Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το κακό που προκαλούν οι " γιαλαντζί Κυρίαρχοι άνδρες "

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Master-Yoda, στις 5 Φεβρουαρίου 2019.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    εμένα δε με χαλάει καθόλου. ειδικά αν θέλουν να βοηθήσουν στο οικονομικό...  
     
  2. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    χαχαχα

    Σοβαρότερα λίγο.
    Όλα είναι σχετικά.
    Όλα έχουν αντίτιμο σ αυτή την ζωή.

    Πριν καιρό, βρισκόμουν σε φριχτά δύσκολη οικονομική κατάσταση κι εμφανίστηκε κάποιος απο το παρελθον μου που είχα αγαπήσει και εκτιμούσα και μου είπε να μην ανησυχω για τίποτα, θα με βοηθήσει (ενώ δεν του το ζήτησα), προτεινε να αναλαβει τα παντα. Χρεη, ανακαινισεις της οροφης που σταζει, τις σπουδες των παιδιων...
    Υπηρχε ένας όρος. Να μην εργαστω ποτέ ξανά και να ειμαι σπιτι "όπως γεννηθηκαν οι γυναικες να κανουν" , αφου απολογήθηκε που δεν ήταν εκεί και εξαναγκάστηκα να λειτουργώ σαν άντρας...όπως είπε.

    Δεν θα πω, ότι δεν μπήκα στον πειρασμό. Δεν έκλεισα μάτι όλη νύχτα.

    Νά την μαγική λύση που ευχόμουν να βρεθεί!
    Μοναδικό αντίτιμο οι στόχοι, όνειρα, δυνατότητα αυτοπραγμάτωσης κτλ. Εν ολιγοις αντίτιμο η ελευθερία μου. Αλλά είμαι και μαμά και θέλω να δώσω μέσω παραδείγματος στα παιδιά μου κάποια πράγματα. Με μια τέτοια κίνηση τι θα τους έδειχνα; Πως ο ρολος της γυναικας ειναι μονο αυτος; Πως όλα είναι προς πώληση;

    Ανακαλυψα ότι δεν είναι προς πώληση. Με κάποια έκπληξη κιολας τολμώ να ομολογήσω.

    Έχω όμως ζητήσει και ζητώ βοήθεια εκεί που εγώ κρίνω πως μου χρειάζεται. Σεβομενη και με πληρη επιγνωση πως ολα παντα εχουν αντιτιμο. Εκείνους που προσφερονται να βοηθησουν χωρις να τους το ζητήσω είναι που αποτάσσομαι.
     
    Last edited: 8 Φεβρουαρίου 2019
  3. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member


    Το 'νουμερο' γνωριζοντας το χασμα που του δημιουργει η ανυπαρξια του,
    επιδιωκει τη προσοχη.Ειναι ομως ανικανο να το πραξει με ενα θετικο- δημιουργικο τροπο,ενω στο χαλασμο ειναι αυθεντια,λογω πειρας!
    Αυτο που το 'σκοτωνει' εν τελει ειναι η αδιαφορια.
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αυτό..!
    Και γι' αυτό τα νούμερα επιδιώκουν να ανήκουν ανώδυνα...
    Μια ταμπέλα συνήθως τούς είναι αρκετή και με το παραπάνω...
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Χαβαννα ου να να, χαβαννα ου να να.

    Παρτε την καλυτερη εκτελεση εβερ.

     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    κατι τετοιο δηλαδη ?

     
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor


    Tσου!
    Την ταμπέλα τη φοράνε μόνα τους και αποζητάνε να την μοστράρουν παινιδιάρικα...
    Κάτι σε τέτοιο... Προσανατολισμός και φύλο είναι ιρέλεβαντ...

     
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    για το κακο που προκαλει η καθε βανιλοτσουλιτσα που επειδη εφαγε δυο σφαλιαρες ,ανεβασε και δυο φωτο ,εχει την εντυπωση πως ειναι γνωστης της χρυσης βιβλου του βδσμ θα πουμε?
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    όχι βέβαια. γιατί να πούμε;
    αυτό συζητάμε, πώς να αποφεύγουμε τις σάχλες.
     
    Last edited: 9 Φεβρουαρίου 2019
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    ενδιαφερον. Ζαζαβατικα προς ριψη δε βλεπω...
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    και πολύ σας είναι πατσαβούρηδες... θέλετε και σκλάβες...
     
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Humiliation play και χόρτοσούπα για actercare.
     

    Μαχλουτα η βελούδινη.