Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τρόποι για να αναγνωρίσεις Έναν/Μια Κυρίαρχο ή το αντίστοιχο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 7 Απριλίου 2007.

  1. zwg

    zwg Regular Member

    εγώ σαν σκλάβος είμαι λίγο άπειρος και θα θελα αν είναι δυνατόν να μου πείτε πως μπορεί κάπιος να γνωρίσει αν ο άλλος είναι υποτακτικός ι Κυρίαρχος θα θελα γνώμες έμπειρων σασ παρακαλώ! υπάρχει τρόπος άραγε?
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    ..φατσα καρτα εννοείς? δεν νομιζω..
     
  3. zwg

    zwg Regular Member

    Δεν ενωώ φάτσα καρτα γενικά πως μπορεί κανείς να αναγνωρίσει Μια/Έναν Κυρίαρχο
     
  4. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Νόμιζε, όσοι με γνωρίζουν έχουν καταλάβει το πως.
     
  5. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    ....εγώ πάλι νόμιζα πως τα καλάμια έχουν αποσυρθεί από την κυκλοφορία....
    προς έκπληξή μου όμως (ουαουυυυυ) υπάρχουν ακόμα!!!
    Μπράβο, κάνεις καλό και στο περιβάλλον:lol:
     
  6. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Δεν είναι εύκολο να αναγνωρίσεις έναν Κυρίαρχο με την πρώτη ματιά, ειδικά αν είσαι και άπειρος. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να συζητήσεις μαζί του και να μάθεις κάποια πράγματα μέσα από διάφορες ερωτήσεις. Βέβαια, εδώ χρειάζεται μεγάλη προσοχή, καθώς δεν είναι και λίγοι αυτοί που κατέχουν θέσεις εξουσίας και για να κρατήσουν ισορροπία γίνονται υποτακτικοί στη ζωή τους. Αυτό που θα σου πρότεινα, είναι να καθήσεις να κάνεις συζήτηση και διάφορες ερωτήσεις σε πρώτη φάση, και έπειτα να ανοιχτείς περισσότερο.
     
  7. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    (χαμογελώ κάτω απ' τα μουστάκια μου)

    Θα σας στεναχωρήσω, Μπουμπού, αλλά το καλάμι μου είναι monoposto και δεν προσφέρεται για βόλιτες.
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

  9. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τρόποι για να αναγνωρίσεις Έναν/Μια Κυρίαρχο ή το αντίστοιχο

    Αν είναι Κυρίαρχος για μένα (πιστευω πως δεν το βγαζουν όλοι σε όλους) απλά το νιώθω, το "βλέπουν" οι αισθήσεις μου και ανταποκρίνονται αυτόματα μπροστά Του "μπαίνω" στην θέση μου.
    Αν εμπιστευτούμε την διαίσθηση μας δεν κάνουμε λάθος.
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Τρόποι για να αναγνωρίσεις Έναν/Μια Κυρίαρχο ή το αντίστοιχο

    ...Mη το λες, μη το λες!
    ....και Θυμήσου πως ...
    "Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός"
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    κυρίως δεν είναι
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αγπητέ Mavrobasili ...
    Όσοι σε γνωρίζουμε, έχουμε την αίσθηση ότι είσαι ένας Κύριος καθώς πρέπει.
    Όμως, Κύριοι καθώς πρέπει σε τούτη την κοινωνία, μπορεί να είναι εκτός από τους Τοp (Mastres, Dom) και οι Bottom (sub, slaves)
    H παρατήρηση μου, ουδεμία μομφή έχει για το άτομο σου.