Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το καλοκαίρι έρχεται...αλίμονο σε μας τους ποδοφετιχιστές!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Necronomicon, στις 30 Απριλίου 2007.

  1. Necronomicon

    Necronomicon New Member

    Ο καιρός ζεσταίνει,το καλοκαιράκι φτάνει επιτέλους!!!
    Ζεσταίνονται λοιπόν οι κοπέλες,βάζουν φουστίτσες,
    ανοιχτά ντεκολτέ,και τι άλλο???Ανοιχτά παπούτσια...
    Βάφουν τα νύχια τους σε διάφορα προκλητικά,τσαχπίνικα,
    παιχνιδιάρικα και διάφορα άλλα χρώματα...
    Πόσο ν'αντέξει ένας ποδοφετιχιστής ?????????
     
  2. fractal

    fractal Regular Member

    έχω αναπτύξει την περιφερειακή όραση μετά την δέκατη φορά που έφαγα τα μούτρα μου με τη μηχανή.Εντοπίζω ,φαντασιώνομαι και ελέγχω το δρόμο
     
  3. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Το καλοκαίρι έρχεται...αλίμονο σε μας τους ποδοφετιχιστές!!!

    Κουραγιο,παιδια...κουραγιο
     
  4. UnderYourFeet

    UnderYourFeet Regular Member

    Επιτέλους, ιδού ο άνθρωπος που θίγει αυτό το θέμα δημοσίως. Ας μου επιτραπεί παρακαλώ, να χρησιμοποιήσω μια έκφραση όπως την είχε διατυπώσει ο αξέχαστος Β. Λεβέντης, για να πω το εξής: «Κάποια “ζώα” δε με πιστεύανε! Τώρα θα με πιστέψουν –ευτυχώς- και τα “ζώα”…»

    Πραγματικά νομίζω πως λίγοι μπορούν να καταλάβουν σε πόσο δύσκολη θέση μπορεί να βρεθεί ένας άνθρωπος. Πόση αμηχανία μπορεί να νιώσει ένας άντρας αντιμέτωπος με αυτή την καλοκαιρινή φετιχιστική πρόκληση!

    Φίλε Necronomicon νιώθω ήδη τη συνείδησή μου λίγο πιο ήσυχη… 
     
  5. makonen

    makonen New Member

    Απάντηση: Το καλοκαίρι έρχεται...αλίμονο σε μας τους ποδοφετιχιστές!!!

    Πραγματικά πιστεύω ότι είναι μια πολύ δύσκολη κατάσταση και θα καταπονηθεί
    πολύ η υγεία μας και η καριοαναπνευστική μας λειτουργία.
    ¨Ομως παρ'όλα αυτά μας αρέσει έτσι δεν είναι;
    Ευχαριστώ παιδιά παίρνω κουράγιο ότι δεν είμαι ο μόνος που κοιτάω τις γυναίκες από
    κάτω προς τα επάνω!
    Υπομονή και προσοχή στο οδήγημα! Τώρα η αρχή είναι δύσκολη μετά πιστεύω θα το συνηθίσουμε κάπως....
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    LOOOOOOOOL        

    Να δηλώσω επίσης, πως και για εμένα είναι ένας από τους σημαντικότερους λόγους που λατρεύω το καλοκαίρι  

    Όλες οι γυναίκες πλέον βγαίνουν σα σαλιγκάρια μετά από τη βροχή....
     
  7. UnderYourFeet

    UnderYourFeet Regular Member

    Σα σαλιγκάρια μετά τη βροχή, ακριβώς!!!

    Άσε που μου φαίνεται σα να είναι περισσότερες απ' ότι ήταν το χειμώνα. Μη με ρωτήσεις πώς μου δημιουργείται αυτή η εντύπωση, δεν έχω καταλάβει που στηρίζεται...
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Δεν είναι εντύπωση, UnderYourFeet είναι μια πραγματικότητα.
    Από που δημιουργείται; Πιστεύω πως οι γυναίκες ανέχονται λιγότερο το κρύο από τους άντρες. Γι` αυτό το χειμώνα προτιμούν για διασκέδαση τη ζεστασιά του σπιτιού, κάποια ταινία κλπ.

    Αντίθετα το καλοκαίρι λόγω ζέστης και σαν φιλάρεσκα όντα που είναι, βρίσκουν ευκαιρία να βγουν έξω και να δείξουν «κάτι παραπάνω», ώστε να τις προσέξουν οι άλλοι και να το ευχαριστηθούν και οι ίδιες.

    Με λίγα λόγια ας ήταν για πάντα καλοκαίρι  
     
    Last edited: 30 Απριλίου 2007
  9. trampledgr

    trampledgr Regular Member

    Ένα από τα μεγάλα πλεονεκτήματα του φετιχ μας, είναι ότι σε καθημερινή βάση τα ερεθίσματα που προσφέρονται είναι ατελείωτα. Έχουμε, δε το πλεονέκτημα να ζούμε σε μια από τις (λίγες) ακόμα χώρες τις Ευρώπης, που οι γυναίκες περιποιούνται τον εαυτό τους (από κορυφής μέχρι ονύχων).   Οπότε, αγαπητοί συναγωνιστές, ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ !!!.
     
  10. Necronomicon

    Necronomicon New Member

    Απάντηση: Το καλοκαίρι έρχεται...αλίμονο σε μας τους ποδοφετιχιστές!!!

    Φίλε μου trampledgr θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου,το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να το απολαύσουμε!Οφθαλμόλουτρο μέχρι τελικής πτώσεος!!!UnderYourFeet και makonen θα κάνω post στις galleries σε κάποια δόση φωτό από γυναίκες με καλοκαιρινή υπόδηση τις οποίες έχω τραβήξει στο δρόμο ή σε κάποια καφετέρια που καθόμουν...Σκέτη απόλαυση...
    Γενικότερα,τι να πούμε?Καλή δύναμη κατά βάση και υπομονή!!!
    Καλοκαιρινές διακοπές για πάντα...........!!!!!!!
     
  11. UnderYourFeet

    UnderYourFeet Regular Member

    Τρέλανέ μας όλους Necronomicon!!!
     
  12. podolagnos

    podolagnos New Member

    Γεια σας παιδιά και από μένα... ΑΠ'όλες τις κοπέλες με τις οποίες είχα σχέση μόνο μία... κάποτε... με άφηνε να της φιλάω τα πόδια... Καλό το οφθαλμόλουτρο αλλά δεν αντέχεται και πολύ... Κι εδώ στην Ελλάδα είναι δύσκολο μου φαίνεται, να βρεις μια αφέντρα... Εσείς πως την παλεύετε;