Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Comfort ύστερα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος 7 Inch Prince, στις 10 Απριλίου 2019.


  1. Μόλις σε ερωτεύτηκα!!!! 

    (Ποτέ μου δεν κατάλαβα γι'αυτό αν πότε μάθεις σε παρακαλώ μοιράσου το μαζί μου μη μου μείνει η απορία. )
     
  2. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Επιβεβαιώνω τον Pavlov.
    Κάθε βράδυ όταν ακούω μηχανάκι να παρκάρει έξω από το σπίτι, μου τρέχουν τα σάλια πως ήρθε το delivery .. (σαν τα σκυλιά με το καμπανάκι ένα πράγμα).

    Βέβαια, αφότου έχει έρθει το delivery και μετά δεν πιάνει.
     
  3. Sofia__

    Sofia__ In A Relationship

    Θεούλης   
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Session = Τιμωρία ;
    Μετά τις 5 ώρες, κόβεται τουλάχιστον απόδειξη;
      
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αντί να υποτάσσει ,τιμωρεί. 
     
  6. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Δεν μας είπατε για πιο λόγο την τιμωρείται για 8 ώρες ; Θα πρέπει να έκανε κάτι πολύ ακραίο ...Σας προκάλεσε ; Σας ώθησε σε αυτό με την συμπεριφορά της ;
    Την υποταγή δεν την παίρνεις μετά από 8 ώρες τιμωρίας ....Σου χαρίζεται !
    Γνώμη μου πάντα .
     
  7. lexy

    lexy .ti.va.

    Τιμωρία ή σέσσιον, έχει τα καλά του απο μια πλευρα να είναι νεαρός ο Τοπ: 8 ωρες!
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Χαρίζεται; Δώρο είναι; Να πούμε κι ένα "ευχαριστώ" τα Κ τοτεσές, μη μας πουν και αγροίκους  
     
  9. 7 Inch Prince

    7 Inch Prince Doctor Jekyll, at your service

    Όχι! Όλο το session, έχει μέσα 7-8 κύκλους teasing-reward/punishment
     
  10. 7 Inch Prince

    7 Inch Prince Doctor Jekyll, at your service

    Okay, πρέπει να ξεκαθαριστει, δεν μου έχει τύχει ποτέ να κάνω πάνω από 1.5 ώρες ώρες συνεχόμενη τιμωρία και αυτό ήταν μια φορά μόνο. Πάω να γυρίσω να το βάλω στο αρχικό post
     
  11. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Σβήσε το αρχικό post καλύτερα.

    Σβηστά όλα και κάνε ριζικο reset.
     
  12. 7 Inch Prince

    7 Inch Prince Doctor Jekyll, at your service

    1) Νωμιζα ότι χρησιμοποιούσα.
    2) Επειδή το απολαμβάνω και διευκολύνει την αμεση μετάβαση της διαθεσης από καθημερινότητα σε παιχνίδια υποταγής
    3) Ναι, συγγνώμη, είχα σκαλώσει και δε μου ήρθε ο όρος άμεσα στο μυαλό. Το διόρθωσα
    4) Shrug Δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό. Από την εμπειρία μου αν δε θέλει κάποιος να σε πιστέψει δε θα σε πιστέψει. Έχω vanilla φίλους που αν δεν τους γυρίσω sex tape δεν θα πιστέψουν πότε ότι τα nipple clamps μπορεί να τα θελήσει κοπέλα μη πορνοστάρ. Δικαιώματα
    5) Ευχαριστώ~