Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το δυνατο σημειο.......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 7 Ιουλίου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Πιο ειναι το δυνατο σημειο στην εμφανιση σας ?
     
    Last edited: 8 Ιουλίου 2008
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Λενε, φημες δηλαδη, κατι το μυστηριωδες που με περιβαλλει, λενε, ενα ακρως λαγνο βλεμμα που υποσχεται πολλα, λενε, μια αρχοντικη παρουσια.
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Το δυνατο σημειο.......

    Φίλε μου Πέρη, φαγώθηκες να επιστρέψω στο forum. Επέστρεψα λοιπόν, και ως πρώτη πράξη μου, αποφάσισα να σου χαλάσω το νήμα...  

    Πιστεύω λοιπόν, ότι πολύ περισσότερο ενδιαφέρον θα ήταν, να μάθουμε το τι οι άλλοι πιστεύουν ότι είναι το δυνατό σημείο στην εμφάνισή μας.
    Εγώ π.χ. μπορεί να πιστεύω ότι αυτό που τρελλαίνει τις γυναίκες πάνω μου, είναι το δασύτριχο στήθος μου... Αλλά είναι;;;

    Μιά και λοιπόν πολλοί εδώ γνωριζόμαστε και προσωπικά, ας αφήσουμε τις θεωρίες κι ας προσπαθήσουμε να μάθουμε την αλήθεια: Τι γουστάρουν οι άλλοι σε μας.

    Γιά να κάνω μιάν αρχή, προσωπικά Πέρη σε βρίσκω ακαταμάχητο, όταν φοράς τη δερμάτινη τραγιάσκα.

     
     
  4. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Το δυνατο σημειο.......

    Οι γάμπες μου... πολύ δυνατό σημείο.... γυμνασμένες γάμπες, ποδοσφαιρικές  
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Το δυνατο σημειο.......

    Η τεραστια κοιλια μου σε συνδιασμο με την φαλακρα μου νομιζω ειναι κατι το ακαταμαχητο!!!

    Πολλες μου εχουν πει οτι τους αρεσει οτι ειμαι μονο 1,62 στο υψος και φυσικα αυτο που θεωρω τον κρυμενο ασσο στο μανικι μου ειναι η τριχωτη μου πλατη!!!
     
  6. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Το δυνατο σημειο.......

    Kits.... θα σου πω εγώ μανάρι μου.. Όλα πάνω σου είναι τέλεια, αλλά αυτό που πραγματικά μαγνητίζει το βλέμμα είναι εκείνη η τεράστια τριχωτή κρεατοελιά στην άκρη της μύτης σου... Such a work of art.....
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Το δυνατο σημειο.......

    Αυτο δεν ηθελα να το αναφερω... ηθελα να το δουν μονες τους οσες γυναικες δεν θα μπορουσαν να αντισταθουν στην παραπανω περιγραφη μου, και θα ηθελαν να με γνωρισουν απο κοντα!
     
  8. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Το δυνατο σημειο.......

    Συγγνώμη που σε κάρφωσα....
    Τώρα θα ξέρεις 100% ότι οι κατακτήσεις σου θα σε θέλουν μόνο για την εμφάνισή σου και όχι για το καλλιεργημένο σου πνεύμα, μικρό μου σκεύος ηδονής...  
     
  9. llazouli

    llazouli Contributor

    Τα δυνατά σημεία, συνήθως είναι οι ατέλειες μας, οι οποίες όταν ξεμπλοκαριστούν και τις ''δουλέψουμε'' μεταμορφώνονται σε χαρίσματα που δεν μας χαρίστηκαν αλλά τα κατακτήσαμε,
    γι' αυτό και γίνονται απόλυτα δικά μας, αποτελώντας τους βασικούς πόλους έλξης και γοητείας, που εκπέμπουμε.
     
  10. Eri

    Eri

    Αγαπητη μου, μαλλον αναφερεσε στη θεϊκη κ ακρως σεξουαλικη κοιλια μου.......Το εθεσες ωραιοτατα παντως "Τα δυνατά σημεία, συνήθως είναι οι ατέλειες μας, οι οποίες όταν ξεμπλοκαριστούν και τις ''δουλέψουμε'' μεταμορφώνονται σε χαρίσματα που δεν μας χαρίστηκαν αλλά τα κατακτήσαμε..."....Αυτο το "κατακτησαμε" με εκφραζει απολυτα......
     
  11. llazouli

    llazouli Contributor

    Είσαι απίθανη!!!!!!!!παλιόπαιδο  
    Σα δε ντρέπεσαι να διαστρέφεις τις σοφίες μου...

    Όσο για την κοιλίτσα, θυμίσου λίγο, όχι πολύ παλαιότερα, ποια πρότυπα γυναίκας θεωρούνταν τα πλέον ερωτικά...και μη προτρεχέτω η γλώσσα της διανοίας  
     
    Last edited: 7 Ιουλίου 2008
  12. Eri

    Eri

    Α εγω δεν εχω προβλημα.....Μπορω να κανω κ "κυματακια" με την κοιλια μου.....Οχι πες μου, ποιο ξερακιανο αχαρο μοντελο μπορει να κανει τετοια κολπα???Ε?ε?ε?ε?ε?    

    Τωρα θυμηθηκα κ ενα απο τα καλυτερα κοπλιμεντα που μου εκαναν..."Επιτελους, βγαινω σε ταβερνα με μια γυναικα που ευχαριστιεται το φαϊ κ δεν κανει διαιτα....".....Ε πως να μη με ριξει μετα......Χαχαχαχαχαχαχα......