Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υποταγή με σκοπό την προσωπική απόλαυση στο σεξ, vs υποταγή με σκοπό την απόλαυση του Κυρίαρχου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος dreams, στις 10 Οκτωβρίου 2018.

  1. sigh

    sigh .

    Στην μια περίπτωση όπου υπάρχει βίωμα, το άτομο καλείται να υποστηρίξει τις επιλογές του με συνέπεια λέξεων και πράξεων
    Ενώ στην περίπτωση φαντασιώσεων, τα πάντα βρίσκονται σε σεναριακή φάση και μόνο ως υποθέσεις μπορούν να αντιμετωπίζονται, στην ενδεχόμενη κοινοποίησή τους
     
  2. Ρια1970

    Ρια1970 New Member

    Προσωπικα θα μιλησω, για μενα προεχει η απολαυση του Κυριαρχου μου, κανω τα παντα ια να απολαυσει την συναντηση μας, υσικα κι εγω λαμβανω απολαυση κατα την διαρκεια του σεξ. Αλλα η μεγαλυτερη μου απολαυση, που ειναι καθαρα εγκεφαλικη, ειναι να τον βλεπω να με απολαμβανει, να ακουω την ανασα του, την φωνη του και τις φρασεις απολαυσης που θα μου λεει με σπασμενη φωνη, ειναι για μενα μεγαλη απολαυση να τον βλεπω ξανα ετοιμο και σκληρο να θελει να συνεχισει μαζι μου, ειναι μεγαλη η απολαυση να νιωθω να κυριαρχει πανω στο κορμι μου, να κανω τα παντα για την δικη του ικανοποιηση αδιαορωντας για την δικη μου, οπου οντας ανικανοποιητος δεν εχω σταματημο και συνεχιζω να ικανοποιω τον Κυριαρχο μου