνω, κάνω λέιζερ.. κανένα άλλο φετιχάκι;
     
  9. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Ούτε λίίίίίίίγο στην ακρούλα να γαργαλάει;
     
  10. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    ούτε ούτε, ανάθεμα την ώρα που έκλεινα τις συνεδρίες.. δεν ήξερα τι θα χάνω..
     
  11. Δεν ειπα κατι τετοιο...
     
  12. Πιστευω οτι παιζει σημαντικό ρόλο η συμμετοχή στις συζητήσεις του φόρουμ για να βρει κανεις κυριαρχη.