Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 23 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. cider

    cider Kitchen master

    Κάτω τα χέρια από την κότα μου (μόνο εγώ κρατάω τον μπαλτά)
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  3. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member


    ΠΟΥΤ ΔΕ ΚΟΤ ΝΤΑΟΥΝ
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Εγώ πάντως θα απαντούσα,αν γινόταν τέτοια περιγραφή γύρω από το πρόσωπο μου...
    Κοινώς..δώστε ρε κορίτσια ένα ξεμάλλιασμα να γουστάρουμε!!!Οι διαφωνούντες ας επικεντρωθούν στα περίπου 3500 λοιπά θέματα του φόρουμ  

    Λαέ θες μάχη???????
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor


    Εγώ θα μίλαγα και για τις αρσενικές κότες. Ας μην το συγεκριμενοποιούμε στις γυναίκες. Και οι άντρες ξέρουν πολλά από αυτό το άθλημα... από κακαρίσματα.
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Σε άλλο νήμα   Εδώ έχει θέμα  
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Συμφωνώ μέγιστε!!!  
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Εγώ επιμένω στην εννοιολογική ακρίβεια: Εννοούμε κότα αλανιάρα ή πτηνοτροφείου;
    Αβυσσαλέα διαφορά!
     
  9. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Επίσης είναι νεαρή ή γριά κότα; Γιατί οι γριές έχουν το ζουμί
     
  10. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Φραγκοκοτες μαλλον,κατα πως το κοβω απ τα λεγομενα..
    Οι αλανιαρες εχουν τα σωστα αντισωματα και δυσκολα θα γινουν στοχος επικρισεων τετοιου τυπου 
     
  11. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Υποτιμάτε τις κοτες πτνοτροφείου αλλά De Drofundis απαντήστε μου.

    Δεν είναι η πτηνοτροφία στην Ελλάδα είναι από τους πιο δυναμικούς κλάδους της αγροτικής οικονομίας και αντιπροσωπεύει σήμερα το 5 % της συνολικής αξίας της αγροτικής παραγωγής?

    Οι οργανωμένες πτηνοτροφικές επιχειρήσεις στην Ελλάδα παράγουν ετησίως 120.000.000 κοτόπουλα και 1.500.000.000 αυγά. Στον κλάδο δραστηριοποιούνται περί τις 50 επιχειρήσεις διαφόρων μεγεθών. Στην ζωική παραγωγή δραστηριοποιούνται περί τις 2000 αγρότες πτηνοτρόφοι , οι οποίοι συνεργάζονται με τις οργανωμένες / καθετοποιημένες επιχειρήσεις.
    Η παραγωγή κοτόπουλου είναι συγκεντρωμένη κατά 45 % στην Ήπειρο , κατά 27 % στην Στερεά Ελλάδα και κατά 18 % στην Μακεδονία και τη Θράκη . Η παραγωγή του αυγού είναι πιο ομοιόμορφα κατανεμημένη, πλην όμως μεγάλο ποσοστό εξακολουθεί να προέρχεται από την Αττική.
    Οι οργανωμένες επιχειρήσεις του κλάδου απασχολούν άμεσα πάνω από 4.000 άτομα. Στα πτηνοτροφεία αντίστοιχα απασχολούνται περί τα 6.000 άτομα. Από τον κλάδο εξαρτώνται απόλυτα άλλες 5.000 θέσεις εργασίας που αφορούν συνεργεία συλλογής και καθαρισμού, μεταφορές πρώτων υλών και ετοίμων, εργαστήρια μεταποίησης, ψητοπωλεία κλπ.

    Η Ελληνική Πτηνοτροφία απορροφά ετησίως πάνω από 500.000 δημητριακών (σιτάρι και καλαμπόκι). Από την Ελληνική παραγωγή απορροφά κυρίως τις ζωοτροφικές ποιότητες, οι οποίες λόγω του ανταγωνισμού και του κόστους μεταφοράς δύσκολα θα αποτελούσαν αντικείμενο εξαγωγής. ......
     
    Last edited: 24 Σεπτεμβρίου 2008
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Αλλά οι μικρές το ψαχνό