Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 1 Απριλίου 2012.

  1. Αυτά ρε ήταν τα καυτά ερωτήματα τον καιρό εκείνο. Ποιοί είναι οι προβληματισμοί που έχουν να αντιπαραβάλουν τα σημερινά ενεργά μέλη; ΕΕΕΕ;;;;;
     
  2. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    αχαχαχαααχχαααααα αγκλοσαξονικες μαλακιες

    το καλυτερο ανεκδοτο, μετα τη "σεξουαλικη παρενοχληση" που εφαγε η καημενη ασκουμενη απο κεινον τον σατυρο τον προεδρο

    κει στα καλα καθουμενα που εκανε φωτοτυπιες και τις τρυπαγε γαι τις εβαζε στο κλασερ,
    ηρθε ο αλλος και σκουπισε τον πουτσο του στο φορεμα της, και μολις ειχε χυσει

    την παρενοχλησε. σεξουαλικα. στα καλα καθουμενα

    α να χαθει ο πορνογερος
     
    Last edited: 18 Ιουλίου 2015
  3. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Άντρας (και δη Αφέντης) να κατουρά καθιστός;;;; Απαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπα!!!!!!! Αν είναι δυνατόν!!!! Ανήκουστο! Προδοσία στο αντρικό φύλο! Δεν γίνεται! Πώς να το κάνουμε!
     
  4. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Εναλλακτικός τροπος
     

    Συνημμένα Αρχεία:

    • image.jpg
      image.jpg
      File size:
      87,9 KB
      Προβολές:
      34
  5. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Αυτό. Μόνο.
     
  6. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Κι αναρωτιόμουν αν οι Ντόμες κατουράνε όρθιες. Απαντήθηκε.
     
    Last edited: 18 Ιουλίου 2015
  7. συναρσπαστικό!
     
  8. Δεν ξέρω αν μπορούν να κατουρήσουν όρθιες, σίγουρα όμως θα γνωρίζουν τρόπους να επιζήσουν στα χρόνια της κρίσης  
     
  9. Αν μη τι άλλο....
     
  10. ξέχασα να αναφέρω πως κατά την βασική εκπαίδευση του εκάστοτε Μάστερ μου, χρειάζεται απαραιτήτως να περάσει πρωτίστως την δοκιμασία της καθιστής ούρησης.
    ελάχιστοι έχουν περάσει στην επόμενη φάση.
    τους δυσκολεύω πολύ είναι η αλήθεια.
     
  11. Τα ζόρια....
     
  12. gaby

    gaby Guest

    Εμ, αυτά είναι τα προβλήματα, τους δυσκολεύεις και μετά σοκάρονται και ρίχνουν τα στάνταρ τους … !