Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τοσο δυσκολο ειναι πια να βρεις μια/ εναν κυριαρχη / κυριαρχο ....αφεντρα/αφεντη ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος πιστοςσκυλος, στις 21 Μαρτίου 2018.

  1. Οταν η ποιοτητα ειναι χαμηλη παντου, η ποσοτητα κανει τη διαφορα. Κατα τα αλλα συμφωνω μαζι σου...
    Η ποιοτητα ειναι χαμηλη και προς την αντιθετη κατευθυνση οχι μονο προς το φυλο σου... Καταλαβαινεις ποσο χειροτερα ειναι τα πραγματα οταν και τα μηνυματα ειναι χαμηλης ποιοτητας και η ποσοτητα ειναι υπερβολικα χαμηλη. Εαν εσυ θεωρητικα "απελπιζεσαι" μια φορα, εγω θα "απελπιζομαι" Χ10.
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Καλά, εξαρτάται και τι γράφει, ε;
     
  3. Σίγουρα
     
  4. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

    Άρα λοιπόν προτείνεις να στέλνουμε ένα μηνυμα κ μετά σιγή ..;;

    Αυτό είναι περιορισμός στα θέλω μας και στα συναισθήματα μας .
    Δεν θα υπάρξει εξέλιξη σε κανέναν ...

    Σε πληροφόρηση ότι πρωσοπικα μπορεί να στέλνω κάτι σαν 'ενδιαφερεσε για κέρατα 'αλλα μετά υπάρχουν περιπτώσεις που αν δεις το πριβε μου λένε γυναίκες ότι δεν περίμεναν ότι η κουβέντα θα εξελιζονταν τόσο όμορφη και πέρα από το αρχικό μην

    .αλλά δυστυχώς κοιτάς ένα μην κ απορρίπτεις ( αυτό εμένα μου δείχνει στενόμυαλο άνθρωπο) ...
    Όσοι διαβάζεται τωρα ότι στέλνοντας ένα τέτοιο μηνυμα σε πολλές περιμένω να τσιμπήσει κάποια έχω να πω το εξής ...

    Μπορεί στην αρχη να πιστέψεις ότι είμαι μαλακας οκ μπορεί να έπεσες μέσα αλλά κοίτα ότι κ εγώ έχω απορρίψει γιατί μέτρησα κ ζυγησα κ μου φάνηκε κάποια λείψει .. αυτό το φανταστηκες;

    Και τέλος ο άντρας είναι κυνηγός αυτός θα στείλει και θα ξαναστείλει κάθε απορρίψει είναι εμπειρία για την επόμενη φορα ...

    Κάπου διάβασα ότι αν ο άντρας δεν έκανε το πρώτο βήμα η με κάθε αποτυχία τα παρατούσε ο πληθυσμός τις γης θα ήταν 8 φορές μικρότερος φαντάσου πόσοι λιγότεροι άνθρωποι θα υπήρχαν αυτή τη στιγμή στη ζωή η πόσες λιγότερες σεξουαλικές επαφές θα είχαν συμβεί η πόσες ανακαλύψεις για την ανθρωπότητα δεν θα είχαν εφεύρεθει ..
    άρα ότι και να λες όταν στέλνω ένα νέο μην η κάνω μια νέα προσέγγιση νιώθω ότι κάνω κάτι καλό !!!!
     
  5. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

    Συγνώμη αλλά είσαι εκτός θέματος ... Αν πιστεύεις ότι ειμαι εδώ για να γαμησω ....
     
  6. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

    ΕΤΣΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ!!!!


    CUCKOLD_LOVE
    2018
     
  7. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

  8. tithon

    tithon Contributor

    ωπ, αυτό είναι το κλειδί; έτσι φτάσαμε τα 8 δις και δεν χωράμε στον πλανήτη; και χάνονται και τόσα είδη;
    θα πάω με το #metoo τελικά, φωτίστηκα.
     
  9. Νομιζω οτι εδω μεσα τα κανουμε ολα πολυ δύσκολα . Αν καποια θελει να γνωρισει κάποιον, η καποιος καποια, το καλυτερο ειναι σε μια καφετερια με αρκετη ομιλια. Να πάνε στο διαολο τα προφίλ, εδω μεσα. Ουτε το 0.2 %του ανθρώπου δεν μπορουν να περιγράψουν. Αφηστε τα πληκτρολογια και βγειτε εξω
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Σωσε την ανθρωπότητα.
    Δωσε δύο λεπτά από το χρόνο σου.
    Στείλε ένα πμ.
     
  11. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

    ο τροπος που σκεφτεσαι ειναι απλα τραγικος .... μα καλα .... ποσα χρονια εχουν να σου κανουν καμακι ?
     
  12. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Αντιλαμβάνομαι πως το μήνυμά σου έχει ξεκάθαρα συμβουλευτικό χαρακτήρα και σ’ ευχαριστώ γι’ αυτό.

    Όμως μη γίνεσαι τόσο σκληρός κριτής. Κάποια στιγμή, εκεί γύρω στο 2011 ήταν νομίζω, είχα πηδήξει. Αλήθεια. Μη σώσω να ξαναδώ γυναικεία μασχάλη.