Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 3 Οκτωβρίου 2006.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όποιος ψάχνει, βρίσκει.-
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θελω να πιστευω ότι μπορει να υπαρχει αληθινος ερωτας και πραγματικο παθος , σε ένα πολυαμουρους (περιστασιακα) ζευγαρι ... για μια τετοια γυναικα θα εδινα ολη μου την ψυχη .
     
  3. Δεν είμαι σίγουρος ότι είναι τόσο δύσκολα. Μάλλον πιο δύσκολο είναι να σπάσουμε τα ταμπού μας. Ξέρω ότι δεν είναι και ότι πιο απλό και λογικό αλλά είναι μια ερωτική επιθυμία.
     
  4. miker

    miker Regular Member

    εμεις το λεμε οτι "οποιος γυριζει μυριζει"
     
  5. wetfit

    wetfit New Member

     
  6. wetfit

    wetfit New Member

    πολύ σωστη περιγραφή για το τι σημαίνει cuckold χωρις να αφήνει κενά και απορίες στους υπόλοιπους.
     
  7. Yannis10

    Yannis10 New Member

    Πολύ ενοχική φαντασίωση.  
     
  8. Yannis10

    Yannis10 New Member

    Αλλά ωραία
     
  9. Παιδιά καλησπέρα αν μπορείτε να μου δώσετε κάποιες συμβουλές ευχαριστώ
     
    Last edited by a moderator: 26 Σεπτεμβρίου 2020
  10. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Για να σου δωσει κάποιος συμβουλές θα πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος.
    Αν από την άλλη ψάχνεις άντρα για να σε βοηθήσει να ζήσεις τη φαντασίωση σου, χαλαρά μπορεί να βρεις μια χιλιάδα πρόθυμους εδώ. Φτάνει να έχεις τη γυναίκα
     
    Last edited: 26 Σεπτεμβρίου 2020
  11. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Κατι τετοια νηματα ερχονται στην επιφανεια και συνειδητοποιω ποσα πολλα μελη υπαρχουν στο φορουμ!
     
  12. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ναι, αλλά με αυτά που ξεθαβω εγώ μαθαίνεις και για λέβητες και για άλλα ενδιαφέροντα πράγματα κι έτσι συνειδητοποιείς επίσης πώς ότι κι αν χρειαστείς δεν χρειάζεται να ψάξεις στο χρυσό οδηγό!