Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το πρώτο πορνό...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Alice in wonderland, στις 7 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Ναι!!!! Με αριθμούς που αν θυμάμαι καλά μοιράσαμε τα χαρτιά και ανάλογα ποιος είχε τους μεγαλύτερους αριθμούς κέρδιζε.
         
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    α, νόμισα τράπουλες.
     
  3. φουστάνι

    φουστάνι Regular Member

    η πρώτη φορά που ένιωσα διέγερση μέσω εικόνας, χωρίς να έχω ιδέα τί σήμαινε έως τότε
    να καυλώνεις, ήταν όταν είχα δει σε όνειρο να περνώ έξω από ένα γυάλινο σπίτι, όπου μέσα υπήρχε
    ένας ηλικιωμένος με πυτζάμες που την έπαιζε ενώ με κοίταζε να περπατώ

    έκτοτε, το έχω δει αρκετές φορές, πάνε χρόνια ωστόσο από την τελευταία φορά
     
  4. Sovarologeis1

    Sovarologeis1 New Member

    Τα χρόνια που στην ελληνική επαρχία ειδικά κυριαρχούσαν τα videos ξέρετε εκείνα με τις κάσετες... Παιζει να ημουν έκτη δημοτικού η πέμπτη δε θυμάμαι όταν ένας φίλος μου είχε βρει μια κασέτα του πατέρα του με τσοντα και άλλο που δε θέλαμε να ρίξουμε μια ματιά καθώς όλα τα βλέπαμε από κάτι περιοδικά private απ όσο θυμάμαι και play boy με αστεράκια στα γυναικεία στήθη... Ήταν λοιπόν μια ιταλική που το σενάριο αοαλ ήταν μια κρουαζιέρα φίλων που στο τέλος όλοι πάρθηκαν μεταξύ τους... Σημείο αναφοράς για μένα η τότε χαρακτήρας του έργου η Linda.. Ένα απίστευτο μουνι που ακόμα αν την έβλεπα θα με τρέλαινε.. Εκείνη λοιπόν τη στιγμή καθώς έβλεπα άρχισα να παίζω αυθόρμητα ενώ τόσο κάβλωμενος και άρχισα να νιωθω ένα τόσο έντονο συναίσθημα σαν τσούξιμο και ρεύμα μαζί που με διαπέρασε.. Ναι ήταν η πρώτη φορά που τελείωσα.. Έβγαλα θυμάμαι μια σταγόνα αφού δεν μπορούσα να αντέξω την αίσθηση δεν ξέρω γιατί.. Έτρεμαν τα πόδια μου μετά... Από εκεί και μετά μέχρι τα εφειβικα μου χρόνια φυσικά λάστιχο καθώς η τσοντα αυτή δεν επιστράφηκε ποτέ ... Μακάρι να ξαναέβλεπα λίγο αυτή την ταινία με τη Linda αλλά ούτε καν τίτλο δε θυμάμαι ούτε τίποτα
     
  5. sigh

    sigh .

    Στο σπίτι ενός συμμαθητή, με πατατάκια και κιθάρα, τυχαίο πορνο για χαβαλέ στο λαπτοπ, που ήρθε να κάνει ακόμη πιο περίεργη την όλη ατμόσφαιρα του σουρεαλ παρτυ μιας νύχτας του Ιούλη.

    Θυμάμαι μερικές σκηνές, σαν κάτι απο ντοκυμαντερ ανθρώπινων ενστίκτων. Λίγα λεπτά μετά, μου φάνηκε πιο στημένο κι από διαφήμιση βιτάμ ή προσφορες των λιντλ. Παρόλα αυτά, οι περισσότεροι νιώσαμε λες και κάτι απαγορευμένο είχαμε δει από τον κόσμο των μεγάλων κι έτσι..
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    λοιπον μια σκηνή που μου έχει μείνει, δεν ήταν ταινία αλλά περιοδικό. τσοντοκαρτουν ασπρόμαυρο. σωφεράκι, ταρατατά κάτι τέτοιο. σε παραλία σκηνή με ένα ζευγάρι και μια γκόμενα. έχουν θάψει τη γυναίκα του τύπου στην άμμο όρθια κι εξείχε μόνο το κεφάλι. ο τύπος ήταν γονατιστός μπροστά της με τα χέρια δεμένα πίσω και η γκόμενα του την έπαιζε μέχρι που έχυσε στη μάπα της άλλης.
     
  7. Mortuus

    Mortuus ‎‎

    Νομιζω ηταν στο σπιτι ενος συμμαθητη, μαζευομασταν τοτε 4-5 για playstation τα απογευματα, ε και οταν λειπαν οι γονεις του βρηκαμε ενα ντουλαπι με περιοδικα Penthouse και βιντεοκασετες.

    Βαλαμε μια, πρεπει να ηταν αρχαια γερμανικη ή ολλανδικη οπου παρτουζωνονταν και χρησιμοποιουσαν μεχρι και χελια σαν δονητες. Μου εκανε εντυπωση γιατι σπαρταρουσαν και οι γυναικες βογγουσαν παθιασμενα.

    Ξαναεψαξα μετα απο χρονια να τη δω online αλλα δε βρηκα καμια να μου θυμιζει κατι. Ισως σε αυτη να οφειλονται και οι ανωμαλιες που βλεπω τωρα (με bbws και shemales).
     
  8. Η πρώτη μου τσόντα ήταν σε ηλικία 12 ετών και η ονομασία της ήταν...ο βιασμός μίας καλόγριας...
    Όταν την είδα πρώτη φορά αναστατωθηκα... αργότερα όπως και τώρα γελάω με τις ατάκες..
     
  9. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Παίζει να την βρούμε???
    Λατρεύω καφρίλα!!!!
     
  10. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Πριν λίγες μέρες έβλεπα την ταινία οι ήρωες με τα κολάν, και τότε θυμήθηκα την πρώτη τσόντα που είχα δει στην τηλεόραση.
    Ήταν κινούμενα σχέδια. Μια ξανθιά πριγκίπισσα που φορούσε ζώνη αγνότητας, και πολλοί πολλοί μνηστήρες....
     
  11. Θα ψάξω να τη βρω και θα σού στείλω λινκ
     
  12.