Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το καλοκαίρι έρχεται...αλίμονο σε μας τους ποδοφετιχιστές!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Necronomicon, στις 30 Απριλίου 2007.

  1. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Μην παραλέιψουμε φυσικά και τα ανάλογα anklets, απαραίτητο αξεσουάρ ενός καλλίμορφου ποδιού.
     
  2. masada

    masada New Member

    εγω παλι ειμαι του χειμωνιατικου στυλ λατρης...ξερετε καλσον μποτες κλπ..τι να κανω...υπομονη... 
     
  3. subidio

    subidio New Member

    Απάντηση: Το καλοκαίρι έρχεται...αλίμονο σε μας τους ποδοφετιχιστές!!!

    Υπομονη......
     
  4. sleve25

    sleve25 New Member

    Απάντηση: Το καλοκαίρι έρχεται...αλίμονο σε μας τους ποδοφετιχιστές!!!

    η κατασταση ειναι τραγικη αφου ειναι στιγμες που φοβαμε πως δεν θα αντεξω και ορμισω στα ποδια καμιας και θα αρχισω να ταφιλαω και να τα γλυφο στα καλα καθουμενε  
     
  5. george_slave_36

    george_slave_36 New Member

    Καλά, κάθε καλοκαίρι τρελένομαι τελείως!!
     
  6. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    και πόσο μάλλον οταν περικλύοντε σε όμορφα ψιλοτάκουνα πέδιλα...
     
  7. yipas

    yipas New Member

    Η κατάσταση παιδιά, είναι θάνατος, η αλήθεια είναι... Δεν παλεύεται με τιποτα, αν και εγώ είμαι περισσότερο τύπος του χειμώνα...
     
  8. spiderdom

    spiderdom New Member

    Η αληθεια ειναι οτι το καλοκαιρι ετσι κι αλλιως κυκλοφορουν ολοι περισσοτερο και αντρες και γυναικες.Ομως για τους ποδοφετιχιστες το καλοκαιρι ειναι ενας παραδεισος και κολαση μαζι...Ελαχιστες γυναικες κυκλοφορουν με κλειστα παπουτσια ενω δεν χανουν την ευκαιρια να τα βγαλουν μολις καθησουν....βεβαια με τα χρονια ανακαλυψα οτι μπορω να βλεπω χιλιαδες ποδια αλλα δεν μου αρεσουν και ολα....ενω παλιοτερα τρελαινομουνα στη θεα των γυμνων ποδιων οπως και να ηταν..τωρα τα γουστα μου εχουν περιοριστει σε πολυ αδυνατα ποδια με δαχτυλα μακρυα και σκαλακια...εμφανης καλοσχηματισμενους αστραγαλους και πελαματα με ωραια καμαρα και μαλακα 38 με 39 ιδανικο νουμερο για τα γουστα μου και γαλλικο πεντικιουρ με πετρουλες μεσα.ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ;
     
  9. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Re: Το καλοκαίρι έρχεται...αλίμονο σε μας τους ποδοφετιχιστές!!!

    Μία είναι η λύση, παιδιά! Κεφάλι ψηλά! Στον ουρανό! 
     
  10. karelakias34

    karelakias34 New Member

    Απάντηση: Το καλοκαίρι έρχεται...αλίμονο σε μας τους ποδοφετιχιστές!!!

    οντωs ποσο να αντεξει κανειs?
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Χειμώνιασε πια.. χαλαρώστε!

     



    ...ή μήπως όχι;  






    ^*^
     
  12. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Το καλοκαίρι έρχεται...αλίμονο σε μας τους ποδοφετιχιστές!!!

    Μάλλον όχι!...