Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τσούλα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 6 Δεκεμβρίου 2007.

  1. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Θα συμφωνησω ουσιαστικα με την φιλτατη Λολα.

    κ προσθετω...

    καλύτερα τσουλα που πηδιεται ασυστολως που ομως εχει τα @@ να πει ναι γαμιεμαι γιατι ετσι μου αρεσει κ γιατι εμενα αυτο με γεμιζει κ στην τελικη αναλυση να μην βλαπτει ουτε μυρμήγκι με αυτο που κανει, παρα ηθικη που απαπαπαπα δεν κανει τετοια πραγματα, αλλα που απο την αλλη ετοιμη την εχει την πουτανια (με το συμπαθειο) για να σε "γαμησει" κ στο παίζει κ οσία παρθενα κ απο πανω!
     
  2. το βρυσίδι (τσούλα πουτάνα ξεκωλιάρα)
    από τον άντρα στη γυναίκα χρησιμοποιήτε ενστικτωδώς (σε όσους αρέσκονται) για εκμηδένιση του εγώ αυτής που λούζεται τους χαρακτηρισμούς (δηλ. μαζοχιστικά από εκείνη και Σαδιστικά από αυτόν που βρίζει).

    Το αν είναι και στην κοινωνία έτσι (δηλ. με τους γύρω χμμ αυτό παίζει)

    αλλά και άλλα πράματα είναι επίσης απλά
    μια που ξεκωλιάζεται από το πρωί μέχρι το βράδυ με όποιον βρεί και της αρέσει ΝΑΙ είναι τσούλα (και καλά κάνει αν πραγματικά της αρέσει αρκεί να το γνωρίζουνε και οι παρτενέρ της για να μην υπάρχουνε παραιξηγήσεις)

    Μια που κάνει τα παραπάνω (και είτε της αρέσει είτε όχι) και το κάνει πρωτίστος για τα λεφτά είναι Πουτάνα

    αυτά τα ολίγα

    τώρα κατεμέ υπάρχει πάντα (και θα συνεχίσει να υπάρχει) μια σχεδόν φασιστική αντίληψη τόσο από τους μεν (πολυερωτικούς) όσο και από τους δε (σχεσιακούς) στο να την λέει ο ένας στον άλλο για το ποιός είναι πιο σωστός

    Για μένα και μέσα από το δίπολο που πρεσβεύω (D/s) με κλίση στις σαδομαζό πρακτικές
    το ιδανικό (και λέω ιδανικό γιατί έτσι το θεωρώ εγώ) πρώτυπο είναι (όπως και για τους περισσότερους άντρες πιστεύω)

    Άντρας Πολυγαμικός - με όποια γουστάρει δηλαδή, γυναίκα μονογαμική εντός D/s πλαισίου και με τις σαδομαζό πρακτικές που ορίζει το αντρικό μέλος.

    Αυτά

    όλα τα άλλα είναι κουβέντες σχετικά με παρτούζες (δεν το λέω καθόλου υποτιμητικά μια χαρά είναι  )
    οι οποίες συνήθως λέγονται όταν οι γράφοντες έχουνε εξασφαλίσει την προσωπική τους ευμάρια και μετά το παίζουνε ανοιχτόμυαλοι και έξυπνοι για τους άλλους (αλλά ουσιαστικά για προσωπικό τους ώφελος)
     
  3. Emma

    Emma Contributor

    Σκέφτηκες ποτέ να μετακομίσεις προς Σαουδική Αραβία μεριά μιας και οπουδήποτε αλλού, οποιαδήποτε γυναίκα με σώας τας φρένας (και υγιή αυτοπεποίθηση) δεν θα δεχόταν το "ιδανικό" σου ούτε στον αιώνα τον άπαντα;  
     
  4. Δεν είναι όλες οι απόψεις για όλους Demoness και δεν είναι για όλους και όλες ο σαδομαζοχισμός και το D/s ή το M/s

    αυτό που κάνεις κατεμέ είναι να απομωνώνεις μια φράση και να μου την λες απροκάλυπτα πίσω από την οθόνη σου.

