Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπάρχουν και οι επιβραβεύσεις...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 22 Οκτωβρίου 2005.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Απάντηση: Υπάρχουν και οι επιβραβεύσεις...

    ελα ντε! δεν αισθανομαι οτι εχω απωλεσει την παιδικοτητα μου ,ωστε να δυναμαι να επανελθω σ'αυτην!
     
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Υπάρχουν και οι επιβραβεύσεις...

    Αν 'ντολμανσίζεις' δεν θα το ζητήσεις και αν σου ζητηθεί θα αρνηθείς.
    Αλλιώτικα είναι βέβαιο πως θα επιληφθούν, αργά ή γρήγορα, εξειδικευμένες υπηρεσίες υγείας.
    Αν παλιμπαιδίζεις, θα το αποδεχθείς και θα κάνεις το αντίθετο.

    ΥΓ Δεν έχουν πολλοί το χάρισμα της 'αιώνιας νεότητας', όπως οι δυό μας, underherfeet.
     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Re: Απάντηση: Υπάρχουν και οι επιβραβεύσεις...

      
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Κάπου είχα διαβάσει σε κάποιο παλαιότερο κείμενο - μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή ποιος το είπε - ότι ο Κυρίαρχος είναι ο Άρχοντας της ηδονής και της οδύνης σου. Μην ήταν ο DreamMaster; Δεν ενθυμούμαι μετά βεβαιότητος.

    Αν όντως ισχύει αυτό και αν, αν υποθέσουμε, ένας Κυρίαρχος προσφέρει μόνο οδύνη, τί σόι Αφέντης είναι; Μισές δουλειές κάνετε βρε παιδιά; Ρίξτε και καμιά ηδονούλα να δούμε κι εμείς μια άσπρη μέρα. Αλλιώς θα πρέπει να καταφύγουμε στην παλιά καλή μέθοδο της μετατροπής της οδύνης σε ηδονή, σε λίγο κλαψομούνιασμα, λίγο σύνδρομο του μάρτυρα, κανένα μπερντάχι σε κανέναν σκλαβούλη, λίγο drama queening, etc. etc...

    Σκλάβα μεν, άνθρωπος δε... 

    Επομένως, ναι μεν η σκλάβα θα υπακούσει στο ξαντέριασμα που αναφέρει η Λάρα, ναι μεν είναι αρκετή επιβράβευση η ικανοποίηση του Κυρίαρχου (εγώ προσωπικά βέβαια θέλω κι ένα κολάρο από διαμάντια, διότι είμαι αχόρταγη, άπληστη και χωρατατζού - ιδίως όταν έχω λερωμένη τη φωλιά μου και περιμένω τους κεραυνούς του Δία να πέσουν στο κεφαλάκι μου), αλλά ο μισός Άρχοντας δεν μου λέει και πολλά εμένα.

    Είναι πανεύκολο να πονέσεις κάποιον, είτε σωματικά είτε ψυχικά, ακόμη κι εγώ που είμαι μικρό ακόμα τα κουτσοκαταφέρνω. Το δύσκολο είναι να τον ανεβάσεις σε εκστατικά επίπεδα απόλαυσης.

    Ίσως και μόνο για την χαρά να τον γκρεμοτσακίσεις και πάλι.

    ΥΓ. Παρενθετικό ποστ, ως υπενθύμιση. Συνεχίστε τώρα με τις επιβραβεύσεις.
     
  5. de7

    de7 s

    πατ πατ το σκυλί

    ***κουνά ουρίτσα***

    έτσι, good girl

    ***συνεχίζει να κουνά ουρίτσα***