Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το παιδί μου κι εγώ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Storm, στις 30 Σεπτεμβρίου 2010.

  1. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Lady Dragon το πρώτο Σας post θεικό  
    Σχετικά με την ερώτηση:Δεν θα ήθελα το παιδί μου να γνωρίζει τις σεξουαλικές μου προτιμήσεις.Δεν θα ένιωθα άνετα.Επίσης θα ήθελα να γνωρίζω τις δικές του μόνο αν αντιμετώπιζε πρόβλημα στο συγκεκριμένο θέμα.Αλλιώς ας περνάει καλά κι ας ντρέπεται να μου το πει.
     
  2. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Το BDSM δεν είναι ούτε ναρκωτικά ούτε αρρώστια!
     
  3. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Δεν είναι αλλά θα ήθελα να ξέρω αν το παιδί μου παίρνει ναρκωτικά ή είναι άρρωστο!  
    Αλλά μέχρι εκεί...Να είναι καλά πάνω απόλα.
     
  4. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Ποια η διαφορά, αν επιτρέπεται;
     
  5. telos

    telos Regular Member

    τέλος καλό , όλα καλά
     


    αφού έχεις γλιτώσει την μουρμούρα είσαι μια χαρά
     
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Ε, δεν είναι και το πιό όμορφο πράγμα στον κόσμο γιά μιά μάνα να ξέρει ότι ο γιός της τον παίρνει....
     
  7. Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    ... . .. 
     
  8. vautrin

    vautrin Contributor

    Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Ενώ αν είναι απ' αυτούς που τον "δίνουνε", (κωλομπαράς νεοελληνιστί), όλα θα ήταν μέλι γάλα ε;


    Προσωπικά θα ένιωθα πολύ περήφανος αν ήμουν ο γονιός ενός Χατζιδάκι ή ενός Προυστ. Γιατί οι άνθρωποι κρίνονται απ' την αξία και τα έργα τους κι όχι από το τι κάνουν στο κρεβάτι τους.
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Ti γελάς καλέ? αφού έτσι μου βγήκε....     
     
  10. Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Ναι , αλλά απ’ ότι κατάλαβα η astrovroxi δεν έχει πρόβλημα ο γιος της να είναι Προυστ , έχει πρόβλημα να είναι σκέτο πούστ.
    Vautrin κάνεις ένα λογικό σφάλμα. Το ότι κάποιος θα είναι ομοφυλόφιλος δεν σημαίνει και ότι θα αφήσει σπουδαία έργα στην ανθρωπότητα.
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    ο διάλογος στη 3η σελίδα του νήματος είναι εξαίρετος.
     
  12. vautrin

    vautrin Contributor

    Re: Απάντηση: Το παιδί μου κι εγώ

    Μα... το ίδιο λέμε! Να κρίνεται ο καθείς απ' τα έργα του, όχι απ' την ερωτική του ζωή. Διαφωνείς;