Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το μεγαλυτερο λαθος σε μια ερωτικη σχεση.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 7 Αυγούστου 2008.

  1. andreasbear

    andreasbear Regular Member

    Θέλουμε αυτό που δεν εχουμε , και δεν βλέπουμε αυτό που έχουμε. Απο συμπεριφορές, αισθήματα,αισθήσεις τα πάντα!!!
     
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Δεν στο παίρνει στ αλήθεια. Εκεί είναι, απλά δεν το βλέπεις. Όσο θες να το έχεις δώσει, τόσο και θα σου λείπει.

    Κάποιος που τα έχει καλά με τον εαυτό και ξέρει στ αλήθεια τι θέλει και τι δεν θέλει, τι έχει και τι δεν έχει, τι μπορεί και τι δεν μπορεί, δε θα σου ζητήσει να του δώσεις ούτε χέρι ούτε ποδι. Ούτε πρόκειται να σε αφήσει να το κάνεις!

    Μια υγειης σχέση δεν χτίζεται πάνω σε κομμένα σώματα. Έχουν και οι δύο τα... Πάντα τος, όλα, και αλληλοσυμπληρωνουν την ευτυχία και ολοκλήρωση τους. Όχι παίρνοντας, αρπάζοντας με οποιονδήποτε τρόπο, κομμάτια του άλλου.

    Λύκος. Ο κακός.
     
    Last edited: 18 Σεπτεμβρίου 2019
  3. -_Δεν στο παίρνει...το έδωσες.
    Εσύ το έδωσες...
    Κάποιες φορές δίνεις κάτι που δεν σου ζητήθηκε.Ήταν επιθυμία σου και συναίσθημα σου. Κρατάς λοιπόν την έλλειψη και την ευθυνή των πράξεων σου μόνο για'σενα.
    Έδωσες χωρίς να στο ζητήσει ο άλλος.
    Αυτός που πρέπει να έχεις δίπλα σου συνέχεια είναι ο εαυτός σου και αν είσαι τυχερός ίσως δώσεις και πάρεις,αν όχι μην μετανιώνεις για την επιλογή σου,γιατί εσύ το θέλησες._-
     
  4. andreasbear

    andreasbear Regular Member

    Στον έρωτα προσφέρεις χωρις να απαιτείς να παρεις..... εαν πάρεις έχει ελπίδες να κρατήσει.
     
  5. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Ο σοφός λαός λέει..
    Αυτό που θα δώσεις,αυτό θα πάρεις.
     
  6. Δύο μισοί άνθρωποι, δεν κάνουν ποτέ ένα ολόκληρο.
    Δύο ολοκληρωμένοι άνθρωποι, ναι, τότε κάνουν μαζί ένα ολόκληρο.
     
  7. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

  8. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Εγώ
    Εγώ εγώ
    Εγώ
    Εγώ εγώ εγώ
    .
    .
    .
    .
     
  9. yannouli

    yannouli busy mind

    Οι προσδοκίες .
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μπα, όχι απαραίτητα. Έχει πολλές ερμηνείες αυτό.

    1. Δίνεις την ψυχή σου, σου δίνει την καρδιά της. Ιδανικό.

    2. Δίνεις την ψυχή σου και παίρνεις τα αρχίδια σου. Πολύ κακό.

    3. Δεν δίνεις την ψυχή σου αλλά σου δίνει την καρδιά της. Κακο για κεινη. Θα σε θάψει στις φίλες της.

    4. Δεν δίνεις τίποτα, δεν σου δίνει τίποτα. Περνάτε καλά. Τι μέρα είναι σήμερα? Ωχ, ακόμα η ίδια είναι? Να θυμηθώ να Ρω τησω πως την λένε, το ξέχασα. Αλλά περνάμε καλααααα  
     
    Last edited: 18 Σεπτεμβρίου 2019
  11. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Λύκε είμαι της άποψης,ότι κάνουμε το βρίσκουμε μπροστά μας..μπορεί να μην το βρούμε την ίδια στιγμή μπροστά μας, κάποια στιγμή όμως θα το βρούμε.
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    βρε βρε καλος τα ματια μας