Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το φετιχ μου :)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος zanshin, στις 12 Σεπτεμβρίου 2011.

  1. zanshin

    zanshin New Member

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Ισχυει, ειναι καλος τροπος χεχε.

    Οχι μονο   ειχα μια κοπελα που ετρωγε ετσι πολυ καποια χρονια πριν, καταναλωνε πιο πολυ φαγητο απο μενα, ηταν φοβερη εμπειρια στον τομεα αυτο!

    Το bdsm που κολλαει; Μπορεις να την πιεσεις να φαει, να τη δεσεις, κτλ κτλ. Πολλα σεναρια, λειπει συνηθως η προθυμια  
     
  2. Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Καλησπέρα και καλώς όρισες!  

    Ομολογουμένως ασυνήθιστο φετίχ... έχει καθόλου ομοιότητες με το enema play ή είμαι πολύ μακριά;
     
  3. Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Περιγράφεις τη βουλιμία, ως νόσο. Εϊναι μια σωματική νόσος με ψυχολογικό υπόβαθρο, όπου τρώνε και αμέσως βάζουνε δάχτυλο και κάνουν εμετό για να μην πάρουν κιλά. Νόσος καταστρεπτική για την υγεία, που δεν είναι καθόλου καλή ιδέα για να διατηρήσεις το βάρος σου (κάτι που καταφέρνεις πολύ καλά )

    Αυτό θα έλυνε το πρόβλημα λοιπόν. Επιτέλους μιλάμε για κάτι υγιές!   Αν τα ξαναφάς, θα πάρεις όλα τα θρεπτικά συστατικά της τροφής και η κατάσταση δεν θα αποτελεί πλέον ιατρκό πρόβλημα (πέρα από τα δόντια σου που θα διαβρωθούν αν σου γίνει συνήθεια να τα βγάζεις και να τα ξανατρώς)
       

    ΟΚ, σε καταλαβαίνω. Νομίζω ότι θα ήταν περισσότερο ΒΔΣΜικό αν αποσκοπούσε κάπου, όπως ας πούμε να χοντρύνει την κοπέλα, ή αν έπαιζες με τη φουσκωμένη κοιλίτσα (πχ χτυπηματάκια και ελαφρά πίεση, ή να τη βάζεις να ξαπλώνει μπρούμυτα). Εξακολουθώ όμως να νομίζω ότι το καλύτερο είναι να τροποποιείται με κάποιο τρόπο η τροφή και να εξέρχεται. Και μετά μπορείς να το κάνεις πάλι στην ίδια συνεδρία. Περισσότερη απόλαυση δηλαδή. 

    Νομίζω ότι είσαι just to the point, αρκεί η τροφή να εξέρχεται.
     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    ανακαλυψα την πυριτιδα δηλαδη  
    ομως γιατρε μου ,
    αν αντι για δαχτυλο ειναι πεος συνεχιζει να ειναι νοσος ?  
     
  5. Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Λυπάμαι, ναι... Πρέπει να τα ξαναφάς για να θεωρείσαι υγιής.  

    Τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα, ίσως μπορεί να σε σώσει αυτός που έχει το πέος. Όταν εσύ πας να τα βγάλεις, αυτός θα επιμένει να αποφράσσει τη δίοδο, με αποτέλεσμα το περιεχόμενο να παραμείνει τελικά εντός του στομάχου.  

    Τη συγγνώμη μου στον νηματοθέτη για την ασέλγεια στο νήμα του...
     
    Last edited: 15 Σεπτεμβρίου 2011
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    χμ!!! τοτε θα φροντισω να τρωω τις πιο καφτερες πιπεριες που υπαρχουν  

    Υ.γ. δεν νομιζω οτι υφισταται ασελγεια το νημα ,
    για τροφη και πεπτικο συστημα μιλαμε ,
    ισα ισα που δινουμε ιδεες επεκτασης δραστηριοτητων
    για after dinner  
     
  7. Απάντηση: Το φετιχ μου  


    Διακρίνω Κυριαρχικές/Σαδιστικές τάσεις σε εσένα ή είναι ιδέα μου???
       
     
  8. zanshin

    zanshin New Member

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Δεν είναι ανάγκη το φαγητό τελικα να εξέλθει βρε παιδια!

    Εξάλλου αν κάνει εμετο δεν νομιζω να θελει να ξαναφαει μετα, άρα αποχαιρετάμε την φουσκωμενη κοιλια  
     
  9. zanshin

    zanshin New Member

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Και πολύ μεθύσι!
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    αν το αιτουμενο σου ειναι να βλεπεις φουσκωμενη κοιλια
    αυτο μπορει να γινει και με αλλο τροπο
    π.χ. με 2-3 λιτρα μπυρα ...  
    οποτε μετα μιλαμε για ενα εξαισιο κατουρημα ...

    ---------- Post added at 00:59 ---------- Previous post was at 00:51 ----------

    ωωω!!! αναξ !!!
    βρειτε μου εναν ανθρωπο που να μην εχει σαδιστικες τασεις !!!
     
  11. Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Με το ζόρι zanshin. ΤΙ σόι BDSΜers είμαστε???   

    Ή μπορούμε να ακολουθήσουμε αυτά που λέει η Ντόρα. Μετά τα 4 λίτρα κλύσματος και καθώς οδεύουμε προς τα 6, αρχίζει να γεμίζει το στομαχάκι με υγρό και να πρήζεται η κοιλίτσα !!    
    (Για κάθε ενδεχόμενο ας αναφέρω ότι αστειεύομαι, μην πάει κανείς να βάλει σε κανα κώλο ένα κουβά νερό - ή γάλα:asian 

    Αχ, άλλη μια Κυρίαρχη γεννιέται...   
     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    ουτε γι αστειο Βασιλευ !!!!