Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το φετιχ μου :)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος zanshin, στις 12 Σεπτεμβρίου 2011.

  1. zanshin

    zanshin New Member

    Χαίρετε,
    σαν νέος μέλος θα ήθελα να πω κι εγώ αυτό που με ανάβει πιο πολύ. Είνι σίγουρα παράξενο και ασυνήθιστο φετιχ, αλλά υπάρχει ( link στο τέλος της σελιδας αυτης ).

    Ας περιγράψω μια σκηνη, ίσως είναι πιο παραστατικο:
    "Είσαι στην pizza hut, βλέπεις 2 αδύνατες να μπαίνουν στο κατάστημα, κάθονται στο διπλανό τραπέζι. Παραγγέλνουν 1 μεγάλη pizza η καθεμια. Μετά από κάμποση ώρα, τις έχουν φάει, και κάθονται πίσω, κρατώντας και χαιδεύοντας τις πρησμένες κοιλιές τους. Σηκώνονται να φύγουν, δείχνουν σαν εγκυες απο το πλάι."


    Μ'αρεσει ότι έχει να κάνει με πολύ φαγητό και φυσικά το αποτέλεσμα που έχει σε αδύνατες κοπέλες.

    Σχετικά:
    Home

    Κανείς / καμία που να ενδιαφέρεται για συζήτηση περί του θέματος;;
     
  2. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Ενδιαφέρον φετίχ... δεν το έχω... αλλά σε μερικές κοπέλες που ακόμη και σχετικά λίγο φαί τις έκανε να "πρίζονται" τόσο... μου άρεσε   Ίσως λόγω της γενικότερης λεπτότητας όμως και "μικροκαμωμένου" (σφηνάκι στυλ   ) και όχι απαραίτητα το συγκεκριμένο συγκεκριμένο...

    Ενδιαφέρον πάντως   Να το ψάξω  

    Καλωσόρισες  


    Ανδρ(ε)ας
     
  3. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

     
     
  4. zanshin

    zanshin New Member

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    thomas, παραλίγο και θα έπεφτες στο θέμα μας  
     
  5. Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Ενδιαφέρον αυτό που περιγράφεις  

    Μήπως έχει να κάνει λίγο και με ένα άλλο ενδιαφέρον φετίχ? Την πρόκληση εμετού?  

    Σκέψου το λίγο και πες μου πως σου φαίνεται:
    1. Οι δύο αδύνατες κοπέλες, πρησμένες από την πολύ πίτσα βάζουν δάχτύλο στο στόμα τους και κάνουν εμετό η μια πάνω στην άλλη
    2. Ο ίδιες αδύνατες κοπέλες, μετά το φαγητό κάνουν εκμάθηση διείσδυσης πέους στο λάρυγγα (μάλλον στον φάρυγγα) με αποτέλεσμα την πρόκληση εμετού

    Το τράβηξα πολύ?  
     
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    προταση:
    να 'χουν φαει παστρουμα αρμενικο , τσιλι μεξικανικο , καρυ ινδικο
    και ... προβατινα ελληνικη .
     
  7. Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Ε, τι να σου πω?? Είσαι ΠΟΛΥ ανώμαλη...
       
     
  8. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Το φετιχ μου  


    Ας το γιατί τότε το πέος μέσα στο λάρυγγα .....θα θυμίζει περισσότερο .....hot dog ....
     
  9. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    idea   !!!!

    Με δεδομενο οτι μου αρεσει να τρωω πολυ
    αλλα παντα βασανιζομαι τρωγοντας ελαχιστα
    για να μην παιρνω κιλα,
    θα τρωω οσο θελω
    και μετα θα μου χωνει το πεος Του στο λαρυγγι
    θα τα βγαζω και θα ειναι σαν να μην εφαγα...

    φτανει να μη με βαζει να τα ξαναφαω  
     
  10. zanshin

    zanshin New Member

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Xaxaxaxa
    Παει μου το διαλυσατε το θεμα!

    The King: δεν ειναι τοσο του στυλ μου τα αηδιαστικα ;-)

    Thaleia, υπαρχουν τροποι να τρως λιγο και να νοιωθεις σκασμενη, απλα πιες πολυ νερο ή γαλα μετα.  
     
  11. zanshin

    zanshin New Member

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Χαχαχαχα ενταξει μου το διαλυσατε το θεμα!

    Δεν μπορω να πω πως η τροπη που πηρε το φετιχ ειναι του στυλ μου αλλα ισως σε μερικους αρεσει  

    Thaleia:
    Μπορεις να τρως λιγο και να συμπληρωνεις μετα με πολυ νερο ή γαλα   θα δεις ποσο σκασμενη θα εισαι μετα, αν σου αρεσει αυτο!
     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    μπορει να σου το διαλυσαμε στιγμιαια αλλα εδωσα μια καταπληκτικη ιδεα αδυνατισματος .....

    ας επανελθουμε ...

    τις κοπελλες με τις φουσκωμενες κοιλιτσες μονο να τις βλεπεις θελεις ?