Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το αντίθετο φύλο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Οκτωβρίου 2008.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Nταξ, αγαπούλη.
     
  2. Απαντάτε στην υποθετική ερώτηση με τα κριτήρια του φύλου που έχετε τώρα. Σκεφτόσαστε πώς θα θέλατε να είσαστε με το σώμα του άλλου φύλου (η λέξη "αντίθετο" δε μου αρέσει), αλλά με το σκεπτικό που έχετε τώρα. Στην περίπτωση που αλλάζατε φύλο θα άλλαζε και η οπτική σας απέναντι στο φύλο σας.

    Εϊχα δει κάποια ταινία σχετικά, με την Ελεν Μπάρκιν, δε θυμάμαι τον τίτλο
     
  3. aethereal

    aethereal Guest

    Εαν συνέβαινε να μεταλλαχθώ σε αγόρι αυτη τη στιγμή..
    απο αύριο,το πιο πιθανό θα ήταν να έτρωγα καθημερινή καζούρα απο τα μαγκιόρικα αλάνια της τάξεως (με τα παπακια) που θα με θεωρούσαν (στη καλύτερη των περιπτώσεων) φλώρο..
    θα συγκινούσα όμως τις ευαίσθητες κορασίδες κάνοντάς τους κόρτε με νυχτερινά του Chopin,φαντασίες του Mozart και σονατες του Beethoven υπο το σεληνόφως
    ενώ θα έγραφα ένδοξους στίχους στα γόνατά τους,στίχους που σε διαβέβαιώ,δε θα έμεναν ποτέ "σα λεξευμένοι σε άμεμπτο μάρμαρο"..

    παράλληλα,θα τους έλυνα και όσες μαθηματικές τους απορίες προλάβαινα..καθως θα ζήλευα κρυφά που δε θα μπορούσα να φορώ κι εγώ liposan κεράσι,φορεματάκια και κάλτσες μέχρι το γόνατο όπως εκείνες..

    Κι ενώ εκείνες θα με καθιστούσαν με μαθηματική ακρίβεια ίνδαλμα και πόστερ καθότι θα ενσάρκωνα τη καλοσυγκερασμένη aesthete αρμονία της τωρινής babyφατσοσύνης μου σε συνδυασμό με τις αναλογίες του Ερμή του Πραξιτέλους..
    εγώ θα ήμουν κρυφά κι απαγορευμένα ερωτευμένος με τον φευγάτο Καθηγητή των Καλλιτεχνικών..(αναστεναγμός)
    στον όποιο και θα πόζαρα τα μεσημέρια κάπως έτσι

     

    υ.γ μολονότι οι αδιέξοδοι πόθοι είναι έμπνευση για την τέχνη,
    προτιμώ να είμαι κορίτσι..