Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το παιδί μου κι εγώ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Storm, στις 30 Σεπτεμβρίου 2010.

  1. aria

    aria Regular Member

    Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Και αν σου έλεγε ότι είναι ομοφυλόφιλος πως πιστεύεις ότι θα αντιδρούσες?
    Η ερώτηση με αφορά άμεσα γιατί εγώ είμαι ομοφυλόφιλη και παρόλα αυτά νομίζω πως αν το παιδί μου πει ότι είναι gay δεν θα το πάρω και πολύ ψύχραιμα
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Κοριτσάκι μου είναι πολύ διαφορετικό μιά κόρη λεσβία από ένα γιό gay.
    Προσωπικά δεν θα χα πρόβλημα με την κόρη μου - αν είχα και ήταν λεσβία - αλλά αν ο γιός μου ήταν gay, θα πικραινόμουν και δεν θα το αντιμετώπιζα ψύχραιμα, είμαι σίγουρη.
     
  3. Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Και να σου πει οτι είναι στραιτ αλλα slave?
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Κι εκεί Κορνήλιε θα χω ένα....θεματάκι γιατί πάλι προς τα κει πάει η "δουλειά"....οπότε τον προτιμώ καραmaster.Ή τουλάχιστον slave μιάς Κυρίας:lol2:
     
  5. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Αρα να υποθεσω πως αυτο που γραφεις παρακατω δεν ισχυει;
    Δεν θα εχεις θεμα αν ασχοληθει με bdsm αρκει να ειναι καραμαστερ;
    Τελικά τι ισχυει; Θα του υποδείξεις τον τρόπο που θα συμπεριφέρεται ερωτικά η οχι;
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Κορνήλιε αναφέρω τι νοιώθω εγώ όχι αν θα υποδείξω στο γιό μου τι θα κάνει.Λέω απλά ότι θα στεναχωρηθώ αν είναι gay ή slave.Δεν θα του ανατρέψω όμως ποτέ τη φύση του.Δεν θα επέμβω. Η πίκρα μου θα ναι βουβή.
     
  7. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Στην περίπτωση αυτή και να θες (που θα θες) δεν θα μπορείς να επέμβεις έτσι κι αλλιώς. Αλλά γιατί θα στενοχωρηθείς;
     
  8. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Κορνήλιε δεν θέλω να το εκφράσω εδώ γιατί δεν θέλω ειλικρινά να στεναχωρήσω κάποιον με τις απόψεις μου.Και για να μαι απόλυτα ειλικρινής, πάντα είμαι πιό υποκειμενική με το γιό μου. Καλώς ή κακώς.Δεν έχω πρόβλημα με τους άνδρες Slave. Αλλά όσο κι αν ακούγεται τρελό δεν θα το θελα γιά το γιό μου.
     
  9. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Ναι αλλα το προβλημα της κυριας αυτης ειναι πως θα τα βγαλει περα με την πεθερα  
    Πες τις απόψεις σου , δεν θα στενοχωρηθεί κανείς. Όποιος διαβάζει αυτό το νήμα καταλαβαίνει πως η γνώμη σου για τους gay και male slaves δεν είναι καλή. Το γιατί σε ρωτώ
     
  10. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Όχι καλέ μου.Εγώ δεν διαχωρίζω τους ανθρώπους σε κατηγορίες.Εξάλλου ένα πειθήνιο κουτάβι είμαι κι εγω
     
  11. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Δεν καταλαβαίνω…τους διαχωρίζεις σε κατηγορίες αν γράψεις τις απόψεις σου η οι απόψεις σου τους διαχωρίζουν είτε τις γράψεις είτε όχι;
    Δεν ξέρω τι είσαι αλλά ότι τους διαχωρίζεις τους διαχωρίζεις. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Δεν είναι κακό , έτσι νιώθεις. Δεν πειράζει.
    Εγώ πάντως δεν στενοχωρήθηκα και ούτε η μαμά μου στενοχωριέται για εμένα επειδή δεν ξέρει. Στην "απευκταία" περίπτωση ούτε κι εσύ θα ξέρεις οπότε δεν θα στενοχωριέσαι ούτε εσύ.
    Κάπως έτσι φτάνουμε στο ερώτημα του νήματος και η απάντηση είναι απλή.
    Οι γονείς δεν πρέπει να γνωρίζουν τίποτα για την σεξουαλική ζωή των παιδιών τους και το αντίθετο ,διότι η γνώση αυτή είναι άχρηστη και τοξική για όλους.
     
  12. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    ...επειδη φανταζεσαι πως ενας slave θα ηταν κατ αναγκη παθητικος;
    Γι ργος