Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τρέχει τρέχει τρέχει το νερό...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sweet_release, στις 18 Ιουνίου 2019.

  1. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ήταν μια πολύ κουραστική μέρα και δεν έβλεπα την ώρα να γυρίσω σπίτι και να κάνω μπάνιο.
    Φτάνω και κάνω μηχανικά τα συνηθισμένα: βάζω στο σκυλί φαγητό, σκουπίζω, συμμαζευώ, ανοίγω παράθυρα και κάθομαι να φάω και να χαζέψω στο πισί.
    Το μάτι μου πέφτει σε διάφορες εικόνες που μου διεγείρουν το μυαλο και νιώθω ήδη να υγραίνεται το εσώρουχο μου σε σημείο που δεν αντέχω.
    Σηκώνομαι μετά από λίγο πάω πιάτα μέσα στην κουζίνα, πλένω και γυρνώντας βγάζω όλα τα ρούχα που με καταπίεζαν, τα πετάω μέσα στο πλυντήριο και μένω με το Μπάτμαν μποξερακι μου :Ρ
    Με θαυμάζω λίγο στον καθρέφτη, κλείνω το φως, αφήνω μόνο φως απ'την πόρτα να μπαίνει...παίρνω κινητό, πετσέτα και πετάω το εσώρουχο στο πλυντήριο....ως συνήθως αστοχω αλλά δεν πειράζει.
    Ανοίγω τη βρύση κι ας έχει ζέστη το βάζω στο αρκετά ζεστό και βρέχομαι μια καλή όσο είμαι όρθια.
    Αμέσως νιώθω να φεύγει όλη η κούραση και πίεση της ημέρας μαζί με το νεράκι...
    Μόλις βάλω σαμπουάν, αφρόλουτρο και τριφτώ, περνάω κρέμα στα μαλλιά, τα πιάνω με κοκαλάκι και κάθομαι κάτω στην μπανιέρα αφού έχω επιλέξει τι τραγούδια θα παίξουν..
    Ο αυχένας μου εφαρμόζει τέλεια στο τοιχωμα της μπανιέρας κι απλώνω τα πόδια μου όσο βρέχομαι.
    Οσο είμαι έτσι παίρνω το τηλέφωνό του ντουζ και εστιάζω στην κλειτορίδα μου... Το ρυθμίζω στο πιο ζεστό....σκετη απόλαυση!
    Χαλαρώνω τελείως βάζω το ένα πόδι στο πλάι σηκωμένο κι αρχίζω να ερεθίζω έτσι το σημείο.
    Συνεχίζω τρίβοντας την κλειστόρίδα μου με τα δάχτυλα και ρίχνοντας νερό στον κόλπο μου.
    Κοιτάζω ταβάνι πια και απολαμβάνω... Όλες μου οι αισθήσεις είναι στο τέρμα!Κοιτάω λίγο έξω απ'την κουρτίνα του μπάνιου την μισάνοιχτη πόρτα και φαντάζομαι να με κοιτάει όσο αυνανίζομαι.
    Καυλώνω πιο πολύ και αρχίζω να βάζω δάχτυλο στον κόλπο μου και να ερεθιζω τώρα με νερό τον κώλο μου.
    Μετα από λίγο ενώ είμαι έτοιμη για κορύφωση σηκώνομαι όρθια και κοιτάζω τον τοίχο.
    Ακουμπαω το κεφάλι στο πλάι σαν να μου το έβαζε εκεί με δύναμη ενώ έχω το ένα πόδι σηκωμενο και ρίχνω νερό από κάτω στον κόλπο μου.
    Ερεθιζω παράλληλα κλειτοριδα και για λίγο φαντάζει λες και μου κάνουν γλειφομουνι από κάτω.
    Κλείνω τα μάτια και χυνω ενώ αναστενάζω.
    Ξεπλένω μαλλιά, ξαναπερναω αφρόλουτρο και βγαίνω με ένα τεράστιο χαμόγελο απ'την μπανιέρα τυλιγμένη με την πετσέτα και προσγειωνομαι στο κρεβάτι.
    Με χτυπάει αεράκι απ'τό παράθυρο και σε λίγο ακούω τον σκύλο να γαυγίζει....
    Meh :/
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αυτό είναι που λέμε τσαμπουκάς στο γράψιμο..!
     
  3. naboo_boy

    naboo_boy Regular Member

    Μας έστειλες κι εμάς στο μπάνιο...  
     
  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Να κάνετε πολλά μπανακια τώρα με τις ζέστες επιβάλλεται! 
     
  5. ManMasterFirst

    ManMasterFirst Ποτέ μη λες ποτέ Μπορεί να εκπλαγείς...

    Αυτή ήταν η σωστότερη και ασφαλέστερη κίνηση που μπορούσες να κάνεις! Μπράβο!
     
  6. naboo_boy

    naboo_boy Regular Member

    Αν συνεχίσεις με τέτοιες ιστορίες... Στο μπάνιο θα τη βγάλουμε (συνέχισε, συνέχισε....)
     
  7. zoie

    zoie New Member

    πολυ απολαυστικό sweet_release, παρόμοια ρουτίνα έχουμε
     
  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

     
    Ώρα για μπανάκι!!!  
     
  9. zoie

    zoie New Member

    sweet release ετοιμάζομαι ...το δεύτερο της ημέρας  
     
  10. naboo_boy

    naboo_boy Regular Member

    Χρειάζεσαι κάποια βοήθεια στον έλεγχο της θερμοκρασίας του νερού; Μην καψαλισεις τίποτα δηλαδή...
     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Χάχαχα όχι ευχαριστώ τα καταφέρνω πολύ καλά... Άλλωστε όσο πιο ζεστό τόσο πιο καλό για μένα :Ρ
     
  12. naboo_boy

    naboo_boy Regular Member

    Χεχε... Το δοκίμασα κι εγώ. Και είχε όντως αποτέλεσμα!!