Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 23 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Τώρα κατάλαβα γιατί όταν περνώ με τον G_E έξω από κοτέτσι στην πλατεία Κολωνακίου γίνεται κακός χαμός, από τα κακαρίσματα. Ο άνθρωπος είναι ειδήμων - και οι κοτούλες έχουν διαίσθηση.
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εμένα μου απαγόρεψαν να μιλώ!!  
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Τι δράμα!!!

    Σ' ένα νήμα γιά κότες, να σου επιβάλλουν να κάνεις την πάπια...  
     
  4. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    /me τινάζει τα φτερά της, τσιμπάει από χαμαί ένα σπυρί καλαμπόκι, κάνει ένα παραπονεμένο "κοτ-κοτ" και πηγαίνει στη φωλιά να κλωσσήσει το αυγό της

    Προσωπικά αυτού του είδους τα άτομα (αρσενικά και θηλυκά) τα αγνοώ. Ο κόσμος λέει πολλά, και εκείνοι που δε ξέρουν ακόμα περισσότερα. Σημασία έχει σε κάθε περίπτωση η προστασία της εσωτερικής ισορροπίας. Αυτοί που συνηθίζουν να κλάνουν από το στόμα (χίλια συγγνώμη για την έκφραση), με τα κουτσομπολιά και το κακολόγημα καταφέρνουν μόνο να χαρακτηρίζονται οι ίδιοι. Μπορεί όλοι να απολαμβάνουμε να ακούμε κουτσομπολιά και "θαψίματα", το θέμα είναι όμως πώς ενδόμυχα χαρακτηρίζουμε αυτόν που τα λέει.... Και πώς ευχόμαστε να μη πέσουμε ποτέ στο φαρμακερό του στόμα...
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Προς τα κοκόρια:

    Μερικά παραφουσκωμένα κοκόρια βλέπω, σπεύσατε να προστατεύεστε τις κότες (σας)….και καλά κάνατε!!! Έτσι πρέπει και έτσι είναι το σωστό!! Έτσι θα έκανε ο κάθε σωστός κόκορας που σέβεται τον εαυτό του, ακόμα… και του πιο τελευταίου κοτετσιού.

    Όμως ηρεμήστε….!!! Δεν αναφέρθηκα κατ΄ ανάγκη στις κότες που φλερτάρετε ή που έχετε στο κοτέτσι σας!
    Για όσους όμως αναγνωρίζουν την κότα φίλη τους ή γκόμενα τους, μέσα σε αυτά που έγραψα…ας την συνετίσουν. Ο λογος είναι οτι κινδυνεύει να γίνει….παστιτσάδα στο πιάτο μου, αλλά και σε άλλα πλουμιστά τραπέζια ανθρώπων, που συνηθίζει να αφήνει κουτσουλιές στην αυλή τους…

    Αναγνωρίζω όμως τις ευαισθησίες των ηρωικών κοκόρων, σε μια εποχή χοντρής αναισθησίας, έστω και αν είσαστε ένθερμοι οπαδοί της κοτοβασίας (και πάντα από πάνω).

    Θα σας συνιστούσα όμως αγαπητά και περήφανα κοκόρια, να σταματήσετε να επιδίδεστε σε κραιπάλες τρομερών αϋπνιών, σε στατιστικές μελέτες, σε μελαγχολίες, σε άγχη, σε κοκορομαχίες και αναμετρήσεις, όπως και σε φιλοσοφικές αναζητήσεις του είναι σας και να ασχοληθείτε επισταμένως με τις κότες σας, διότι το πράγμα έχει ξεφύγει εντελώς, δυστυχώς όπως διαπιστώνω ακόμα και από τον έλεγχο σας.

    Επιδοθείτε λοιπόν στα καθήκοντα σας που είναι η εκπλήρωση των φαντασιώσεων τους, η τρέλα τους, τα υπαρξιακά τους, το αχαλίνωτο sex, τα εξωτικά ταξίδια, και οι πάσης φύσεως λαγνείες... Ίσως τότε να καταφέρετε να κάνετε τις κοτούλες σας, να θελήσουν απεγνωσμένα να ξεφύγουν από τα ψυχολογικά τους αδιέξοδα, που τις ωθούν να ασχολούνται με άλλα πρόσωπα, χρησιμοποιώντας αθέμιτους και αγενείς τρόπους και συμπεριφορές. Ποιος ξέρει ίσως να ήσαστε και τυχεροί να σας κάνουν κάποιες και το χρυσό αυγό!!…Αυτό που το πάτε?

