Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το πρώτο πορνό...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Alice in wonderland, στις 7 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. iDontKnow

    iDontKnow Regular Member

    Στο εξοχικό μου δεν πιάνει σήμα τηλεόρασης, οπότε τα παλία τα χρόνια που δεν είχαμε πάρει χαμπάρι ότι αν θέλαμε να δούμε κάτι το κατεβάζαμε in advance στο λάπτοπ και παίρναμε το λάπτοπ στο εξοχικό, είχαμε βάλει πιάτο που έπιανε υποτίθεται δορυφορικό. Πάω λοιπόν εγώ το μικρό χαζό επτάχρονο, ανοίγω την τηλεόραση και αρχίζω να ψάχνω τα κανάλια μπας και βρω να βάλω κάνα παιδικό. Σιγά μην βρω παιδικό, σε τσοντοκάναλο πάνω έπεσα.  

    Ήταν ένας τυπάς καθισμένος σε μια πολυθρόνα και πάνω του μια τύπισσα να κοιτάει την κάμερα και να χοροπηδάει και να φωνάζει κιόλας. Δεν ήξερα βέβαια τι στο διάλο έκαναν (επτά γαρ), αλλά μου έμεινε η εικόνα και την αποκωδικοποίησα κάποια χρόνια αργότερα. Ότι έπαθα ένα σοκ, το έπαθα, αλλά μπορώ να πω ότι αντεδρασα πολύ ψύχραιμα. Απλά χάζεψα για δύο ολόκληρα δευτερόλεπτα και μετά άλλαξα κανάλι.

    Η γιαγιά μου (πουριτανή ως εκεί που δεν πάει άλλο) από την άλλη που ήταν στην κουζίνα και άκουσε τις κραυγές της τύπισσας ήρθε τρέχοντας και από το στανιό της τράβηξε το καλώδιο της τηλεόρασης (μη δει τίποτα παραπάνω το βλαστάρι μας και τραυματιστεί η αθώα ψυχούλα του), με κοίταξε με κάτι μάτια γουρλωμένα και μετά πήγε στο μπάνιο κι έκατσε κάνα εικοσάλεπτο μέσα.  
     
  2. Το πρώτο πορνό που είδα ήταν hentai..Ναι ναι αυτά τα γιαπωνέζικα με τις κοπελίτσες που έχουν διαστημικά βυζάκια και μετά κοιτάς τις συνομιλικες σου με απορία λεγωντας μα καλά πως γίνεται...και κάπως ετσι άρχισα να αγαπώ τα manga..
     
  3. iolanda

    iolanda Contributor

    Τσοντοκομιξ με τον "Κόναν ο βάρβαρος".
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Λατρεία !!!! Αγαπάω manga & hentai
     
  5. Και εγωωωω...Καμπαμαρουουουου στο διάολο χαγιατεεεε..αν και αυτό είναι άνιμε..
     
  6. Ionic_Andy

    Ionic_Andy New Member

    Εμένα ήταν το deviantart. Από μικρός είχα μια έλξη στα δεσηματα και όταν έμαθα πως είναι η λέξη δεμένος στα αγγλικά έψαχνα στο deviantart όλους τους αγαπημένους μου χαρακτήρες "tied up".
     
  7. Βέβαια υπάρχουν και τραυματικές αναμνήσεις με κάτι διαστημικά Καλαμαρια και μια κοπελιτσα που έβαζαν τα πλοκάμια τους κάπου που δε θα επρεπε..ακόμα τρομάζω με την εικονα 
     
  8. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Πρώτο πορνό φυσικα του μπαμπά χμμμμ βαρετό αν κ τρόμαξα μ αυτά που είδα να την σφάζουν(έτσι όπως τσιριζε) χωρίς να ματώνει...
    Δεύτερο του αδερφού...μ κίνησε την περιέργεια γιατί κρυμμένη βιντεκασσετα στο ντουλάπι για να δούμε ...θυμάμαι άχνα αποδυτήρια ....δεμένη στον πάγκο...χμμμ εκεί κάτι ζεστάθηκε μέσα μου .....
     
  9. Persephone_red

    Persephone_red Dark ambient

    Το πρώτο δεν το θυμάμαι. Η πιο ωραία ταινία που μου έκανε εντύπωση τότε ilsa she wolf of the ss. Ακόμα αγαπημένη, πάνω από 10 χρόνια μετά.
     
  10. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

    στα 13 μας η τοτε αγοροπαρεα ειχαμε 'χτισει' μια ξυλινη καλυβα, η βιβλιοθηκη της εμπεριειχε τα τοτε κομιξ [μπλεκ, αγορι κλπ]+διαφορα μαζεματα απο περιδικα κ κομιξ πορνο των 80s.

    θυμαμαι μου αρεσε ενα φωτορομαντζο, με ασπρομαυρες φωτογραφιες, κ 'συννεφακια' διαλογους, στα ελληνικα

    κατι παραλληλο βεβαια δινω εδω μιας κ δνε καταφερα ποτε να βρω αντιστοιχο 'ελληνικο'..
     

    Συνημμένα Αρχεία:

    • taratata.0.jpg
      taratata.0.jpg
      File size:
      74,5 KB
      Προβολές:
      57
    • 005.jpg
      005.jpg
      File size:
      125,3 KB
      Προβολές:
      57
    • 011.jpg
      011.jpg
      File size:
      95,4 KB
      Προβολές:
      56
  11. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Πω πω τα θυμάμαι αυτά. Ήμουν πιτσιρίκι Όταν τα βλέπαμε στα περίπτερα.
    Φωτορομαντζο...Το θυμάμαι σαν λέξη.
    Πόσα χρόνια πίσω με γύρισες....
     
  12. vautrin

    vautrin Contributor

    Ζάκουλα και Σωφεράκι... τόσο αρχαίος είμαι.