Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 3 Οκτωβρίου 2006.

  1. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

    Οχι δεν την βαρέθηκα καθόλου παρόλο που είμαστε 10 χρόνια παντρεμένοι.
    Απλώς έχω μία κολλητή φίλη με την οποία κάνουμε σεξ εδώ και πολλά χρόνια και σκέφτομαι πλέον ότι και η γυναίκα μου θα έπρεπε να έχει το ίδιο δικαίωμα...
     
    Last edited: 16 Αυγούστου 2009
  2. nadu

    nadu Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

    εννοεις πως η γυναικα σου γνωριζει για την φιλη σου ? γιατι αν γνωριζει δεν "θα επρεπε να εχει το ιδιο δικαιωμα"...
    Εχει το ιδιο δικαιωμα (ασχετα ενδεχομενος αν δεν θελει ...)
    βεβαια και χωρις να το ξερει παλι εχει το δικαιωμα, απλα δεν ξερει την αποψη σου
    (αν εγκρινεις η οχι ).
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding


    Έχεις χάσει επεισόδια 
     
  4. nadu

    nadu Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

    αχμ... καταλαβα!!! παει μακρυα η βαλιτσα    
     
  5. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

    Όχι, πώς σού πέρασε κάτι τέτοιο από το μυαλό;
     
  6. george_artist

    george_artist New Member

    Απάντηση: Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

    Princess_of_Pain σε παντρεύομαι αν θες... Όμως θα πηγαίνω κι εγώ με άλλες...
     
  7. innerneed

    innerneed Regular Member

    Απάντηση: Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

    Ενδιαφέροντα. Τι γίνεται όμως σε μία σχέση Dom Male / sub male?
     
  8. nikolasx

    nikolasx New Member

    Απάντηση: Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

    Αυτό που φοβάμαι και δεν έχω πει στο κορίτσι μου ότι θέλω να πηγαίνει με άλλους είναι ότι θα με περάσει για ομοφυλόφιλο.Από συζητήσεις και από την συμπεριφορά τις ξέρω ότι θέλει πολύ να πηδιέται με άλλους όμως δεν μου το λέει γιατί φοβάται ότι θα την χωρίσω με αποτέλεσμα εγώ να μένω με τις καθημερινές μου φαντασιώσεις και το κορίτσι μου να μην απολαμβάνει τον ερωτα.θέλω να την βλέπω ευτυχισμένη και να την έχω πάντα χορτασμένοι από sex ακόμη και αν χρειάζεται να τις βρίσκω εγώ άνδρες.
     
  9. xealot

    xealot New Member

    Απάντηση: Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

    Γεία σας

    Εμένα αυτό που με τσαντίζει περισσότερο είναι οι "ιντερνετικοί" κερατάδες.Παρακολουθώ αυτό το φετίχ πολύ καιρό ανεξάρτητα με το πόσων χρόνων είμαι.Προσπαθώ να γνωρίσω αυτό το κόσμο όπως έχω προσπαθήσει και σε σχέσεις μου να φτίαξω μία τέτοια κατάσταση αλλά χωρίς αποτέλεσμα.Πιστεύω πως γέμισε ο τόπος εν δυνάμει κερατάδες χωρίς να θέλουν πραγματικά να κάνουν αυτή τη φαντασίωση.Προς αποφυγή παρεξηγήσεων θέλω και να με κερατώσουν αλλά και να κερατώσω με κάποια τον άνδρα της.
     
  10. hamann66

    hamann66 New Member

    Απάντηση: Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

    we are a cuckold couple and we play the game both ways some times...the game is so exiting but you have to respect the rules...have fun boys and girls...
     
  11. premiere

    premiere New Member

    Απάντηση: Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

    σωστος πολυ σωστος ο φιλος.να το κανεις
     
  12. MasseurAthens

    MasseurAthens Regular Member

    Απάντηση: Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

    Moυ έχει τύχει και στην Αγγλία αλλά και εδώ να πάω με γυναίκες που το έχουν κανονίσει οι άντρες τους. Κάποιοι μας έπαιρναν μάτι "κρυφά" (το γνωρίζαμε, αλλά ήταν πίσω από τη πόρτα ή στη ντουλάπα), άλλοι ήταν μπροστά. Ωραίες εμπειρίες, ευχάριστες καταστάσεις.