Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Το bdsm και εγώ" ή "Εγώ και το bdsm" ή... "Το BDSM ή ΕΓΩ"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος soutzoukakia, στις 4 Ιουνίου 2008.

?

"Το bdsm και εγώ" ή "Εγώ και το bdsm" ή... "Το BDSM ή ΕΓΩ"

  1. Bdsm είναι ότι κάνω εγώ. Όλοι οι άλλοι είναι άσχετοι. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ το bdsm.

    2,6%
  2. Θέλω να λέγομαι bdsmer. Θα αποκτήσω το τίτλο τιμής. Θα να γίνω αυτός που απάντησε το προηγούμενο.

    0 vote(s)
    0,0%
  3. Είμαι bdsmer. Διαβάζω, ρωτάω, παρακολουθώ σεμινάρια, βελτιώνομαι και ελπίζω να μάθω τι είμαι.

    7,7%
  4. Κλέβω την εφορία, διπλοπαρκάρω, κάνω καταχρήσεις, σαβουρογαμάω. Μάλλον είμαι bdsmer.

    5,1%
  5. Δυστυχώς είμαι bdsmer.Δε θέλω να το συζητώ.Είναι προσωπική αδυναμία.Δε μπορώ αλλιώς και... μαρέσει.

    5,1%
  6. Δεν είμαι bdsmer. Απλώς μ αρέσει να μαστιγώνω τη σκλάβα μου/να με μαστιγώνει ο αφέντης μου.

    0 vote(s)
    0,0%
  7. Δεν είμαι bdsmer. I’m just curious... πολύ curious... πάρα πολύ curious... ... αααχ!

    5,1%
  8. Δεν μου αρέσει το bdsm.Με καταπιέζει αφόρητα αυτό το sscl (και τα μικρά ανθρωπάκια στο κεφάλι μου).

    5,1%
  9. Είμαι ότι πει ο/η Κύριος/α μου. Εκείνος/η λέει ότι κάνουμε bdsm κι ότι εγώ είμαι μπρόκολο.

    12,8%
  10. Είμαι Κυρίαρχος και είμαι ότι θέλω. Τελευταία αποφάσισα ότι είμαι ο Ναπολέοντας.

    7,7%
  11. Με ενδιαφέρει το bdsm και η διάδοση του.Αγωνίζομαι γι αυτό με το σύνθημα: Πότε θα γίνουμε Ολλανδία;

    5,1%
  12. Ποιος το χέζει το bdsm; Εμένα τα σκατά με ενδιαφέρουν.

    7,7%
  13. Είμαι ότι είμαι. Αν το bdsm συμφωνεί μαζί μου δικό του πρόβλημα.

    46,2%
  14. Είμαι switch! Επιτέλους ένα gallop που με εμπεριέχει. Συμφωνώ με καθένα από τα παραπάνω ανά 5λεπτο.

    5,1%
  15. Εμένα μ αρέσει η Καλομοίρα.

    10,3%
Multiple votes are allowed.
  1. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    "Το bdsm και εγώ" ή"Εγώ και το bdsm" ή... "Το BDSM ή ΕΓΩ"
    1. Bdsm είναι ότι κάνω εγώ. Όλοι οι άλλοι είναι άσχετοι. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ το bdsm.
    2. Θέλω να λέγομαι bdsmer. Θα προσπαθήσω να αποκτήσω/να σταθώ επάξια σε αυτό το τίτλο τιμής. Ο στόχος μου είναι κάποια μέρα να γίνω σαν αυτόν που απάντησε το προηγούμενο.
    3. Είμαι bdsmer. Ακολουθώ το “ορθό” bdsm, διαβάζω, ρωτάω, μαθαίνω, παρακολουθώ σεμινάρια για να βελτιώνομαι συνεχώς και ελπίζω κάποια στιγμή να μάθω τι είμαι.
    4. Κλέβω την εφορία, διπλοπαρκάρω, κάνω καταχρήσεις, σαβουρογαμάω. Μάλλον είμαι bdsmer. Δεν το επεδίωξα.
    5. Δυστυχώς είμαι bdsmer. Δε θέλω να το συζητώ. Πρόκειται για μια προσωπική αδυναμία. Ξέρω ότι δε μπορώ να κάνω αλλιώς και… μ αρέσει.
    6. Δεν είμαι bdsmer. Απλώς μ αρέσει να μαστιγώνω τη σκλάβα μου/να με μαστιγώνει ο αφέντης μου.
    7. Δεν είμαι bdsmer. I’mjustcurious… πολύ curious… πάρα πολύ curious… αβάσταχτα πολύ curious… αααχ!
    8. Δεν μου αρέσει το bdsm. Με καταπιέζει αφόρητα αυτό το safesaneandconsensual και αυτά τα μικρά ανθρωπάκια που σκαρφαλώνουν στο κεφάλι μου. Στη κλινική ήταν καλύτερα.
    9. Είμαι ότι πει ο/η Κύριος/α μου. Εκείνος/η λέει ότι κάνουμε bdsm κι ότι εγώ είμαι μπρόκολο.
    10. Είμαι Κυρίαρχος και είμαι ότι θέλω. Τελευταία αποφάσισα ότι είμαι ο Ναπολέοντας.
    11. Με ενδιαφέρει το bdsm και η διάδοση του. Αγωνίζομαι γι αυτό συμπληρώνοντας κάθε μου φράση με την ερώτηση: «Πότε επιτέλους θα γίνουμε Ολλανδία;».
    12. Ποιος το χέζει το bdsm; Εμένα τα σκατά με ενδιαφέρουν.
    13. Είμαι ότι είμαι. Αν το bdsm συμφωνεί μαζί μου δικό του πρόβλημα. Προς το παρόν συμφωνεί ο Καρατζαφέρης.
    14. Είμαι switch! Επιτέλους ένα gallop που με εμπεριέχει. Συμφωνώ με καθένα από τα παραπάνω ανά 5λεπτο.
    15. Εμένα μ αρέσει η Καλομοίρα.
    Τελικά είμαστε bdsmers; Θέλουμε να είμαστε αλλά δεν είμαστε; Δεν θέλουμε αλλά είμαστε; Τι σχέση έχουμε με το bdsm; Μήπως είμαστε switch; Ή μας αρέσει απλώς η Καλομοίρα;

