Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τρανς αφέντρα μέρος 1

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος kinky_gr, στις 28 Ιανουαρίου 2006.

  1. kinky_gr

    kinky_gr New Member

    Μετά την εμπειρία μου με το πριβέ κλαμπ, δεν είχα υπηρτίσει καμία αφέντρα για αρκετό καιρό. Όσες είχα δει σε αγγελίες προσφέραν τις υπηρεσίες τους μόνο σε ξενοδοχείο και γενικότερα όπως ακουγόταν η φάση δεν μου έδινα την εντύπωση ότι ήξεραν από παιχνίδια κυριαρχίας και υποταγής.

    Ένα βράδυ λοιπόν περνόντας από Συγγρού είδα μία πολύ εντυπωσιακή ξανθιά τρανς. Με πολύ επιβλητικό look, καυτό σρτσάκι και μποτες μέρχι το γόνατο.
    Την ρώτησα αν κάνει αυταρχικό και απάντησε με τόση σιγουριά και λάμψη στο πρόσωπο που θέλησα αμέσως να πέσω στα πόδια της.

    Πήγαμε στο υπόγειο διαμέρισμα της.
    Με έβαλε να γδυθώ εντελώς ενώ εκέινη δεν έβγαλε τίποτα.
    Κάθισε στο κρεβάτι και με διέτξε να γονατίσω κι εγώ στο κρεβάτι με τον κώλο τουρλοτό προσ το μέρος της.

    Ένιωσα κάτι λεπτό να αγγίζει την κωλοτρυπίδα μου. Μέσα από ένα καθρέπτη είδα πως αυτό το κάτι ήταν το τακούνι της μπότας της. Συνέχισε έτσι για λίγο και μετά με διέταξε να γονατίσω στο άτωμα και να αρχίσω να γλύφω τις μπότες της.

    Όσο έγλυφα εκέινη είχε βγάλει τον πούτσο της και έβαζε μία καπότα. Μετά μου έπιασε το κεφάλι, το σήκωσε και έχωσε τον πούτσο της μέσα στο στόμα μου. Μου ανεβοκατέβαζε το κεφάλι και μου γαμούσε το στόμα για λίγα λέπτά, ώσπου αποφάσιε να αρχίσει να μου ανοίγει τον κώλο.
    Έβαλε μία καπότα σε ένα τεράστιο δονητή που στη θέα του κυριολεκτικά τα έχασα.Ήταν και πολύ μακρύ και κυριώς πολύ χοντρό.
    Έβαλε και μπόλικο λιπαντικό και άρχισε να μου το βάζει μέσα καθώς ήμουν στα 4 πάνω στο κρεβάτι. Με δυσκολία μπήκε το κεφάλι του δονητή.
    Της είπα ότι ρίναι πολύ μεγάλο κι εκείνη απλά απάντησε "θα το ρουφήξει"

    Μετ'α από αρκετά λεπτά και επιμονή κατάφερε να χώσει λίγο περισσότερο από το μισό μέσα.


    (υπάρχει και συνέχεια, αν σας ενδιαφέρει. θα ήταν χαρά μου αν μου λέγατε την γνώμη σας)
     
  2. Goddess_Persa

    Goddess_Persa Regular Member

    RE: Τρας αφέντρα μέρος 1

    Ωραία η ιστορία σου αλλά εμένα δεν με έπεισε ότι πρόκειται για S/M experience .
    Η γνώμη μου είναι ότι είσαι ανίδεος για το τι θα πει υποταγή.
    Απλά απόλαυσες ένα καλό πήδημα με το Τραβεστί (που τίποτε δεν έχω εναντίον του)
    Αν υποταγή σημαίνει όλο αυτό το σκηνικό που περιέγραψες τότε να παμε όλοι στα σπίτια μας.

    Το θέμα είναι ότι εσύ το ευχαριστήθηκες το kinky sex και τίποτε παραπάνω.

