Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τσακωμοι κυριαρχου-υποτακτικης

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Dancingsoil, στις 23 Ιανουαρίου 2019.

  1. Dancingsoil

    Dancingsoil Regular Member

    Εμενα μου λες; Εδω ολόκληρη αλλαγή απο sub σε bottom εκανα!!! Χαχαχαχα
     
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Χμ.
     
  3. rea..

    rea.. Contributor

    Δεν υπάρχει "απλή σεξουαλική ζωή" ούτε "Δώρο Κ/υ σχέσης".
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Τι εννοείς;;;; Δεν είμαστε εμείς οι Μαστεράδες το δώρο του σύμπαντος προς την ασήμαντη ύπαρξή σας;;;;;;;

     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Σωστα, ουτε Αη Βασιλης ουτε Εξωγηινοι. Απορω τι κανεις εδω μεσα. Εξω εχει λιακαδα και το Δασος ειναι γεματο μανιταρια.
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εγω φτιαχνω και της σουμπας το καζανακι, μην τρεχει ολο το βραδυ και της ερθει το νερο ισαμ ενα μηνιατικο!
    Αρα δεν ειμαι μονο Κυριαρχος του Συμπαντος, ειμαι και Δωρο Ζωης για τον Πλανητη !

    Αμε!
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όταν πήγα να φτιάξω το καζανάκι διαπίστωσα ότι το "update kazanaki set floater=floater_new where floater=floater_old; commit;" δεν παίζει. Αναγκάστηκα να βάλω χέρι.

    Μετά αναγκάστηκα να μετακομίσω από τη Βενετία.
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Θη
    Ελα ρε συ! Ολα λαθος κοιτα τι ΕΠΡΕΠΕ να κανεις.

    Κανεις
    #include flow.h

    Οριζεις
    Unsigned float WaterFlow;

    Στο main λες waterflow--

    Και παιρνεις 69######## το Μητσο τηλεφωνο, τον υδραυλικο, να γλιτωσεις και τη γκρινια της δικιας σου και την τηγανια της κυρα Μαρικας απο κατω, που της εκανες το σπιτι Βενετια...

    Ολα εγω πρεπει να στα λεω.

    Α, κι αμα κολησει κανενας γιατρος στη δικια σου, να της δινεις καθε μερα ενα μηλο.
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτό θα έλειπε να τον ταΐσουμε και μηλόπιτα!

    Θα του χώσω μια με τα κέρατα και <xlapatsas>θα του δείξω εγώ, θα δει τι έχει να πάθει!</xlapatsas>
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ssssssstttttt..... Αυτοκυριαρχιααααα......
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor



    Όχι παίζουμε!
     
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εγω ειμαι ηρεμος, φιλησυχος, υπομονετικος. Λυνω ολες τις διαφορες ηρεμα και πολιτισμενα.
    Οι φιλοι με φωναζουν Κλιντ Ηστγουντ.
    Οι υπολοιποι δε βγαζουν αχνα. Πλεον.