    Δεν ξέρω αν θα υπάρξουν πολλοί από εμάς που θα βρουν τον εαυτό τους σε κάποια από τις επιλογές.
    Έχω την εντύπωση όμως ότι θα βρούμε τους άλλους. Και εκείνοι εμάς.
    Δεν είναι ανάγκη να διαλέξετε κάποια από τις υπάρχουσες επιλογές
    Θα χαιρόμουν αν προσθέσετε νέες επιλογές στο ίδιο πάνω κάτω πνεύμα.

    Όροι συμμετοχής:
    Μπορούμε να φωτογραφίζουμε αλλά όχι να κατονομάζουμε  
    Αμιγώς σοβαρές τοποθετήσεις στο νήμα απαγορεύονται και θα διαγράφονται.  
     

    Υ.Γ. Η πλήρης ανάπτυξη των επιλογών του gallop βρίσκεται σε αυτό το post. (οι επιλογές του gallop έχουν όριο 100 χαρακτήρες, όσο μπόρεσα τους μάζεψα)
     
    Last edited by a moderator: 27 Οκτωβρίου 2011
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Βάλε κάτι και για μας βρε Σουτζουκάκη μου...
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: "Το bdsm και εγώ" ή "Εγώ και το bdsm" ή... "Το BDSM ή ΕΓΩ"

    To 15 ειναι καλο αλλα μας περιοριζεις με την Καλομοιρα.
    Αλλη δεν παιζει?
     
  4. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Re: "Το bdsm και εγώ" ή "Εγώ και το bdsm" ή... "Το BDSM ή ΕΓΩ"

    Βάλε κατι για τους άλλους  
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Θα έλεγα τότε «Ποιος το χέζει το bdsm αν το bdsm δεν είμαι εγώ.
     
  6. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: "Το bdsm και εγώ" ή "Εγώ και το bdsm" ή... "Το BDSM ή ΕΓΩ"

    Βάλε όποια/ον άλλη/ον θέλεις.
    Εδώ το μόνο που δεν θέλω να κάνουμε είναι να περιοριζόματε  

    ___________________________
    Εγινε edit στο post #1

    "Διορθώθηκε" το 13.
    13. Είμαι ότι είμαι. Αν το bdsm συμφωνεί μαζί μου δικό του πρόβλημα. Προς το παρόν συμφωνεί ο Καρατζαφέρης.

    Σα πολυ σουξε είχε. Τώρα πιστεύω οτι θα ισορροπήσει.  
       
     
     
    Last edited: 5 Ιουνίου 2008
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    underherfeet τραγουδαει:
    δεν ειμαι σαδομαζοχα,δεν ειμαι ουτε μποντατζης,
    ειμαι οτι ειμαι,κι'οπως θελεις να το δεις (δις)
     
  8. zinnia

    zinnia Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Μας αδικεις εμας τους Switches. Ντροπη σου! Θα σε δειρω!!! Αν εισαι καλος, ισως να σ'αφησω να μου δωσεις και καμια εσυ  
     
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: "Το bdsm και εγώ" ή "Εγώ και το bdsm" ή... "Το BDSM ή ΕΓΩ"

    Αλλαξα γνωμη. Δεν μαρεσει η Καλομοιρα. Θελω να γινουμε Ολλανδια!
     
  11. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    καλομοιρα sucks  :retard: 

    ζητω τα ωφελιμα κ ζουμπουρλουδικα μπροκολα    

     
     
  12. female

    female Contributor



    Καλομοίρα ή bdsm ; Τέτοια διλήμματα δεν τα σηκώνω, η βανίλλα. Καλομοίρα; Είπαμε βανίλλα, όχι "νιαρρρρ βόμιτ φέτις" ...

    Απεταξάμην.

    Μαζεύω τα μπογαλάκια μου και φεύγω από τη δημοσκόπηση σου.