Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υποτακτικοι vs χαμηλών τόνων προσωπικοτητες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Κρουελα, στις 19 Ιουνίου 2019.

  1. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Εγώ που είμαι υψηλών τόνων και υ βγήκα ελαττωματικός ??
     
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Ιντα λες και δεν το κανεις τοτε..?

    Θα ειναι μια συμφωνια win win
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Γιατί δεν έχω φτάσει στα απαραίτητα επίπεδα απελπισίας!
     
  4. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Έκανα εικόνα το γκρινιάζει και καμπουριάζει δημόσιος,το λες και ένα είδος humiliation. 
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Χαχαχαχα οι τιμωρίες lifestyle είναι οι πιο ενοχλητικές. Και σε βασανίζουν όλη μέρα...

    «Τακούνια η μετράς;»
    «ένα...»

    Η’

    «φόρεσες τακούνια;»
    «Ναι»
    Και πάει φωτογραφία τακούνια της θείας σε γάμοβαφτιση... 
    «Να δίνετε σαφείς οδηγίες άλλη φορά, μόνη μου θα αποφασίζω;»    
     
  6. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Στην καθημερινότητα είμαι πολύ Κυριαρχικό άτομο. Θέλω να περνάει το δικό μου. Αλλά δεν ξέρω ρε γαμώτο,η υποτακτικότητα με μεταμορφώνει,μου βγάζει έναν καινούριο εαυτό που θέλει να γίνει ένα με το χώμα,που θέλει να νιώσει πληρότητα και γαλήνη.
    Πιστεύω πως δεν παίζει σημαντικό ρόλο η υποτακτικότητα γενικώς στην καθημερινότητα. Είσαι υ για τον Κ σου και μόνο. Ίσως επειδή αντισταθμίζεται ο ένας εαυτός με τον άλλον.
     
  7. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor