Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπάρχουν Νέοι / Νέες στη σελίδα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος The_Explorer, στις 30 Οκτωβρίου 2020.

  1. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Και κάτω από την πόδια τίποτα η ζώνη αγνότητας
     
  2. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Κάποιος κακεντρεχής θα υπέθετε ότι τα μεγάλης ηλικίας μέλη είναι εκείνα που αποφεύγουν να απαντήσουν ευθέως για τα θετικά της νιότης και ιδροκοπούν να παρουσιάσουν κάποια μεγαλο-σοφία τους μιας που οι υπόλοιπες δυνάμεις (ότι κι όπως) τους έχουν εγκαταλείψει.
    Θα υπέθετε ότι το σώμα τους μοιάζει πλέον με σαμπρέλα η λοιυκουμά, ποιος ξέρει αν δουλεύουν και τα εργαλεία τους σωστά όσον αφορά την στύση ή την υγρασία βεβαίως - βεβαίως. Θα υπέθετε ότι η μοναξιά τους οδηγεί σε ανάδειξη του εγώ τους μήπως και βρουν μια αγκαλιά να τους παρηγορήσει στον μάταιο τούτο κόσμο, λίγο πριν γίνουν κοπριά.
    Κάπου διάβασα ότι ορισμένα μέλη χρησιμοποιούν λέξεις όπως "γλυκιά μου", "μωρό μου" κτλ κάτι που δεν αρέσει σε άλλα.
    Κάποιος κακεντρεχής θα υπέθετε ότι πρόκειται για κάποια ενδόμυχη ανάγκη να καυλώσουν μόνο με συναίσθημα, νιώθοντας τη άλλη δικιά τους (ίσως ως αντίδραση κερατωμένων) μιας που τα λόγια αντικαθιστούν πολλές φορές τα έργα, την δράση και γιατί όχι...τις ικανότητες.
    Είναι κι εκείνη η παλιο-αντίληψη που έχει περάσει στην κοινωνία ότι οι ανίκανοι και σεξουαλικά δυσλειτουργικοί, αρέσκονται σε παπάτζες επειδή ούτε να γαμήσουν-γαμηθούν μπορούν αλλά ούτε και κλίμα να φτιάξουν.

    Δεν ξέρω, δεν είμαι κακεντρεχής.
     
    Last edited: 21 Μαϊου 2021
  3. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    τι να λέμε... ο κόσμος είναι κακός  
     
  4. Rotoras

    Rotoras Regular Member


    Μπα...δεν νομίζω.

    Πστεύω ότι υπάρχει δράση-αντίδραση οπότε καθόμαστε όλοι ήσυχα σε λογικά πλαίσια πληροφόρησης και αγνού χιούμορ κι όλα καλά.
    Το να κοιτούν ορισμένοι να κάνουν (μονίμως) τους έξυπνους -χωρίς να είναι- χειρότερα τα κάνει τα πράγματα.
     
  5. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    κι εγω οταν ημουν 30, τα ιδια ελεγα. Τωρα διαπιστωσα οτι υπαρχουν κι αλλα πραγματα που δεν ηξερα τοτε.
    edit. οχι δεν ισχυουν ΚΑΙ αυτα που λες. Αλλα ισχυουν ΚΑΙ για τους 30ρηδες και για τους 20ρηδες επισης.
     
  6. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Αυτό που λες είναι δικές σου αντιλήψεις και καλά κάνεις. Πολλά ισχύουν σε διάφορες ηλικίες. Δεν λες κάτι καινούργιο.
    Προσωπικά δεν είχα γνώμη, έγραψα τι θα υπέθετε κάποιος κακεντρεχής. Όχι εγώ.
    Κατά την γνώμη μου προτείνω χαλάρωση κάποιων μελών σε κάποια θέματα γιατί απαντώ χωρίς καν να απαντώ όταν θέλω
    σε άλλα θέματα και μου είναι πολύ εύκολο εκτός ότι σπαταλώ τον χρόνο μου.
    Επηρεάστηκες μήπως από το 30 στο προφίλ μου; μπορεί να είμαι 25, 40, 60, 90 κτλ.
     
  7. Centaurus_

    Centaurus_ New Member

    Συμφωνώ απόλυτα τα ίδια έλεγα κι εγώ και άλλοι ομοιδεάτες ίδιας τότε ηλικίας,μέχρι που μάθαμε οτι δεν ισχύει