Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπόγεια Ρεύματα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Queen87, στις 3 Νοεμβρίου 2016.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Το ποιος είναι άσχετος είναι από καιρό διακριτό.
    Καθώς και ποιος είναι εμμονικός.
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Με έχει εξιτάρει η απειλή σου να αναφέρεις τις πηγές σου.

    Κάνε κανένα κόπο να τις δημοσιεύσεις κι ας μην ξέρω που θα κρυφτώ.
    Έτσι κι αλλιώς θα διασκεδάσουμε πολύ και πολλοί, με αυτά που θα γράψεις ως συνήθως.
    Αν συμπέσει να είναι κανένα επίσημο σύγγραμμα ψυχολογίας, της Σαουδικής Αραβίας, τότε θα το γλεντήσουμε ακόμα περισσότερο.
     
  3. Ηδη εχω αναφερει πηγες σε αντιστοιχα θεματα και καλο ειναι να μαθεις να διαβαζεις. Για κακη σου τυχη οι πηγες ειναι ευρωαμερικανικες.
     
  4. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Γτ δλδ τι έχουν τα συγγραμματα της Σαουδικής Αραβίας;;;;; Αφού είναι στο Google..... Αααα ολα και όλα....  

    Για να κρυφτουμε, μάλλον όλοι μαζί, ξέρω μια καλή σπηλιά..... Τη βρήκα και αυτή στο Google!!!!
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    «Έμεινα στο φέρετρο όλη την ημέρα και η μόνη κίνηση που έκανα ήταν να γυρίσω το κεφάλι μου για να πιω νερό και τσάι. Ήρθαν όλοι, οι γονείς μου, τα αδέρφια μου και οι φίλοι μου. Όταν με είδαν έμειναν με το στόμα ανοιχτό αλλά σεβάστηκαν την επιθυμία μου. Ήταν η καλύτερη μέρα της ζωής μου».

    Νταξ, τη λάτρεψα.