Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το σώμα σου Μου ανήκει

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 10 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Το σώμα σου Μου ανήκει

    Το συνειδητοποιω περισσοτερο οταν επιθεωρω το σωμα του.Οταν δηλαδη τον εχω σε μια συγκεκριμενη σταση και τον ψαχουλευω,τον χτυπαω για να διαπιστωσω ποσο σφιχτος ειναι σε διαφορα μερη,με δυναμη του αλλαζω σταση για να εχω καλυτερη οπτικη επαφη.Κι αυτος μενει ακινητος εκει που τον αφηνω.
    Κατι αλλο που μου ερχεται στο νου ειναι οταν γραφω στο σωμα του διαφορα και του απαγορευω να το ξεβγαλει οταν πλενεται.
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    μαγειρεψες ή περιμένεις να την βγαλεις με φονταν και κρυο νερο?
     
  3. Zondag

    Zondag Regular Member

    Νομίζω με την διαχείριση του σώματος και των εκδηλώσεων του απο τον ίδιο τον/την υποτακτικό/η. Κίνηση,στάσεις,έκφραση...Αν όλα αυτα φτάσουν να συμπίπτουν με τις επιθυμίες του Κυρίαρχου τότε πράγματι κατέχει το σώμα της υποτακτικής,ουσιαστικά. Τα δαχτυλίδια, τα τατουάζ και τα υπόλοιπα ειναι καλά ως σύμβολα..Αλλά ένα σύμβολο χωρίς "περιεχόμενο" είναι ένα κενό,ενα νεκρό σύμβολο.
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Το κρύο νερό σε περιμένει όταν δεν επιτύχεις τον διαχωρισμό μυαλού και σώματος αγαπητέ.

    Τα φοντάν είναι στην αγαπημένη σου φοντανιέρα.
     
  5. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Ενας τροπος απολυτης αποδειξης υπαρχει...και μονο ενας...να σφιξεις τα δαχτυλα σου αργα γυρω απο το λαιμο της...κοβοντας την ανασα της και τη ροη του αιματος αργα...σταδιακα...για ποσο?..μεχρι ποτε?...φανταστειτε το
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor


    Αχ ναι, πες κι άλλα, πες κι άλλα. Καλά τα λες εσύ μικρό. Αλλά έχει κι άλλα ο μπαχτσές.

    Σεξ παίζει;
     
  7. Zondag

    Zondag Regular Member

    Tα πάντα σεξ είναι my dear dora...
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Όταν μου δίνεται το σώμα της, πριν η ίδια το επιλέξει συνειδητά. Όταν το σώμα της ανήκει σε εμένα και όχι σε αυτήν...
     
  9. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Πέραν των σημαδιών, ξύλου, bondage, δανεισμού, light or heavy body modification, O Κυρίαρχος μπορεί να αποφασίσει υπέρ ή κατά σε μια χειρουργική επέμβαση απλή ή σοβαρή, όπου η σκλάβα θα ενεργούσε διαφορετικά εάν είχε το ελεύθερο.
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    οταν ο φοβος της γενναει την ηδονη της μεσα απο την εμπιστοσυνη ...
     
  11. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Απάντηση: Το σώμα σου Μου ανήκει

    τα συμβολαια μεταξη σκλαβων και κυριαρχων μετρανε???
     
  12. Elysium

    Elysium Contributor

    Να τααα... και γιατροί οι Κυρίαρχοι...