Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το αντίθετο φύλο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Οκτωβρίου 2008.

  1. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    @ lazulli
    Αχ γατοτάτη ... αυτό το τυρκουάζ πουκαμισάκι - με το μαύρο τρίχωμα να γυαλίζει .. και μια υποψία λάμψης στα αδιάφορα μάτια σας, θα έκαιγε καρδιές. οπότε ... αντε να αποδείξεις ότι ουδέν ανάρμοστο υπάρχει μέσα σας και εντός - ή έστω στο περίγυρο σας

    Υμέτερος
     
  2. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Αν ήμουν άνδρας, ειμαι σιγουρη ότι θα ήμουν Κυρίαρχος..έτσι μου αρέσει και θελω να βλέπω το αλλο φύλο..
    Κατα τα άλλα, θα ήμουν οπως τώρα οσον αφορά τη φυσική μου κατάσταση, γυμνασμενος με τα γυμναστήρια και τις διατροφες μου..
    Οσον αφορα τις σχέσεις μου με το αλλο φύλο, θα μάζευα εμπειρίες μέχρις ότου βρω την κατάλληλη υποτακτικη.. Για γάμο, εάν προέκυπτε, μετά τα 35..
     
  3. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Αν ήμουν γυναίκα, θα ήμουν λεσβία δίχως άλλο, ούτε καν bi... και switch, για να χαίρομαι κάθε ρόλο και παιχνίδι. Αν πάλι "ξέφευγα" και ήμουν αμφισεξουαλική, δεν ξέρω τι θα επέλεγα, η φαντασία μου δεν έχει φτάσει τόσο μακριά  
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το λοιπόν, θα ήμουν 100 % λεσβία και εντελώς αμετανόητη και ταλιμπάν. Δεν θα στο σκεπτόμουν καν να δοκιμάσω με άντρα...
    Ως προς την φυσική κατάσταση/εμφάνιση δεν μπορώ να το γνωρίζω. Ευκολάκι να έλεγα γκομενάρα. Μπορεί να ήμουν και σαν την μπαγιατεμένη κουτσομούρα (δηλαδή σαν μια θηλυκή εκδοχή του πως είμαι τώρα χαχαχα)...
    Όμως ας υποθέσουμε, ότι θα "τρωγόμουν". Ως προς το ντύσιμο θα ήμουν σίγουρα άκρως "προκλητική ( όταν θα το επέτρεπαν οι περιστάσεις και δεν θα βαριόμουνα )...
    Μάλλον στο μεγαλύτερο μέρος του χρόνου θα ντυνόμουν εντελώς αντρικά και θα μου άρεσε τα μάλα ( δηλαδή το αντίθετο απ' ότι κάνω τώρα. Εντάξει, τα γουστάρω και σαν άντρας τα ρουχαλάκια μου, αλλά τα βρίσκω ψιλοβαρετά χαχα )
    Ως προς τον χαρακτήρα θα ήμουν ολόιδια με το πως είμαι τώρα, αλλ' ακόμη πιο "ακραία". Και αφού σαν άντρας δηλώνω Mistress, σαν γυναίκα θα δήλωνα Master χαχαχα...
    Το λοιπόν, θα ήμουν ακόμη πιο δυναμική, ακόμη πιο μπάσταρδη, ακόμη πιο ισχυρογνώμων, ακόμη πιο "σκοτεινή", ακόμη πιο ειλικρινής ( εντάξει ακόμη πιο σκοτεινή και ειλικρινής απ' ότι είμαι τώρα, "πεθαίνεις" ),
    ακόμη πιο κυνική, ακόμη πιο σαδίστρια και "διεστραμμένη" ( δηλαδή θα ήμουν ένας εφιάλτης που αναπνέει, ακόμη χειρότερος από κείνον που είμαι σαν άντρας )...
    Ως προς τις σχέσεις με το άλλο φύλο ( που σε περίπτωση που θα ήμουν γυναίκα θα ήταν το ίδιο ), θα τις άλλαζα σαν τα πουκάμισα...
    Με την μόνη διαφορά ότι θα ήμουν εντελώς αδιάβροχη στο συναίσθημα ( δεν θα το ένιωθα ποτέ, όχι σαν τον μαλάκα τον άντρα που είμαι τώρα )...   
     
    Last edited: 26 Ιουνίου 2015
  5. astarti

    astarti Love beyond Reason

  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δεν είναι θέμα λεσβιακού αγαπητή @astarti αλλ' απλά θέμα γούστου/σεξουαλικού προσανατολισμού...
    Δυστυχώς, μου αρέσουν τόσο πολύ οι γυναίκες...Που σίγουρα αν δεν ήμουν άντρας, πάλι εκείνες θα γούσταρα...
    Και ειλικρινά, θα προτιμούσα να ήμουν gay, γιατί μαζί σας δεν έβγαλα ποτέ άκρη και τα συκώτια μου έχουν γίνει πια τούμπανο χαχαχα...   
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Θα έτρωγα τον άμπακο και ο μεταβολισμός μου θα ξυνόταν. Και με το μπυροκοίλι μου, θα με χαρακτήριζαν γλυκούλη, ενώ με τα γκρίζα μαλλιά μου και τη ρυτίδα κάγκελο, γοητευτικό.
    Και σίγουρα, θα μπορούσα να κάνω ασταμάτητα one night stand. Θα μ’ έλεγαν μαλάκα, αλλά και τι έγινε;

    Καλά δεν τα λέω;
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Δύσκολο ερώτημα αλλά ωραίο!!!

    Γενικά έχω τεράστια εκτίμηση στο άλλο φύλο οπότε θα χαιρόμουν να περνούσα και από εκείνη την πλευρά σε κάποια άλλη ζωή  

    Νομίζω ότι θα λειτουργούσα κυριαρχικά μιας και στους άνδρες αυτό το ρόλο αποδίδω στο κοσμοθεωρητικό μου σύστημα  

    Την εικόνα μου θα ήθελα να την αλλάξω πολύ γιατί τώρα έτσι όπως είμαι αν ήμουν άνδρας θα ήμουν για κλάματα. Επίσης θα ήθελα οπωσδήποτε να έχω τουλάαααχιστον 20 πόντους παραπάνω ύψος!!!

    Θα ήθελα όμως να γελώ και να χαμογελώ εξίσου.

    Α!!! Και να έχω εντελώς διαφορετική φωνή, τώρα είμαι Μίκυ Μάους!!!  

    Πιστεύω ότι θα αγαπούσα πολύ και τρυφερά τις γυναίκες γιατί και σε αυτές έχω μεγάλη εκτίμηση. Και θα ήθελα να φορούν λευκά...

    Δεν θα έδινα, όπως δεν δίνω και τώρα, ιδιαίτερες πληροφορίες στους περισσότερους για την ερωτική μου ζωή, όχι γιατί θα ντρεπόμουν αλλά γιατί θεωρώ ότι δεν τους αφορά  
     
  9. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Κελεπούριον!!
     
  10. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Απλά λατρεύουμε το γυναικείο φύλο!!! Απαγορεύεται;  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αφήστε τα σάπια, τις λεσβίες (σκέτο) αγαπάτε.-  
     
  12. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Σκέτα πράγματα ποτέ δεν αγαπάμε, λέμεεε!!!