Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υποταγή κατ'ομοιότητα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Queen87, στις 8 Νοεμβρίου 2016.

  1. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    @Μαντλίν

    Το βιντεάκι το είδες; είσαι εσύ έτσι; Δεν νομίζω... τώρα αν είσαι έτσι ακριβώς στην σχέση σου δεν το γνωρίζω.
    Αλλώστε στα νήματα φαίνεται η προσωπικότητα σου... Κανείς δεν σε είπε γλάστρα...

    Επί του θέματος έχεις κάτι να πείς;
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ..ήμουν έτοιμη να σε υπερασπιστώ, αλήθεια, αλλά πετάς μαργαριτάρια επί προσωπικού, τέσπα θα μας εξηγήσεις για τι πράγμα μιλάς ή θα παίζουμε γύρω-γύρω όλοι;
     
  3. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Δεν χρειάζομαι υπεράσπιση. Τα λέω όλα στο πόστ... η λέξη γλάστρα είναι προσωπική τοποθέτηση αλλά ειμαι ανοιχτή στο να ακούσω και την αντίθετη μεριά.

    Δεν έχει να κάνει με την ομοιότητα αλλα με την απορρόφηση του χαρακτήρα του άλλου. Θέλω οτι θέλει 100%. αυτό.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Queen87

    Το απάντησες μόνη σ, θέλω ότι θέλει. :- )
     
  5. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Δεν είναι δύσκολο να διαβάσετε το πόστ...
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Συγγνώμη βρε κορίτσι μου, λες την άλλη γλάστρα και περιμένεις να έρθει κάποιος/κάποια να σου αποδείξει οτι δεν είναι γλάστρα?
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μου θύμισε το νήμα ''κτητική ή δουλική'', πάλι τα ίδια. :- )
     
  8. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Ονομάτισα κάποια απο σας γλάστρα; η μήπως δεν μπορώ να εκφραστώ ελεύθερα;
    Και ας πούμε οτι σας υποτιμάω και σας λέω γλάστρες....
    Γλάστρα ονομάζω την κοπέλα στο βιντεάκι... για μένα αυτό είναι. Είσαι εσύ ή η καθεμία εδωμέσα έτσι; Δεν νομίζω... αν ήσασταν δεν θα γράφατε καν στο φόρουμ εκτός αν σας το υπαγόρευε κάποιος M/D.
    Για να την εχω αυτή την λέξη στο νήμα κάποιο λόγο θα έχω... θέλω να ακούσω την άλλη μεριά για την πλήρη υποταγή... βάλτε και λίγο το μυαλό σας να δουλέψει... πριν κάνετε ενα κακοτράχαλο σχόλιο... αφήστε να κυλήσει το νήμα...

    Πόσο χαζή παίζει να είμαι για να λέω δεκτές οι όποιες παρατηρήσεις για την λέξη "γλάστρα"; Προφανώς κάπου το πάω...
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    παρακαλώ, όποιος έκλεψε τη σαμπ μου, να την κρατήσει και να μου επιστρέψει τη γλάστρα.
    ευχαριστώ.

    υγ: ξανάνιωσα
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Φυσικά και μπορείς να εκφραστείς ελεύθερα, όπως και ο καθένας μας εδω. Γτ άραγε σε ενόχλησε όμως η ανάρτηση της @brenda ???????

    Αν δεν νομίζεις τότε μην με ρωτάς. Έχει νόημα να σε ρωτήσω αν είσαι χαζή, ενω ξέρω οτι δεν είσαι?????

    Αμ έλα που δεν ξέρουμε που το πας.....!!!
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Queen87

    Που το πας και εμείς οι χαζές δε το καταλαβαίνουμε; Κάτσε γτ το χόντρυνες, εγώ την κοπελίτσα την βρίσκω χαριτωμένη, γλάστρα έτσι όπως το θέτεις έχει αρνητική χροιά.
     
  12. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Καθόλου δεν με ενόχλησε... αλλά δεν με ξέρει... οπότε δεν μπορεί να μιλάει επι προσωπικού ούτε να εικάζει για το τι είμαι  

    @Μαντλίν

    Δεν πειράζει... αν κυλήσει το νήμα θα μάθετε...

    _________

    Σπέυσατε να κριτικάρετε.... να δείτε το θέμα του νήματος ούτε καν...

    anyway have a good day