Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τύποι Κυρίαρχων - υποτακτικών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος lara, στις 17 Ιουλίου 2005.

  1. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Τύποι Κυρίαρχων - υποτακτικών

    Τότε μπράβο και στη lara[E-p], η οποία εύστοχα αναλύεικαι το ζήτημα των συνδυασμών στις ισοτιμικές κλπ. σχέσεις.
    Ευχαριστούμε!  
     
  2. Απάντηση: re: Τύποι Κυρίαρχων - υποτακτικών





    ... ισοτιμικος κυριαρχος.. orgasm...   
    άργησα αλλά ανακάλυψα ότι υπάρχει ''κατηγορία ντομ'' σαν κι αυτή που είχα στο μυαλό μου. αυτα που σκεφτόμουν κι αισθανόμουν, σε όποιο στάτους κ αν βρίσκομαι, μαζεμένα μπροστά μου, σε μια πληθωρική περιγραφή.


    μεγάλη υπόθεση το διάβασμα.
     
    Last edited: 10 Ιουλίου 2013
  3. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Οντως ο ισοτιμιτικος είναι εν μερη μεγαλο ποσοστο των αντρων χωρις να το γνωριζει αν ορισουμε οτι οι γυναικες εχουν μια φυσικη αναγκη για ασφάλεια. Οποτε 5% sub απο φυσης μας.

    Ειδικα για πρωτη εμπειρία στον χωρο θα ηταν σίγουρα καλος δασκαλος και εμπνευστης για εναν απειρο sub
     
  4. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Δεν έχω γνωρίσει ποτέ ισοτιμική Κυρίαρχο. Το θεωρώ κάτι εντελώς σπάνιο, αν και απόλυτα επιθυμητό, αν και δεν μπορώ να καταλάβω τι διαφορά έχει από μια σχέση μεταξύ ενός υποτακτικού Vanilla και μίας κυριαρχικής Vanilla.