    Δεν μπορώ να φανταστώ ότι έχετε πέσει και σεις κοκόρια Μου, στην εφιαλτική μοναξιά των ηρωικών Κοκόρων, μέσα σε κοτέτσια γεμάτο κοτούλες!!
    Προσπαθήστε να τις πείσετε λοιπόν, ότι το μόνο σκληρό πράγμα σε αυτήν την κοινωνία, δεν είναι ο δίσκος του υπολογιστή τους, αλλά ούτε και το ράμφος τους… Έτσι ίσως σωθούμε οι υπόλοιποι, από τα αλλεπάλληλα τσιμπολογήματα τους!!

    Άιντε με την ευχή Μου και ο Θεός βοηθός!

     


     ​
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Η δικιά μου είναι Γερακίνα  
     
  7. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Φοράει και βραχιόλια;;
    Ντρούμπου ντρούμπου ντρούμπου.....
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Την επόμενη φορά που θα έρθεις για καφέ να φέρεις και δοκιμαστή  
     
  9. elfcat

    elfcat . Contributor

    ωχ! (μου βγήκε αυθορμήτως το επιφώνημα, χωρίς παρεξήγηση για εκατέρωθεν τις πλευρές)
     
  10. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Είναι ευκαιρία να αποδειχθεί αν έχει δίκιο που με λέει αναίσθητο.
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Eγω θα το πω ..

    Δεν βρισκω σωστο να πεταγονται στον αερα φημολογιες κ κατηγοριες..
    (και δεν ειναι η πρωτη φορα.)

    ΄Η λέμε συγκεκριμενα κ υπευθυνα ΕΣΥ κ ΕΣΥ ειπες αυτο..
    ή το λέμε κατ ιδιαν απ ευθειας στον/ους ενδιαφερομενους

    Δεν νομιζω οτι οι παρεξηγησεις μεταξυ των μελών αφορουν όλο το φορουμ.
    Και ουτε μ αρεσει να βλέπω τα αρσενικα χαρουμενα να τρέχουν για να απολαυσουν θέαμα σαν να ειμαστε σε ριγκ..

    Δεν ξέρω τι σου είπανε, ποιος/ποια ειπε τι κ γιατι κ σε εκνευρισε τόσο πολύ, αλλα δεν σε εχω για ρομαντικη ωστε να πιστευεις πως το φορουμ -και όχι μόνο- φιλοξένει σχέσεις γεμάτες αγάπη, καλοσυνη και αβροτητα.

    ΟΛΟΙ έχουν πει για ΟΛΟΥΣ, αντρες κ γυναικες, μικροι κ μεγάλοι..
    υπάρχει συμπάθεια, αντιπάθεια, αδιαφορία..
    Αυτο συμβαινει εδω κ χιλιάδες χρόνια, απο τις πρωτες ανθρώπινες κοινωνιες. (δηλαδή από πάντα)
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Χωρίς παρεξήγηση... Ηλία... σου συνιστώ να το ψάξεις καλά, διότι ενδέχεται να είναι ένα mutated chicken!

    Την έχω πάθει κι Εγώ που είχα αδυναμία στα KFC (Κentucky Fried Chicken)..!
    Ο κακός αδελφός Μου επειδή με έβλεπε να επιδίδομαι συχνά στην βρώση τους, είχε την έμπνευση να Μου αποκαλύψει την βρωμερή αλήθεια για την προέλευση τους...
    "Τρως μεταλλαγμένα κοτόπουλα…" Μου είπε. Μου έδειξε σχετικά ντοκιμαντέρ και προσπάθησε να με πείσει να σταματήσω να τα τρώω, με ότι μέσα διέθετε μέχρι να με ξενερώσει.

    Κάποια στιγμή με τα πολλά πείσθηκα, αφού βεβαία σοκαρίστηκα με αυτά που είδα και που έμαθα…Επίσης λυπήθηκα, διότι σκεπτόμουν ότι θα στερηθώ το κοτόπουλο πανέ που τόσο Μου άρεσε. Σταμάτησα να τα τρώω! ... Μετά από ένα μεγάλο διάστημα αποχής και στέρησης από το αγαπημένο μου στέκι στα KFC (Ελλάδα και εξωτερικό), είπα "Δεν βαριέσαι!! Γουστάρω γεύση"....Έτσι ενέδωσα στην αδυναμία μου να αντισταθώ στην αγαπημένη μου γεύση, συνειδητοποιημένη πλέον για το τι είχα μέσα στο πιάτο Μου και τι θα έβαζα μέσα στο στομάχι Μου, αψηφώντας αν αυτό που τρώω είναι κοτόπουλο η ‘Αλιεν...
    Το απολαμβάνω και πάλι λέγοντας "…Γιατί, έτσι Μου αρέσει" !!

    Εχε τον νου σου λοιπόν, Ηλία...γιατί κοίτα:

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014