Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τσούλα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 6 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Emma

    Emma Contributor

    Noooo, no worries Ηλία! Μια παρεξήγηση ήταν και λύθηκε, αφού μιλήσαμε μετά με τον Seirios (και μάλιστα τα βρήκαμε και πολύ καλά, έτσι δεν είναι Seirios;   ).
    Γαμώτο, αυτό είναι που μισώ στον γραπτό λόγο και ειδικά σε αυτόν στον οποίο δεν μπορεί να υπάρχει γρήγορη/άμεση απάντηση. Δημιουργούνται παρεξηγήσεις απ' το πουθενά, επειδή δεν μπορεί να δει ο άλλος πώς λες αυτό που λες και αν το εννοείς ειρωνικά ή παιχνιδιάρικα ή αν απλά εκφράζεις τη γνώμη σου χωρίς καν να έχεις στο νου σου να θίξεις κάποιον. Εγώ είμαι γενικά πολύ αυθόρμητη. Πρώτα μιλάω και μετά σκέφτομαι. Ίσως κάποιες φορές πρέπει να είμαι πιό tactful στο πώς θέτω αυτά που σκέφτηκα, γιατί, παρόλο που εγώ ποτέ δεν θα έλεγα εσκεμένα κάτι για να θίξω κάποιον άλλο, βλέπω ότι δυστυχώς εκλαμβάνεται ως ότι το κάνω γι αυτό το σκοπό.
    Τέσπα, καλό είναι που και που να ανάβουν τα αίματα για να μη βαριόμαστε κιόλας  p), αρκεί μετά να λύνουμε τις διαφορές/παρεξηγήσεις και να συνεχίζουμε όμορφα και καλά. Πιστεύω, όπως είδα και σε ένα άλλο νήμα, αν τα δύο άτομα που έχουν αψιμαχία εκεί, τα συζητήσουνε εκτός forum (από κοντά, τηλέφωνο ή έστω msn/chat) θα τα βρουν, αν όχι συμφωνήσουν στο να διαφωνούν, και θα λήξει το θέμα εκεί. Εγώ π.χ. αν δεν μιλούσαμε μετά με τον Seirio, κατά πάσα πιθανότητα ακόμη προσβλητικά ποστς θα ανταλλάσαμε! Τέλος καλό όλα καλά όμως!  
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    και εμεις που πληρωσαμε εισιτηριο????τα λεφτα μας ρεεεεεεεεεεεεεεε
     
  3. Εντάξει στο τσάκ το προλάβαμε και το σώσαμε
    λυπούμασται Bad Habits κάποια στιγμή θα κεράσουμε ποπ κόρν για μνημόσυνο
     
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    μπραβο παιδια, πολυ ωριμη συμπεριφορα..  

    Bad Habits για να μη στεναχωριεσαι , θες να τσακωθούμε; 
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μπράβο! Άρχοντες!!
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    zinnia δεν μπορω ετσι μελετημενα!!!!αυθορμητα 

    Seirios_79 δεν μου αρεσουν τα ποπ κορν!αν βαλεις κανενα πατατακι κατη γινεται
     
    Last edited: 9 Δεκεμβρίου 2007
  7. θές ME σαλτσούλα τα πατατάκια (μια τύπου gravy) ή ΑΝΕΥ?
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    ψωλα-ρες???? 
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    θα σουλεγα τωρα χεχεχεχεχε
     
  10. Kits

    Kits Contributor


    Το χειροτερο θα ηταν να μου δειξεις 
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ για πολυ ευκολο με εχεις 
     
  12. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    OUSLUP OUt Loud SLUt Proud ...

    ωρέ πάλι αρχίσαμε τα ίδια που παλιότερα είχαμε με τους perv?? ποιος είναι, ποιος δεν είναι, γιατί να είναι και γιατί να μην είναι. Εδω βρε μεχρι και οι κοσοβαροι εχουν δικαιωμα αυτοδιάθεσης, να μην εχουν τα τσουλιά??

    Και η πλάκα είναι πως πάλι οι ιδιοι και οι ιδιοι είμαστε στα χαρακώματα. Οπότε ο χαρακτηρισμος περβοτσουλο της λολας μια χαρα κάθεται. Δηλαδή σε κάποιους μας αρέσει να μας φωνάζουν άλητες, πουλιά, τσουλιά. Εξίσου μας αρέσει να φωνάζουμε κι άλλους με το ίδιο όνομα. Μάλιστα να το σκεφτούμε να κάνουμε και κάποια μυστική χειρωνομία. 

    Σε κάποιους άλλους δεν αρέσει αυτό. Πανέμορφα. Οι λύσεις που έχουν είναι πολύ απλές.

    α) Ξύδι
    β) να βουλώσουν ταφτια τους με κερι σαν τον οδυσσέα
    γ) να μην μας κανουν παρέα
    δ) να μην επιτρέπουν σε κανέναν που αυτοαποκαλείται slut να τους ακουμπα ή να τον ακουμπούν (ανάλογα με το status τους) σενα session.
    ε) να αυτοπυρποληθούν στο σύνταγμα διαμαρτυρώμενοι
    στ) να προγραψουν οσου αυτοαποκαλλουνται slut και να κανουν ένα πογκρομ εναντίον τους (αμφιβάλω εαν θα το καταφέρουν αλλα μια προσπαθεια δεν βλάπτει)
    ε) ένα σωρό ενδιάμεσες λύσεις.

    το λύσαμε τώρα?? αντε παλι σε καναεξαμηνο να δω ποια διαφοροποιηση θα βρουν για να μας πουν οτι κάποιοι κατουρανε μακρύτερα, καλύτερα και με περισσότερες πρωτεινες κατουρο.

    και προσωπικα να δηλωσω πως εαν πιστευετε οτι πραγματι κατουρατε με αυτον τον καλυτερο τροπο, εγω σας το αναγνωριζω απο τωρα για να μην αναλωθουμε σε αχρηστες συζητησεις.