Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τσούλα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 6 Δεκεμβρίου 2007.

  1. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    τρείς ενδιαφέρουσες σκέψεις

     
  2. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Τσούλα!

    Απολαυστικοτατος!    

    Υποκλινομαι στην τσουλοσυνη σας αγαπητε συναδελφε,

    ωραιοτατες λυσεις και με δυνατοτητα πολλαπλων επιλογων (να βρε πως φαινεται ο καλος ο ανθρωπος ) , διαλεχτε και παρτε!

    p.s.Kαι μιας και αναφερθηκες στο κατουρημα..
    τι θα γινει τελικα θα με μαθεις ποτε να κατουραω ορθια?
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Εχω καταλάβει πια, ότι κάποια άτομα δυστυχώς έχουν τσακωθεί με το παρελθόν τους. Ειναι δικαίωμα τους βέβαια να το κάνουν αυτό, όταν το παρελθόν τους, δεν τα κάνει περήφανα ή απλά θέλουν για πολλούς προσωπικούς τους λόγους, να το ξεχάσουν.

    Μήπως όμως το "litle miss slut", σου θυμίζει κάτι από τα παλιά Κυρία Syrah? Θυμάσαι πια σημερινή Κυρία το "φόραγε" κάποτε και περιφερόταν στα chat rooms? Ή μήπως έχεις κάνει delete και απλά το θυμούνται άλλοι, που έχουν καλύτερη μνήμη και δεν έχουν λόγους να ξεχάσουν πρόσωπα και καταστάσεις?
    "Ουδέν κρυφό από τον ήλιο", όπως σοφά λένε οι παλαιότεροι και θα συμπληρώσω επίσης το...γνωστό "Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου" !  

    Τες πα...
    Προσωπικά θα πω, ότι η λέξη "τσούλα ή slut" σαν έκφραση, Μου φέρνει στο μυαλό μια δόση αξιοζήλευτης σεξουαλικής ελευθεριότητας. Βρίσκω αρκετά διεγερτικό να το χρησιμοποιώ στις προσωπικές Μου στιγμές,, αναφερόμενη στις δίκες Μου υπέροχες "τσουλίτσες".
     
    Last edited: 27 Δεκεμβρίου 2007
  4. latexduck

    latexduck Contributor

    SM_Art_Lady μόνο στις προσωπικές σου στιγμές ή σου αρέσει και να φωνάζεις κάποιον/α έτσι ενώ είσαι με παρέα?
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ...Aνάλογα την παρέα. Σίγουρα ας πούμε μπροστά στους γονείς Μου, ΟΧΙ. Σε φίλους με πολλά κοινά, ίσως ΝΑΙ! Και αυτοί στις προσωπικές Μου επιλογές ανήκουν, άρα και πολλές φορές μοιράζομαι μαζί τους και προσωπικές στιγμές.
    Υπάρχει θέμα για να συζητήσουμε εδώ και τώρα Jim Jailor?
     
  6. latexduck

    latexduck Contributor

    Σε ρωτάω για να ξεκαθαρίσει η απάντηση σου ως το προς αν είναι υποτιμητικό να φωνάζεις κάποιον/α έτσι μπροστά στους άλλους.
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τσούλα!

    Τζιμακο ολα τα λεφτα για εμενα ειναι η φωτο αυτης της υπεροχης υπαρξης που εβαλες στο θεμα σου....... 
     
  8. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Με παραξενευει που δεν σας ενοχλει ο ορος slave και σας ενοχλει ο ορος slut.
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    To τι θεωρεί ο καθένας υποτιμητικό είναι πολύ σχετικό.
    Εξαρτάτε λοιπόν από το ποιος το λέει, σε ποιον το λέει, το πως το λέει, το μέρος που το λέει, και τι ύφος έχει όταν το λέει.
    Συμπέρασμα βγάλε μόνος σου!

    Με παραξενεύει, που σε παραξενεύει. Που νομίζεις ότι βρίσκεσαι?  
     
  10. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Προσωπικα αν με ενοχλουσε ο ορος τσουλα θα επρεπε να με ενοχλει κι ο ορος σκλαβος.Πλακα πλακα που εχω μπλεξει...
     
  11. zou

    zou

    Εμενα πειραζει που μ αρεσει να με λενε και τα δυο???

    Αλλα περισσοτερο τα της "πορνης", αφου νομιζω οτι τα ακουω παντου και παρεξηγω ομοηχες λεξεις 

    βεβαια ειναι και αναλογα την περισταση!
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Τώρα για να πούμε την αλήθεια και πέρα από το αστείο Apollyon, μάλλον πρέπει να έχεις μπερδευτεί για τα καλά. Τι σχέση μπορεί να έχει ο όρος "σκλάβος" με την έννοια της λέξης "τσούλα" !
    Δεν έχει καμία σχέση. Άλλο το ένα και άλλο το άλλο. Μια "τσούλα" μπορεί κάλλιστα να μην είναι σκλάβα/ος και ένας σκλάβος μπορεί να μην είναι "τσούλα". Τ
    ο ένα δεν συνεπάγεται του άλλου (όχι απαραίτητα)!
    Όποτε μάλλον, θα πρέπει να ξεκαθαρίσεις τα πράγματα στο μυαλό σου για να μην κάνεις το λάθος και πεις καμία φορά κάποιον σκλάβο "τσούλα" και γίνει της αρένας το κάγκελο.