    Το στάτους σου από όσο βλέπω είναι Perv το δικό μου είναι Dom. (τίποτα δεν είναι ανώτερο έναντι του άλλου αλλά διαφορετικά πράγματα)

    Φαντάζομαι δεν θα γνωρίσεις καν την διαφορά και είσαι από τα ψευτογκόθ τυπάκια που την λένε με έξυπνο και καλά τρόπο σε ότι δεν τους κάθεται καλά και κατά τα στάνταρ τους (το κάνω και γω άμα λάχει ξέρεις είναι πολύ εύκολο να βρω αχαρακτήριστες μούφες κατεμέ που έχεις αναφέρει στο παρελθόν και να σε χτυπήσω ανάλογα - δεν θα το κάνω όμως).

    Τράβα τώρα να πιείς κάνα εσπρέσο εξάρχεια μεριά και να ακούσεις και λίγο Evanescence (ή ότι ψευτογκοθοσάχλα ακούς)

    Προς Mods προς αποφυγή παρεξηγήσεων
    Λυπούμαι που αναγκάζομαι να μιλάω καυστικά στην κοπελιά αλλά το σηκώνει από ότι βλέπω η περίσταση
    (με ευχαρίστηση αποσύρω το παρών πόστ αν αποσύρει και αυτή το δικό της το οποίο με θίγει άμεσα)
     
  5. Emma

    Emma Contributor

    XAXAXAAXAXXAAXAXAXAXXAAXXAA

    χτύπησα νεύρο ή κάνω λάθος;

    Όπως εσύ έχεις το δικαίωμα να εκφράζεις την αποψή σου, έτσι έχω κι εγώ να εκφράζω τη δικιά μου. ΝΑΙ πιστεύω ότι δεν θα βρεις κάποια με σώας τα φρένας και υγιή αυτοπεποίθηση να δεχτεί το "ιδανικό" σου. Και όχι μόνο εσύ, αλλά κανένας άλλος που έχει το ίδιο ή παρόμοιο ιδανικό, είτε είναι σε bdsm σχέση είτε σε vanilla. Δεν έχει σχέση το status με το πιστεύω μου και το σχόλιο μου, το οποίο κιόλας το είπα εντελώς παιχνιδιάρικα και χωρίς ίχνος καυστικής διάθεσης.
    Λυπάμαι που δεν εγκρίνεις τις "μούφες" που έχω πει κατά καιρούς. Μπορείς να μου τις χτυπήσεις όσο θες. Απορώ πως δεν το έκανες στο πιο πάνω ποστ, αλλά υποθέτω ποτέ δεν είναι αργά.  
    Όσο για το αν ειμαι (ψευτό)goth και πίνω καφέ στα Εξάρχεια, δεν έχεις ιδέα πόσο έξω πέφτεις, αλλά και έτσι να ήταν τί σχέση έχει αυτό με το γεγονός ότι πιστεύω πως δεν θα βρεις (σωστή) γυναίκα να ανέχεται εσύ να γαμάς ότι κινείται ενώ αυτή να φοράει την ζώνη αγνότητας όσο εσύ το κάνεις αυτό; Μόνο τα (ψευτό)goths το πιστεύουν αυτό δηλαδή; Αν ναι, τότε ίσως είμαι (ψευτό)goth και δεν το 'ξερα.
    Έχει πλάκα πάντως το γεγονός ότι εσύ κατηγορείς εμένα για: "αυτό που κάνεις κατεμέ είναι να απομωνώνεις μια φράση και να μου την λες απροκάλυπτα πίσω από την οθόνη σου." ενώ εσύ το κάνεις σε χειρότερο βαθμό μιας και το μόνο που δεν "χρησιμοποιήσες" για να μου την πεις είναι η ομάδα αιματός μου! Κι όλα αυτά επειδή (ωϊμέ και τρισαλί) "τόλμησα" να πω ότι το "ιδανικό" σου (στην ουσία) ταιριάζει με την ιδεολογία και πρακτική των χαρεμιών στην Σαουδική Αραβία!!!
    Δεν χρειάζεται να αποσύρεις τίποτα. Λίγο με νοιάζει αν πονάει τον κάθε "Dom" η αλήθεια και απαντάει με κατινιές και προσβολές. Εσύ γελοιοποιήθηκες, όχι εγώ. So, take it easy και πιες κανά τήλιο για να ηρεμήσεις.
     
