Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τρίο με 2 άντρες η 2 γυναίκες ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος ManiatakiElli, στις 7 Ιουλίου 2018.

?

Τριο

  1. 2 γυναίκες 1 άντρας

    139 vote(s)
    61,0%
  2. 2 άντρες μια γυναίκα

    89 vote(s)
    39,0%
  1. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    χωρις φοβο, με παθος !
     
  2. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Για να απαντήσω λίγο σοβαρά. Όχι δεν καταλαβαίνω. Αν κάποιοι φαντασίωνονται κάτι χωρίς να προσβάλλουν δεν νομίζω πως είναι κατακριτέο. Εδώ μέσα τουλάχιστον άλλοι/ες φαντασιωνονται υπό αλλοι/ες Κ άλλοι διάφορα άλλα. Πρέπει να φύγουμε όλοι επειδή καποιος/α μας φαντασιωνεται; Και είναι αυτό άσχημο ή πρόστυχο ή κακό; Από τη στιγμή που δεν προσβάλλει κάποιον/α γιατί να θιχτεις; Οκ στη δική μου αισθητική ,μηνύματα και σχόλια τύπου "ΜμμΜΜΜμμμ" δεν ταιριάζουν αλλά δεν το θεωρώ προσβλητικό.
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αφού περάσουν πρώτα από γερή εκπαίδευση γιόγκι για να προσπερνούν το πρηξίδι του καθενός που 'χει του πουλιού του τον χαβά, θα επανέλθουν. Μην άγχεσαι του λόγου σου  
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    1. 2 γυναίκες 1 άντρας
      44 vote(s)
      66,7%

    2. 2 άντρες μια γυναίκα
      22 vote(s)
      33,3%
    Aha! : D
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Α να, μπράβο σουρλουλού! Έλα να παίτσομε εμείς μαζί με πέντε burgers! Μάντεψε πού θα δώκω πιο πολύ την προσοχή μου  
     
  6. bd.bd

    bd.bd Regular Member

    Δεν υπάρχει ομορφότερη περίπτωση από 2 άντρες στα πόδια μιας γυναίκας.
     
  7. subteo

    subteo Regular Member

    Παντως εαν οι γυναικες θελουν να παιξουν μονες τους δεν εχω προβλημα να βγω για καφε.Αρκει να βαλω την καμερα να καταγραφει να το δω σε βιντεο. 
    Τωρα εαν ειναι fmm θα ειχα προβλημα επειδη εχω κομπλεξ με τα κιλα μου οποτε αισθανομαι μειονεκτικα απεναντι σε ενα καλλυτερο ανδρικο σωμα απο το δικο μου.Αλλα εχω βαλει σκοπο να τα εξαφανισω,οποτε οσο χανονται τοσο μειωνεται το κομπλεξ.Τωρα εγω δηλωνω straight αλλα εαν η γυναικα ειναι Κ πανω στο πλαισιο του Humiliation ισως να εκανα κατι με αλλον ανδρα εαν μου το ((επεβαλε)).Λειτουργει καπως περιεργα στο μυαλλο μου αυτο.
    Dark_Explorer επειδη εχω παρακολουθησει λεσβιακο πορνο που απευθυνεται μονο σε λεσβιες(και μου αρεσει περισσοτερο απο το mainstream λεσβιακο πορνο) το ψαλιδισμα αποτελει αγαπημενη λεσβιακη πρακτικη.
    Τωρα εχω κανει ουκ ολιγα ffm χωρις χημεια και παιχνιδι των γυναικων ειναι ανοστο φαγητο.
    Τωρα μερικες φαντασιωσεις που εχω με τριο σε συνδιασμο με bdsm πρακτικες.
    1.Με 2 Κ γυναικες.Εγω στα τεσσερα μια να με στραποναρει και η αλλη να με βαζει να την τσιμπουκωνω η να την γλυφω.
    2.Με 1 Κ και 1 υ γυναικες.Να μας βαζει η Κ να κανουμε σεξ σαν σκυλακια και να γαυγιζουμε κιολας. 
    3.Σε fmm οι αλλοι να κανουν σεξ και εγω να της γλυφω τα ποδια.
    4.Σε fmm να ειμαι στα τεσσερα και να ξαπλωνει η αλλη πανω μου και να κανει σεξ με τον αλλον. 
     
  8. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Γιατί αρκετοί έχουν την ψευδαίσθηση να μπουν κι αυτοί στο παιχνίδι νομίζοντας πως οι γυναίκες μεταξύ τους κάνουν μόνο προκαταρκτικά και περιμένουν τον άντρα τον βαρβάτο να τους κάμει το σεχ το γνήσιο το τεστοστερονατο.
    Δεν φταίνε αυτοί, οι τσόντες φταίνε  

    (Οι παρόντες εξαιρούνται, μη βαράτε παλικάρια )
     
  9. espimain

    espimain Contributor

    Και όμως συμβαίνει.
     
  10. O'

    O' New Member


    Θα συμφωνήσω! Προσωπικά πάντα,βρίσκω κολακευτικό να βρίσκομαι στη φαντασίωση κάποιου και καθόλου δεν το κατακρίνω : ) όσο για την ηδονοβλεψία,ουτε αυτή με ενοχλει..αρκει να μη λεκιαζει :Ρ
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ε αφού υπάρχει και σφραγίδα, ντάξει τοτεσές  
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πράγματι ψευδαίσθηση. Διότι όσες γυναίκες λειτουργούν με τέτοια σκεπτικά προφανώς και δεν είναι ομοφυλόφιλες, ούτε καν αμφισεξουαλικές. Το βλέπουμε συχνά σε υποτακτικές ετεροφυλόφιλες όπου η συνεύρεση με το ίδιο φύλο αποτελεί απλώς μέσο προς τέρψη του κυρίου τους.

    Και οι παρόντες βεβαίως δεν εξαιρούνται