Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το φετιχ μου :)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος zanshin, στις 12 Σεπτεμβρίου 2011.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    πρησμενη κοιλια σε νεαρη αδυνατη κοπελα μου θυμιζει οχι μια , αλλα τρεις περιπτωσεις .... δυστυχως το κοινο σημειο και στις τρεις ηταν η ηπατιτιδα С ......
    ωστοσο σε μια σχετικη ταινια οπου ολοι εφαγαν μεχρι αυτοκτονιας , διαπιστωσα ενα μικρο στοιχειο ηδονης ....
     
  2. zanshin

    zanshin New Member

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Ποια ταινια ειναι αυτη;
     
  3. Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Πρέπει να είναι "Το Μεγάλο Φαγοπότι" με τον Μαρτσέλο Μαστρογιάνι, των αρχών της δεκαετίας του 1970 αλλά νομίζω ότι η ίδια ταινία ξαναγυρίστηκε πριν από καμιά 10ετία με τον ίδιο τίτλο. Αν δεν κάνω λάθος ήταν Γαλλική.
    4 φίλοι παίρνουν 3 πόρνες και πάνε να περάσουν ένα Σαββατοκύριακο με άπειρη κραιπάλη, κυρίως με πάρα πολύ φαγητό, ποτό και σεξ. Τελικά, σκάνε από το φαγητό. Καλή ταινία.
     
  4. zanshin

    zanshin New Member

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Τη βρήκα, την κατεβάζω τώρα   Αν την θέλει κανείς, ας μου στείλει ένα μηνυμα.

    Ελπίζω να τρώνε και οι πόρνες! χεχε
     
  5. new

    new ο απροσαρμοστος

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Εκαστος με τα γουστα του εγω παλι με ερε8ιζει πολυ οταν οι γυναικα ειναι αχτενιστη και αβαφη ετσι βλεπεις πραγματικα πωσ ειναι τα χαρακτιριστηκα τησ
     
  6. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    Φίλτατε zanshin το πόστ μου όντως ήταν εκτός τόπου, συγνώμη για αυτό.  

    Δεν έχω παρατηρήσει κοπέλες να είναι σε αυτήν την κατάσταση που περιέγραψες μετά από ένα γεύμα, το οποίο αν ήταν πλουσιοπάροχο θα έκανε το φαινόμενο του πρηξίματος στην κοιλίτσα τους ακόμα πιο έντονο. Θα προσπαθήσω να παρατηρήσω το τι γίνεται σ αυτήν την περίπτωση για να κρίνω αν θα αρέσει και σε εμένα η εικόνα αυτή σαν φετίχ.

    Πάντως αν θέλει κάποιος να παρατηρήσει το φαινόμενο – αποτέλεσμα, την ταΐζει πολύ σε ένα γεύμα που θα έχει ετοιμάσει , πλούσιο σε ποιότητα, εμφάνιση και ποσότητα. Και παστούλες βέβαια. Όλα ντεμέκ διαίτης , «φάε δε θα βάλεις γραμμάριο είσαι κούκλα, θα τα πάρεις (τα κιλά) σε μπόι». Βλέπεις την αλλαγή στο σώμα της, αν φοράει λευκά εφαρμοστά ρούχα ακόμα καλύτερα. Αναπτύσσετε μια συζήτηση στο θέμα αυτό και όπου βγάλει. Να τα βγάλει να ρούχα της ώστε να βγουν καλύτερα συμπεράσματα ίσως να είναι το ιδανικότερο.

    Fetish For Food



    [ame=http://www.dailymotion.com/video/xc31zw_belly-stuffing-italian-food_lifestyle]Dailymotion - Belly Stuffing Italian Food - a Life & Style video[/ame]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. zwg

    zwg Regular Member

    Κάπιοι ανάβουν βλεποντας γυναικα έγγυο και τους αρεσει να την χαιδευουν στην κοιλια αλλωστε αν το καλοσκεφτεις ειναι μια παραπανω καμπυλη και αυτη. Τωρα αν το ειχες αυτο το φετιχ με αντρες θα σου ελεγα πως ειναι πολυ ευκολο να βρεις αυτο που ψαχνεις  ειδικα αν ειναι και ξυρισμενη η κοιλια του .... δεν θα την χωρταινεις  
     
  8. paulos

    paulos New Member

    Απάντηση: Το φετιχ μου  

    εμενα μου αρεσει να το βλεπω και στους αντρες, να ειναι σφιχτη και πρισμενη και ξυρισμενη με βαθυ αφαλο.. σε στρειτ αντρα μπορει να αρεσει να βλεπει αυτο?
     
  9. Tritonas

    Tritonas New Member

    Γεια σας είμαι καινούργιος εδω. Εμένα μου αρέσει να με κλάνει μια γυναίκα αυτό είναι το φετίχ μου. Το θεωρείτε ασυνήθιστο;
     
  10. Error

    Error ΜατόσηδύναμηπεςμουπουνατηνβρωναμπωστηναγκαλιάΣουυ

    Και αν πω οτι τα ειδα ολα .. ψεμα θα ναι..
     
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Εννοείς κυριολεκτικά ή μεταφορικά;  
     
  12. Tritonas

    Tritonas New Member

    Κυριολεκτικά. Θα ήθελα να βρω μια γυναίκα να με κλάνει. Το ξέρω πως είναι δύσκολο αλλά θα ήθελα να μυρίσω την μυρωδιά της κλανιας της