Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Photographer, στις 28 Οκτωβρίου 2007.

  1. Nireus

    Nireus Regular Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Τι λέτε για dress code του forum?
    Κάτι πολύ διακριτικό, που να το ξέρουμε μεταξύ μας.
     
  2. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Έχω 50 μέτρα κόκκινο σκοινί (ίδιο υλικό με το μαύρο, αλλά πιο λεπτό), φτάνουν; Βέβαια μπορεί να χρειαστεί να γδυθώ εγώ για να ντυθείς εσύ (αν πάει καλά η ιδέα μου για το TG). Θες να κάνουμε μια δημοσκόπηση να δούμε ποιον από τους δύο προτιμούν όλοι να βλέπουν χωρίς ρούχα;  
     
  3. fractal

    fractal Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Αυριο πάω για εισητήριο!
     
  4. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    Τεράστια πανακότα του έρεβους καταπίνουν μικρό αθώο νυμφίδιο με κόκκινα μαλλιά. Στον τόπο του εγκλήματος βρέθηκαν κοκκινα σχοινια.

    Αυτο το dress code Kit-Kat τι εννοεί? διοτι εγω την τελευταία φορά που πήγα σχεδόν στο τσάκ δεν μου έβγαλαν το παντελόνι (με γλύτωσαν τα λουριά του).
     
  5. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Re: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Αυτο το dress code Kit-Kat τι εννοεί? διοτι εγω την τελευταία φορά που πήγα σχεδόν στο τσάκ δεν μου έβγαλαν το παντελόνι (με γλύτωσαν τα λουριά του).[/QUOTE]

    Ευτυχως δε θα φοραω κατι που να κατεβαινει 
    Τις γρατσουνιες φοβαμαι λιγο 
     
  6. hermis

    hermis Regular Member

    Που να δεις Dress Code που ετοιμάζουμε!
    Πάρτε με αγκαζέ και προσέχετε τα φλας των φωτογράφων.  
     

     
     
  7. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Και που ειναι το προβλημα? Αντε και εγω για ανταλλαγμα θα σου γυαλισω τα latex με τα χερακια μου απο πανω μεχρι κατω 

    Μη βαλεις καθολου παντελονι, με λιγη bondage tape στα σωστα σημεια θα εισαι super τσουλι, θα σε συνοδευσω εγω 
    Ε, τωρα σιγουρα θα κανουμε θραυση!!!  
     
    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2007
  8. adventurer

    adventurer New Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Exw hdh parei ta eishthria!    
     
  9. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Τo Torture Garden στην Αθήνα 1η Δεκέμβρη 07

    Απ ότι διαβάζω θα κατεβάσουμε δυνατή ομάδα και φέτος  

    Λοιπόν σχετικά με την Midori απο ότι βλέπω στο flyer που έχω δεν αναφέρεται πουθενά το όνομα της οπότε μάλλον άκυρο σχετικά με την παρουσία της.
    Συγγνώμη αν σας έδωσα λάθος εντυπώσεις αλλά η παραπομπή μου στο δελτίο τύπου την αναφέρει ακόμα.

    Τα βραχιολάκια σας τα φοράνε στην είσοδο εφ' όσον είστε ντυμένοι στο προτεινόμενο dresscode έτσι ώστε να μπορείτε να κυκλοφορείτε και μέσα στο dungeon/cage room στον εξώστη.
    Αυτό γίνεται για να περιοριστούν όσο γίνεται αυτοί που "είδαν φως και μπήκαν" και να δοθεί η ευκαιρία σε πραγματικούς φετιχιστές να παίξουν, δούν, μάθουν πραγματάκια, χωρίς να τους κοιτάζουν σαν να είναι εξωγήινοι.
    Οι υπόλοιποι μπορούν να παρακολουθήσουν κανονικά τα show μόνο στην μεγάλη σκηνή.

    Καλή η ιδέα να έχουμε ένα διακριτικό dresscode για να γνωριστούμε μεταξύ μας.
    Λοιπόν κόκκινο μαντηλάκι, ή κορδέλλα, ή σχοινί γύρω απο το χέρι ή το λαιμό ή στο πέτο.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    Το βραχιολάκι μου απο πέρσι έγινε σελιδοδείκτης για το "Έντεκα Λεπτά" του Coello
     
  10. Eri

    Eri

    Ρε γμ τα σοου σας......κ την Αθηνα σας...κ τα φετιχ σας....κ ολα σας.....που θα βρω λεφτα(κ χρονο) να κατεβω παλι????ε??....κλαψ.....
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Χώσε Eri...

    Άντε μια αφίσα για σένα, θα την κρατήσουμε  
     
  12. Eri

    Eri

    Η αφισα το λιγοτερο ειναι......μην αναγκαστειτε να κρατησετε καμια θεση δεν ξερω......  
    (Κοιτα ρε πστ ουτε για γκομενους δεν εχω κανει τοσα δρομολογια.....κ με τρωνε οι δρομοι κ σεξ δεν κανω......αυτο κι αν ειναι ανωμαλια )