Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το δαχτυλιδι....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος libens volens potens, στις 25 Φεβρουαρίου 2014.

  1. Απάντηση: Το δαχτυλιδι....

    Σας ευχαριστώ πολύ. Ήδη πηγαίνουν προς το καλύτερο!  
     
  2. Απάντηση: Το δαχτυλιδι....

    Εαιρετική η γραφή σου. Θα Τον θυμάσαι πάντα με αγάπη και στοργή.
    Το ομολογώ έκλαψα πολύ. Ευχαριστούμε.
     
  3. Απάντηση: Το δαχτυλιδι....

    Ειλικρινά λυπάμαι. Δεν ήταν ο σκοπός μου να προκαλέσω δάκρυα. Πιστεύω ακράδαντα πως ξεπερνάμε καταστάσεις όταν φτάνουμε στο σημείο να μπορούμε να τις μοιραστούμε με άτομα, και εγώ ένιωσα έτοιμη για εκείνο το βήμα. Εδώ το αναδημοσίευσα μετά από δύο χρόνια από την αρχική ημερομηνία γραφής του γιατί ήθελα το πρώτο προσωπικό μου ποστ να είναι κάτι έντονο, μια δική μου εμπειρία.    
     
  4. Απάντηση: Το δαχτυλιδι....

    Ο Δάσκαλος μου λέει ότι τα δάκρυα μερικές φορές είνα κόσμημα. Μπράβο σου, είναι το στάδιο μετά την άρνηση. Μπράβο  

    Η προσωπική εμπειρία αυτήν, που δείχνει την αγάπη της υ, την αφοσίωση της και το δώσιμο της είναι σαφώς καλύτερη απο εμπειρίες με χλωρίνες και μανταλάκια! Γιατί για εμένα το bdsm δεν είναι βασανιστήρια. Είναι αγάπη και δώσιμο. Μπράβο σου ειλικρινά.
     
  5. dxflw

    dxflw New Member

    Απάντηση: Το δαχτυλιδι....

    για ολα φταιει το νεο της ηλικιας σου, ψυχικο κουραγιο να εχεις  
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Μπράβο! Πολυ μου άρεσε.
     
  7. Σε ευχαριστω Λαρα μου.!!
     
  8. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Αχχχχ αυτες οι αιώνιες αγαπες που πετανε.

    Πολυ τρυφερα συναισθήματα και παντα να ζεις εντονα τον έρωτα αστερακι μου
    <3
     
  9. Πριν πολυ καιρο σταχτουλα μου.! Σε μια αλλη ζωη.  
     
  10. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Πραγματικα πολυ πολυ ομορφο και τρομερα συναισθηματικο....

    Οι αληθινοι ερωτες ειναι οι ανεκπληρωτοι....
    Συγκινητικο!
     
  11. ε ναι ειναι μεγαλοι δυνατοι και επειδη ειναι ανεκπληρωτοι ειναι αιωνιοι και αφθαρτοι  
     
    Last edited: 21 Οκτωβρίου 2014