Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το προσωπο του ερωτα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος isnogood, στις 23 Ιουνίου 2008.

Tags:
  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Περα απο τα ψυχικα και πνευματικα χαρακτηριστικα που ζηταμε απο τον συντροφο μας , αναμφισβητητα υπαρχουν και εκεινα τα εμφανησιακα . Η εμφανιση του ειναι ενας απο τους λογους που θα μας βαλει στον δρομο της εξερευνησης του εσωτερικου κοσμου του υποψηφιου συντροφου/παρτενερ .
    Το ποσο πλησιαζει στην ιδανικη εικονα που εχουμε μεσα στο μυαλο , σιγουρα θα παιξει ενα σημαντικο ρολο , πως και ποσο , θα τον φερουμε μεσα στην ζωη μας ή τουλαχιστο θα προσπαθησουμε γι αυτο ...
    Ειμαι πολυ περιεργος λοιπον να μαθω , ποια ειναι τα εμφανησιακα χαρακτηριστικα που θεωρουμε οτι μας γοητευουν και μας προτρεπουν θετικα να πλησιασουμε . Χωρις να ειμαι απολυτος , θα ελεγα οτι μια εικονα ισον με χιλιες λεξεις , ωστοσο στην περιπτωση που βαλετε καποια φωτο/βιντεο καλο θα ηταν και δυο τρεις λεξουλες για το τι θεωρειτε σημαντικο χαρακτηριστικο πανω στο θεμα σας .
    Ασχετα απο τον σεξουαλικο σας προσανατολισμο , ειναι καλοδεχουμενη καθε αποψη του τι θεωρειτε ομορφο ΕΣΕΙΣ ...
    Επισης ολοι συμφωνουμε στην επαγγελματικη ομορφια των σταρ και των μοντελων , για αυτο θα παρακαλουσα να διαλεξετε απο το μυαλο σας και οχι απο τα ΤΟΠ 10 αντρων και γυναικων ...πχ : κουκλα η Σιντυ Κρωφορντ αλλα ποτε δεν σκεφτηκα τον εαυτο μου διπλα της ...

    κανω ποδαρικο στο νημα ....
    η κοπελα , τραγουδιστρια των C Real , Ειρηνη Δουκα , προσεγγιζει τα ιδανικη κατ εμενα εμφανιση περισσοτερο απο οποιαδηποτε μπορω να σκεφτω αυτη την στιγμη ...

    απολυτα γυναικια χροια στην φωνη της , μακρια μαυρα μαλλια , λεπτη σιλουετα , μικρο στηθος (αν το διαβαζε αυτο θα με μισουσε τωρα  ) , εκφραστικοτατο προσωπο με εντονα θηλυκες γραμμες , ενδυματολογικες επιλογες (στο κλιπ τουλαχιστο) που ταυτιζονται παρα πολυ με τις αποψεις μου .... και τελος αυτα τα υπεροχα χειλακια της ... η μεγαλη μου αδυναμια ... τα ομορφα χειλη ... χανεσαι μεσα στην κινηση τους .. τα ακουμπας με τα δικα σου και νιωθεις οτι πατας σε μια φτυαρια συνεφο και χορευεις βαλς αιωρουμενος πανω απο τον παραδεισο ......

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Το προσωπο του ερωτα

    Δυο μάτια κι ένα ζεστό βλέμμα...
    Δυο μάτια που από την πρώτη ματιά είδα μέσα τους τα πάντα..και μετά..τίποτα.
    Όλα όσα έχω αγαπήσει στη ζωή μου είναι δυο μάτια μάταια...

    "Do you cry out in your sleep
    All my failings expose?
    Get a taste in my mouth
    As desperation takes hold
    Is it something so good
    Just cant function no more?
    When love, love will tear us apart again"
     
  3. Lonely_Unicorn

    Lonely_Unicorn New Member

    Εμφάνιση..... χμμμμ..... ότι πιο ευμετάβλητο......
    Π.χ. γνωρίζεις τον έρωτα της ζωής σου και δουλεύει χημικός στις Χημικές Βιομηχανίες... ένα μπαμ στα καυστικά υγρά και πάπαλα το όμορφο προσωπάκι που ερωτεύτηκες κάποτε.... τι κάνεις?
    Ή ο έρωτας σου είναι στο πρόσωπο μιας γεματούλας την οποία για οποιονδήποτε λόγο την είχες κάνει πέρα... τι πιο εύκολο να γίνει μινιόν... και μετά να κτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο....
    Εγώ προσωπικά στέκομαι στα μάτια και στο τι σου βγάζει....
    Γενικά, για μένα όμορφο είναι ότι είναι πραγματικό, όταν είναι ο εαυτός της είναι το πιο όμορφο πλάσμα στον κόσμο....
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οντως πολυ ομορφη κοπελλα!
    Λατρευω το μελαγχολικο βλεμμα στις γυναικες.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. blindfold

    blindfold Contributor

     

    μακρία μαύρα μαλλία
    λάγνο/αυταρχικό βλέμμα
    σαρκώδη/σαρκοφάγα χείλια
    λευκό δέρμα
    τατουάζ .
     
  6. Lonely_Unicorn

    Lonely_Unicorn New Member

    το εκρού του νεκρού?
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Όταν ήμουν έφηβος, η συγκεκριμένη αποτελούσε τη φαντασίωσή μου.
    Όμορφο σώμα, γλυκό πρόσωπο, απίστευτη φωνή και γενικά ζωντανή κοπέλα.

    Μάλλον... τρελιάρικο μωρό   Ρε ζημιά η τραγουδίστρια των The Gathering...



    Τώρα που το σκέφτομαι δεν έχουν αλλάξει πολύ τα γούστα μου από τότε.
    Αλλά θα επανέλθω αργότερα για το σήμερα...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Το προσωπο του ερωτα

    Από "διάσημους", ο εφηβικός μου έρωτας ήταν ο Billy Corgan των Smashing Pumpkins.
    Ευγενής φυσιογνωμία με μια δόση διαστροφής, ιδιόμορφη φωνή που είτε θα λατρέψεις είτε θα μισήσεις, και ένα μυαλό που έκανε τραγούδια όλα όσα έχω νιώσει -και σκεφτεί- ποτέ.

    [nomedia=""]YouTube - Ava Adore[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Το προσωπο του ερωτα

    Η πρώτη κι αξεπέραστη αγάπη μου. Με ξεπαρθένεψε σε ένα αχυρώνα. Σκοτώθηκε από καθρέφτη και το λείψανο φυλάσσεται μουμιοποιημένο στο Μουσείο Ιερών Ερωμένων στη Βηθλεέμ.

     
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Αισθησιακή μελωδική φωνή, λάγνο βλέμμα, καστανόξανθο μαλλί και ένα χαμόγελο που σε ανεβάζει στα ουράνια. Λατρεία της είχα από μικρός και εξακολουθώ. Έχει και το όνομα που στοιχειώνει τη ζωή μου. Ελένη Τσαλιγοπούλου

    [nomedia=";feature=related"]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    λατρεύω τις αφύσικες γυναίκες .
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Το προσωπο του ερωτα


      ... Dolmance .... η μοναχοφαγια ειναι κακο πραγμα ... τετοια κελεπουρια τα μοιραζονται εγκαιρα με τους συμφορουμιωτες ......  
    .... αλλα Αχυρωνας ? ... Βηθλεεμ ? .... ξεπαρθενεματα ? ... ποιος γεννηθηκε εκει ? τι ακριβως εγινε ? ...