Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το φετίχ της πεολειξίας με αγνώστους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 1 Μαϊου 2008.

  1. latexduck

    latexduck Contributor

    Στο εξωτερικό έχει γίνει μόδα ένα περίεργο κατά την γνώμη μου φετίχ, βγαίνει ένα ζευγάρι έξω σε ένα club και η γυναίκα βρίσκει τους ομορφότερους άντρες και τους καλεί μετά σπίτι της να τους κάνει πεολειξία, ο άντρας δεν συμμετέχει σε αυτό απλά δίνει την συγκατάθεση του. "Μόνο οι ομορφότεροι άντρες πρέπει να καλούνται αφού αυτή είναι η σημασία του ότι εγώ είμαι η κυνηγός και διαλέγω το καλύτερο" λέει χαμογελώντας η Katherine που το κάνει συχνά αυτό.
    Πώς το σχολιάζετε αυτό? Υπάρχει γυναίκα ανάμεσα μας που θα της άρεσε να έχει τέτοιου τύπου Κυριαρχία?


     
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Ποιο εξωτερικό βρε Παπάκι μου; Το σουσέλ στην Ελλάδα είναι διαδεδομένο εδώ και δύο δεκαετίες τουλάχιστον. Βρε τι ξενομανία είναι αυτή;


    Όπως και να έχει ουδείς σοβαρός άντρας δεν καταδέχεται να πάει στο σπίτι τις κάθε σαμπίτσας για να γίνει το θέαμα του κάθε ντεμέκ κυριάρχου.
     
    Last edited by a moderator: 1 Μαϊου 2008
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Πεολειξια ειναι οτι και πεολειχια???????????
    Ο μπουλκουμές δηλαδη??????????Το πουλοφωνο?????Το "δωσε μου την πουτσα σου να τραγουδησω"?
     
  4. profit_72

    profit_72 New Member

       
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Απονηρευτο πλασμα εσυ... 
     
  6. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Το φετίχ της πεολειξίας με αγνώστους...

    Kαλα αυτη διαλεγει τους ομορφοτερους.Αν αυτη ομως ειναι ''ασχημουλα''....τι γινεται;;;;;
    Eκτος και αν οι ''ασχημες'' απαγορευεται να πουτσοτραγουδανε.........γιατι δεν τις αφηνει ο αντρας τους........!!!!! 
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Το φετίχ της πεολειξίας με αγνώστους...

    το περιεργο εδω που ειναι ???