Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τρίο και συναισθήματα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος AmateurGuy, στις 7 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    21 σελίδες και 2 νήματα για το τρίο!
    Το φόρουμ εμίλησε!
    Γιατί δεν κάνουμε ένα τρίο όλοι μαζί να ηρεμήσουμε;
    Oh wait..
     
  2. xaris567

    xaris567 New Member

       
     
  3. Λίγα λόγια πολύ μουσική
     
  4. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Όταν τα πράγματα είναι ξεκάθαρα, ο καθένας αποδέχεται τη θέση του σε αυτό το τρίγωνο, γίνεται ό,τι γίνεται για τους σωστούς λόγους και το ζευγάρι έχει γερές βάσεις, δεν υπάρχει τίποτε να φοβάσαι.
    Αν κάτι από τα παραπάνω χωλαίνει... η διάλυση είναι θέμα χρόνου.
     
  5. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Στα γλυκά του κουταλιού το μυστικό είναι στο σιρόπι. Έτσι κι εδώ... να δέσει παιδιά... να δέσει...
     
  6. Switch83

    Switch83 New Member

    Αν δεν σας βγαίνει η τριάδα, έρχομαι...
     
  7. MasterK_SlvE

    MasterK_SlvE Τιποτα δεν ειναι λαθος οταν σε κανει ευτιχισμενο

    Συμφωνώ απόλυτα γιατί η σχέση μου είναι έτσι.Παντρεμενος αρκετά χρόνια με την γυναίκα/Σκλαβα μου και έχοντας και μια υποτακτική μαζί μας
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Οφείλουμε πρωτίστως στον εαυτό μας να είμαστε ξεκάθαροι για τις επιθυμίες μας, τις προσδοκίες που συνδέονται με το πραγματικό ( δηλαδή αυτό που πραγματικά συμβαίνει τελικά και όχι τις αρχικές ονειροφαντασίες, συμπεριλαμβάνοντας τα χειρότερα σενάρια ), τις κόκκινες γραμμές και αυτά χωρίς να βάλουμε τον παράγοντα ασυμμετρία - κόκκινες γραμμές, που προηγείται των θέλω, του ''ζευγαριού''. Όπου όμως, τίποτα δεν έχει νόημα, αν δεν υπάρχει ήδη το ζευγάρι. Η δυναμική του καθορίζει που μπορεί να φτάσει και εν συνεχεία που θέλει να φτάσει. Δε χρειάζεται μαγκιά, ειλικρίνεια χρειάζεται.
     
  9. Silvia

    Silvia Αυταρχική και Φιλελεύθερη

    Αν είναι να καταστραφεί από αυτό, θα έχει σίγουρα χίλιους δυο λόγους ακόμα να το πάθει.
     
  10. sigh

    sigh .

    Εφόσον τα σεξουαλικά ζητούμενα σε μια σχέση είναι εξαρχής ειλικρινώς εκπεφρασμένα, η σχέση δεν διατρέχει κάποιον κίνδυνο από το ενδεχόμενο ικανοποίησης της δυνητικής γύρω γύρω καύλας των μελών της.
    Το δίπολο παραμένει στον σχεσιακό πυρήνα του, και οι σεξοπαρτενερ περιστρέφονται γύρω γύρω από την περιρρέουσα κάβλα, για όσο ο καθείς γουστάρει. Τυχόν συγκρούσεις, κραδασμοί και λοιπά δράματα ανάμεσα στην "τροχιά" του καθενός σεξοπαρτενερ και των μελών του διπολου, συνήθως συμβαίνουν από τη στιγμή που κάποιος είτε δεν είναι αρκετά ειλικρινής με τους άλλους, είτε -ακόμη χειρότερα- με τον εαυτό του, παρερμηνεύοντας την σεξουαλική απόλαυση με την συναισθηματική κάλυψη που άτεχνα γύρω γύρω "ψαρεύει".
     
  11. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    νομίζω πως σε 3 σειρές τα είπες όλα! 
    Παρακαλώ πολύ τους διαχειριστές να κλείσουν το συγκεκριμένο νήμα γιατί δεν έχουμε κάτι άλλο να πούμε!   
     
  12. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    όλα αιωρούνται τίποτα δεν είναι απόλυτο. εξαρτάται πόσο απελευθερωμένοι είστε .. αν εκείνη δεν το θέλει και δεν την φτιάχνει καλύτερα μην γίνει.