Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τρίο με 2 άντρες η 2 γυναίκες ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος ManiatakiElli, στις 7 Ιουλίου 2018.

?

Τριο

  1. 2 γυναίκες 1 άντρας

    139 vote(s)
    61,0%
  2. 2 άντρες μια γυναίκα

    89 vote(s)
    39,0%
  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Άλλο πράγμα τέθηκε.
    Πάντως, κι εγώ αντιστοίχως θέλω να βλέπω δύο άνδρες να παίζουν μεταξύ τους προτού στήσουν το κωλαράκι τους αμφότεροι προς εμένα  
     
  2. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    οποτε καταλαβαινεις και ποιο ειναι το ενδιαφερον της φαντασιωσης που τεθηκε   (αντιστροφα ομως, αντι για mmf, ffm)
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τσου. Τέθηκε παίγνιο αποκλειστικά γυναικών.
     
  4. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    δεν ξερω για αποκλειστικο περαν του οφθαλμολουτρου, το θεμα ειναι να υπαρχει συμμετοχη απο ολους..και οχι απαραιτητα με διεισδυση του αντρα (αν οι κοπελες ειναι λεσβιες πχ)
    υπαρχουν τροποι  
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Οφείλεις να σέβεσαι τις γυναίκες που είναι ομοφυλόφιλες και να μην επιμένεις να χώσεις το οτιδήποτε, ούτε τους οφθαλμούς σου. Τα αυτονόητα θα λέμε; Σύνελθε παλικαρούδι.
     
  6. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Πες μας και πως θα το κάνουν ρε Σαλιέρι. Δώσε μας τα φώτα σου και τη σκηνοθετική σου άποψη
     
  7. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    προφανως και οχι, μιλαω για σεναρια, στο δικο μου μυαλο λοιπον οι συγκεκριμενες γυναικες θελουν αρσενικο θεατη..τι να κανουμε τωρα ?!?!?! να βαλουμε ορια στις φαντασιωσεις ?!?!
     
  8. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    μαθηματα σεναριων/σκηνοθεσιας δινονται κατοπιν εγγραφης και με την παροχη καταλληλης συνδρομης βεβαια :Ρ
     
  9. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Ναι ρε κινκ.com .. Να βάλεις. Σε ρώτησε κανείς; Οκ σε ρώτησε ο νηματοθετης αλλά δεν μας νοιάζει.
     
  10. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    θα ελεγα να βγεις λιγο εξω να δεις κατι αλλα σταματησε το αστραποβροχι :Ρ
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    @Mr__despicable
    Θαρρώ παίρνεις μιαν ολιά ιδέα εδά γιάντα δεν τριγυρίζουν επαέ λεσβιοκοπελούδες μιας και το 'χες απορία σε άλλο νημάτιο  
     
  12. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Είναι τίποτα κορίτσια και παίζουν έξω; Να βγω;