    Μπράβο σου γι αυτό
    ΥΑ
     
  3. gaby

    gaby Guest

    RE: Τρας αφέντρα μέρος 1

    Όλα ωραία kinky gr, μόνο αν θέλεις άλλαξε τον τίτλο του thread από "τρας Αφέντρα" σε "τρανς Αφέντρα"  
     
  4. kinky_gr

    kinky_gr New Member

    Αγαπητή κυρία Πέρσα, στα πλαίσια της υποταγής είναι και η χρησημοποίηση του σκλάβου με τον τρόπο που επιθυμεί η Αφέντρα. ¨οπως είναι ακόμα και ο εξεφτελίσμός (φραστικός ή με άαλους τρόπους), μαστίγωμα, φτύσιμο, και γενικότερα ένας τεράστιος κατάλογος από πράξεις. Δεν το παίζω ειδήμων, γατί πού απλά δεν είμαι. Περιγράφω μία εμπειρία που είχα, όπως είχα περιγράψει και μία άλλη με τίτλο "prive dungeon". Ισως εκείνη σας ικανοποιήσει περισσότερο.
    Υποβάλω τα σέβη μου
     
  5. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Πες μας την συνέχεια!!! Είναι ενδιαφέρων, και κάτι σπάνιο (δεν έχω ακούσει ποτέ μου για trans αφέντρα) και μου κάνει εντύπωση. Θα την διαβάσω οπωσδήποτε. Αν έχει sex μεταξύ σας ακόμα καλύτερα!!!



    submissive_john Aπο Αθήνα.

    Έψαξα και βρήκα αυτό!!! Είναι καλό, θα σε ενδιαφέρει σίγουρα!!!

    http://www.transexfetishes.com/

    http://www.eva-vortex.com/warning.html

    Διώρθοσα τα λινκ διότι δεν άνοιγε το προηγούμενο.
     
  6. kinky_gr

    kinky_gr New Member

    Δεν βλεπω ενδιαφέρον ή νρέπεστε. Κριμα
     
  7. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    RE: RE: Τρανς αφέντρα μέρος 1


    Εγώ ενδιαφέρομαι 100% φίλε μου να πεις την συνέχεια!!! Πες την φίλε μου!!!
    Δες και τα λινκ που έβαλα σε προηγούμενο ποστ μου.
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Τρανς αφέντρα μέρος 1

    Από το να τεστάρεις το ενδιαφέρον μας σου προτείνω να ασχοληθείς με το να εκφράσεις αυτό που θέλεις και νιώθεις....

    Τι πρέπει να κάνουμε δηλαδή εν προκειμένω?
    Αν δημιουργηθούν απορίες ...εύλογα θα τεθούν!
    Άλλωστε κάποια σχόλια έγιναν ήδη.

    Συνέχισε άνθρωπε μου!
     
  9. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Κριμα που δεν υπάρχει συνέχεια. Μάλλον δεν συγκεντρώνει πολύ ενδιαφέρον το κομμάτι που λέγεται trans
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Συγκεντρώνει αλλά δεν δίδει αυτός ο φίλος μας. Κρίμα!
     
  11. Freecouple

    Freecouple Any Sub /slave woman for a Master couple?

    Kalispera .
    Eimaste nearo zeygari me fetix podolagneias kai oxi mono.
    An theleis ela sto msn na ta poume arxika apo ekei
    Filia
    διαγράφτηκε

    Καλησπέρα, είμαστε νεαρό ζευγάρι με φετίχ ποδολαγνείας και όχι μόνο. Αν θέλεις έλα στο msn να τα πούμε αρχικά από εκεί. Φιλιά

    Σημείωση moderator: Παρακαλούμε να σέβεστε τους κανονισμούς μας να μη χρησιμοποιούμε greeklish και να μη δίνουμε ανοιχτά διευθύνσεις e-mail.
     
    Last edited by a moderator: 14 Ιουλίου 2006