Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 23 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Το 'De Profundis' της γυναίκας...κότας

    Αγέρωχο πτηνό η κότα. Ιδίως, μαδημένη.
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor


    ...Έχεις απόλυτο δίκιο γι αυτά που λες...

    Ας Μου επιτρέψεις όμως να έχω τον δικό Μου τρόπο έκφρασης, σεβόμενη την ελευθερία που Μου προσφέρουν οι σκέψεις Μου διατυπωμένες σε γραπτό λόγο.

    Όσο για το αν είμαι ρομαντική...Ναι είμαι, όσο χρειάζεται...
    Αλλά δεν νομίζω αυτό να είναι απαγορευτικό στο να κατακρίνω την συμπεριφορά όσων μαθαίνω ότι δεν ασχολούνται με τα του οίκου τους και έχουν κάνει κακοπροαίρετα κομπολόι τις ζωές τον άλλων, προκειμένου να σκοτώσουν την πλήξη και την ανία που τους προκαλεί η ζωή τους.
    Οπότε Mikra_Psemata θα σου χαλάσω το χατίρι και άσε Με να συνεχίσω την σουρεαλιστική Μου παραφωνία, μέχρι να εκτονωθεί!!
    Πάρτη εσύ προσωπικά ή όποιος άλλος που δεν ενδιαφέρεται ή ενοχλείται για όσα γράφω, σαν ένα κακοφτιαγμένο έργο τέχνης  
     
  3. Οτι γραφουμε καλο ειναι να το διαβαζουμε κι' εμεις οι ιδιοι
    γιατι πολυ συχνα μπορει να μας αφορα αγαπητη s/m art lady
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Πάνω που είχα αρχίσει νʼ ανησυχώ και νʼ αναρωτιέμαι
    αλήθεια…. που είναι αυτός ο εξυπνάκιας cornilios,
    "Ρομπέν" των "αδυνάτων" και αδικημένων κορασίδων του forum?


    To γνωρίζω αγαπητέ cornilios.
    Δεν είπες και κάτι σοφό ή άγνωστο σε Μένα...

    Ξέρεις...!!
    Δεν είμαι από αυτές που εντυπωσιάζομαι εύκολα...
    αλλά ούτε από αυτές που πέφτουν ανάσκελα με τα πόδια ψηλά!
    Στάσου λοιπόν ψηλά, στο ύψος των περιστάσεων!
    Θα είναι μια εμπειρία θαυμάσια και ταυτόχρονα τρομαχτική!
     
    Last edited: 24 Σεπτεμβρίου 2008
  5. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member

    Λαμβάνοντας υπ' όψιν τα, σύμφωνα με την περιγραφή της Sm Art Lady, στοιχεία χαρακτήρα μιας κότας, φανταστείτε τι συμβαίνει καθημερινά σε ένα κοτέτσι και πόσο ευχάριστα κλπ κλπ κυλά ο χρόνος για τον κόκκορα..

    Κατόπιν μεταφέρετε την ως άνω εικόνα, αναλογικά, στη διάσταση της ανθρώπινης πραγματικότητας και αναλογιστείτε..

    Άψογα..

    Εξακολουθείτε λοιπόν, οι γυναίκες, να επιθυμείτε την "τροφοδοσία" του κόκκορα?

    Εάν όχι, παρακαλείσθε όπως αφού, δια συνοπτικών διαδικασιών, απομακρύνετε, απομονώσετε και εν συνεχεία μαδήσετε, με τον προσωπικό σας ιδιαίτερο τρόπο και ουχί ωσάν άλλες κότες ενώπιον κόκκορα, τις εν τοις πράγμασι κότες, ασχοληθείτε με τα κατά τα λοιπά "ανυποψίαστα" κοκκόρια..Με όποιον τρόπο..
     
  6. Σου ειπα αυτο που ηθελα και δεν κατεβαλα ιδιαιτερη προσπαθεια
    Αυθορμητα μου βγηκε







    Χαρακτηριστικό ύφος κότας
    Αλοιμονο αν στα λεγα για να σε εντυπωσιασω
     
    Last edited: 24 Σεπτεμβρίου 2008
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Ο αυθορμητισμός σου πολλές φορές Με συγκλονίζει!
    Μπορεί να μην Μου τα είπες για να Με "εντυπωσιάσεις", αλλά απλά για να μου τραβήξεις την προσοχή... κάτι το οποίο ομολογώ ενώπιων όλων, ότι κατάφερες εντέχνως.

    Σου συνιστώ όμως να θυμάσαι συχνά, ότι οι συμπεριφορές, των ανθρώπων δεν λειτουργούν και είναι ανύπαρκτες εν… κενώ!
     
  8. Δεν επιζητώ την δική σου προσοχή
    Αλλά να μου επιτρέψεις και μια διόρθωση. Δεν προστατεύω
    μόνο τις «άπορες κορασίδες» του φόρουμ αλλά και τα αγοράκια
    από τις μαλακιες του κάθε πικραμένου και τις παπαρες της κάθε κοτας
    Και αυτό το κανω για ολους (ακομα και για σενα) και σε όλα τα φορουμς
    Κενα και ξεκενα εγω δεν ξερω αυτα να τα πεις αλλου. Εκει που ειναι
    οι γραματιζουμενοι.
     
  9. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    παριγορια σάυτα.οι κοτες στο τελος καταλιγουν στην κατσαρολα.
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Μπράβο λοιπόν.. που με τον τρόπο σου καταφέρνεις να υποτιμάς τους συνομιλητές σου, υπονοώντας με τις παρεμβάσεις σου, ότι είσαι εξυπνότερος από αυτούς, στερώντας τους το δικαίωμα να υποστηρίξουν τις απόψεις τους και να παλέψουν γι αυτές.

    Εμένα προσωπικά αυτού του είδους η συμπεριφορά που έχεις υιοθετήσει, με αφήνει παγερά αδιάφορη, διότι με θίγει.

    Πρακτικά και ουσιαστικά με απωθούν οι επονομαζόμενοι "Σωτήρες", διότι είναι αυτοί που διεκδικούν την εύνοια και την προσοχή Μου και φυσικά και με συνοπτικές διαδικασίες υπονομεύουν την στέρηση της Ελευθερίας Μου.
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest


    Ρε τον ανωμαλιάρη τον Κόκκορα, την περιστέρα πήγε και πήδηξε  
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Μακάρι να ήταν έτσι!!
    Υπάρχει και το ενδεχόμενο ανθρώπινης παρέμβασης.
    Επειδη σε ξέρω πια Ηλια που έχεις περιέργεια για κάθε τι ανώμαλο...μη με ρωτήσεις το πως....Μου διαφεύγει αυτή την στιγμή η συνταγή.. αν θές συνταγή για παστιτσάδα...Ευχαρίστως!