Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το κακό που προκαλούν οι " γιαλαντζί Κυρίαρχοι άνδρες "

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Master-Yoda, στις 5 Φεβρουαρίου 2019.

  1. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Που έλεγε τι ακριβώς; Θες να μου πεις; Με απλά λόγια;
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    εγώ έχω ακούσει και καφρίλες που θα ήταν δύσκολο να τις προβλέψει κάποιος. συνηθέστερα απο ασχετοσύνη.
     
  3. Master-Yoda

    Master-Yoda Αρχή άνδρα δείκνυσι

    θεωρώ ότι για να έχεις μια πλήρη εικόνα και αντικειμενική άποψη για το κείμενο που με ενέπνευσε θα πρέπει να το διαβάσει εσύ η ίδια.
     
  4. tithon

    tithon Contributor

     
    και κ
      
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Δεν ξέρω. Δεν το χω με αυτά.
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    να λέγεται!!!
     
  7. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Εγώ το διάβασα.
    Απλά επειδή μάλλον δεν το κατάλαβα ( γιατί σύμφωνα με την δική σου κρίση, με αφορά και έπρεπε να πω κάτι, η να πω κάτι ντε και καλά... ) Είπα μήπως δεν κατάλαβα καλά τι λέει.

    Δεν θες να μου εξηγήσεις; Που είμαι χαζουλακι;
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ναι είναι αλήθεια πως οτιδήποτε ξεκινάει από ανευθυνότητα, υπέρμετρο εγωισμό και μωροφιλοδοξίες, μπορεί να καταλήξει επικίνδυνο. Οτιδήποτε και να αφορά. Κι αφού είναι μια κατάσταση που συναντάμε παντού, γιατί όχι κι εδώ. Πού είναι το περίεργο; Εκτός κι αν για τους νηματοθέτες αμφότερους, το εντός είναι έξω απ' το σύνολο πλαίσιο της ζωής, οπότε πια και τα κείμενα τους αντιστρέφονται. Μπορεί, ο συνήθως διαυγής lizard να έχει δίκιο και να αποτελούν διαφήμιση, μπορεί να είναι μια προσπάθεια να βρεθούν τα χαρακτηριστικά των δήθεν. Η αλήθεια όμως είναι πως υπάρχουν. Υπάρχουν υ που προσπαθούν να φτιάξουν την ιδανική Κ, ή την ιδανική dual K, υπάρχουν ψυχοπαθείς, που θα έλεγε κι ο αγαπητός Arioch, ιδιαίτερα ευφυείς ( όπως άλλωστε συνήθως είναι ) και χαρισματικοί ώστε να πείθουν και να ντύνουν καταστάσεις και πρόσωπα. Αν υπάρχουν ή δεν υπάρχουν κοινά χαρακτηριστικά, οι εμπειρότεροι μπορούν να τα διακρίνουν. Οι άπειροι όμως, επειδή καλώς ή κακώς η αγορά γίνεται απ' τα καλάθια, τουλάχιστον τα πρώτα χρόνια, έχουν μόνο δυο όπλα, το ένα είναι να αναγνωρίζουν τι τους υπερβαίνει και να λένε ηχηρά όχι. Χωρίς φόβο. Με πάθος, αν είναι αναγκαίο.
     
  9. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Υπάρχουν όντως άνθρωποι που προσπαθούν να βρουν η ακόμα και να φτιάξουν την/τον ιδανική/ο σύντροφό.
    Τπτ δεν είναι κακο όταν γίνεται με συναίνεση και κοινό στόχο την επιτυχία μιας όμορφης σχέσης.
     
  10. Master-Yoda

    Master-Yoda Αρχή άνδρα δείκνυσι

    Δεν σε θεωρώ χαζουλάκι όπως γράφεις . 'ετσι και αλλιώς άνθρωπο που γράφει " Γιατί ως γνωστόν, τα υ και μάλιστα οι κοπέλες υ , είναι όλες αθώες, χαζούλες , καημένες και δεν καταλαβαίνουμε καθοοοολου ούτε που πάμε ούτε τι κάνουμε.

    Μερικές φορές διαβάζω κάτι τέτοια νήματα και σκέφτομαι, πόσο μα πόσο εύκολα μπορούμε να δουλέψουμε μερικά άτομα .

    Όλα τα υ, άντρες γυναίκες δεν διαφέρουν καθόλου σε ευφυια από τα Κ, οι άνθρωποι διαφέρουν σε ευφυία ( αυτό είναι σίγουρο) αν θες είμαστε και πολύ πιο χειριστικα. Το ότι θα κλαφτουμε και θα πούμε ...διάφορα...προκειμένου να πάρουμε προσοχή η και άλλα πράγματα ... Είναι κάτι που δεν γίνεται λίγες φορές."

    Τον θεωρώ πολύ έξυπνο και δύσκολα θα με πείσεις για το αντίθετο
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Στο forum απαγορεύεται η συμμετοχή στους ανήλικους.

    Επί του προκειμένου: Από τη στιγμή που η "άπειρη" υποτακτική μπορεί με την ψήφο ΤΗΣ να καθορίσει το μέλλον ΜΟΥ τα όποια προσωπικά του κώλου ΤΗΣ έχουν ελάχιστη σημασία.

    Όποιος τη νύχτα περπατεί λάσπες και σκατά πατεί.-
     
    Last edited: 5 Φεβρουαρίου 2019
  12. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Αχ σε έριξα και εσένα. Να ! Έτσι κάνω με όλους και μετά με κυνηγάνε!