    Last edited: 8 Δεκεμβρίου 2007
  6. Σου έστειλα ένα low profile πμ να μην συνεχίσεις και έχουμε flames

    και συνέχισες (άρα εγώ χτύπησα νεύρο)  

    Μου την είπες στην είπα, με πρόσβαλες σε πρόσβαλα (έτσι είναι γιατί έτσι παέι)

    Tα συμπεράσματα περί Σαουδικής Αραβίας είναι δικιά σου εφεύρεση όχι δικιά μου (κατά την άποψή σου ΠΑΝΤΑ το δικό μου πρώτυπο το απαντάς στα Αραβικά Εμηράτα, αλλά νομίζω ότι υπερβάλλεις γιατί απλά έτσι σου κάπνισε).

    Και Ναι, τσέκαρα πρώτα μερικά από αυτά που γράφεις και τα θεωρώ ύψιστες μούφες.

    Προτιμώ τούρκικο (κατά κόσμο ελληνικό) καφέ και όχι τήλιο

    Την αγάπη μου
     
  7. Emma

    Emma Contributor


    Low profile PM είναι το να "μην εκφράζω τη γνώμη μου"; Με δουλεύεις;
    Btw, πρώτα απάντησα στο ποστ σου και ΜΕΤΑ διάβασα το PM (όπως κάνω πάντα όταν συνδέομαι), όχι ότι θα έκανε καμία διαφορά όμως.


    Nah nah nah... Είπα την αποψή μου πάνω σε κάτι που είπες, μετά εσύ προσπάθησες να μου την πεις και να με προσβάλεις γιατί σε χάλασε που τόλμησα να εκφέρω άποψη η οποία (εμέσως και κατ' εσέ) κατέκρινε την δικιά σου (αν και δεν το έκανα ως κατάκριση) και μετά εγώ είπα να στα πω ένα χεράκι μπας και έρθεις στα ίσα σου. Αλλά πούυυυυυ....

    Εγώ προτείνω να κάνουμε ένα poll για να δεις ότι δεν "καπνίζει" μόνο σε μένα αυτή η "μεγιστη υπερβολή" ότι άντρες-πασάδες-γαμιάδες με χαρέμι, αν όχι το συναντάς στην Σαουδική Αραβία, είναι τουλάχιστον από εκείνα τα μέρη και συνδιάζεται με εκείνα τα μέρη η αναφορά του.

    Σκασίλα. Κάνε με ignore για να μη βλέπεις τι γράφω.

    Δεν στο είπα για να το ευχαριστηθείς αλλά για να ... χαλαρώσεις.

    Sure, whatever.
     
  8. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    Η λεξη τσουλα ειναι βρισια, μπορει να χρησιμοποιηθει ως φιλικο πειραγμα οπως κ αλλες παρομοιες λεξεις, οι λογοι που καποια μπορει να προβαλει τον εαυτο της ως τετοια ποικιλλουν.
    Οσο για την αντιμετωπιση μιας τσουλας απο το αντρικο φυλο, απο την ως τωρα εμπειρια μου ξερω οτι γενικως δεν χαιρει εκτιμησης ειτε την εχουν "καταφερει" ειτε οχι, καλυτερα θα μας απαντουσαν οι ιδιοι οι αντρες, ελπιζω με ειλικρινεια, αν κ αυτο θα μειωνε τις πιθανοτητες τους να γινουν αρεστοι απο μια τσουλα  

    ΥΓ ωρες κ φορες νομιζω οτι σουλατσαρω στις σελιδες του cosmopolitan k oxi se bdsm community..... νομιζα οτι το θεμα του polyamory μεσα στο s/m το ειχαμε "λυσει" .....
     
  9. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τσούλα!

    @lola: <bows> ένα περισσότερο που δείχνει να συμβαδίζουν λόγια και πράξεις. Να έλλειπε μόνο η τελευταία φράση...
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Τσούλα!

    Και οι τσουλαρες επισης! 
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ πολλα μετωπα φωτις βλεπω δεκεμβριο μηνα!!!!!!!!!!ξεκοληστε ρεεεεεεεεεεMirella μου και οτιδηποτε σε αρες χεχεχεχε
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Demoness και Seirios σας συμπαθώ και τους δύο. Περιμένω από εσάς μία δημιουργική για το νήμα διαφωνία, τίποτε περισσότερο...