Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπό των ποδών Του

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος L0rrie, στις 8 Φεβρουαρίου 2023.

  1. L0rrie

    L0rrie Ιδιοκτησία του Κυρίου

    Μόνη σου μένεις μέσα στα δεσμά σου, τα αγαπάς πλέον, ζείς γι αυτά.

    Του ανήκω.

    Τα χέρια μου τα πόδια μου, τα μαλλιά μου.

    Το στόμα μου, το στήθος, η κωλοτρυπίδα μου.

    Από τον ψηλό μου κώτσο ώς τα νύχια των ποδιών μου.

    Όλη του ανήκω.

    Η κυριαρχία Του
    αδιόρατη αλλά σωρευτική.

    Δέχτηκε να με αναλάβει και μου σήκωσε σκέψεις, επιθυμίες, προγράμματα, όλα τραπουλόχαρτα στον αέρα. Το σκέφτομαι και μειδιώ. Πόσο όμορφα άλλαξα μέσα από αυτή τη σχέση. Πόσο ηρέμισα έχοντας πάρει τη θέση που Αυτός επέλεξε για μένα. Μέσω της κυριαρχίας Του έχω γίνει καλύτερος άνθρωπος. Έχω αρχίσει να εκτιμώ τον εαυτό μου περισσότερο, ίσως και να τον αγαπώ λίγο πιο πολύ από πρίν. Με την υποστήριξη Του αψήφισα τις φωνές που με καταβαραθρώνανε, πάτησα στα πόδια μου και είδα τις ικανότητες μου να ξεδιπλώνονται. Προετοιμάζομαι να διεκδικήσω και να ονειρευτώ πράγματα που δεν πίστευα ποτέ οτι θα καταφέρω. Που με συμβούλευαν οτι δεν θα τα καταφέρω. Ο Αφέντης σίγησε αυτές τις φωνές με τη δική Του. Τώρα ακούω μόνο την δική Του φωνή και πάω μπροστά, γιατί Αυτός οδηγεί.

    Περάσαμε μαζί και πολύ δύσκολες ανθρώπινες στιγμές και πολύ όμορφες. Τριφτήκαμε αλλά ήρθαμε πιο κοντά. Όλες μου έδωσαν μαθήματα θέσης και υποταγής. Όλες μου έδωσαν περισσότερη επιμονή και υπομονή για να είμαι πιο χρήσιμη. Με οριοθέτησαν και έγινα εγώ.
    Ανήκω σε έναν καλό Αφέντη. Αυστηρό αλλά δίκαιο. Έξυπνο αλλά σεμνό. Τα χρόνια περνούν κι εγώ παραμένω στη θέση που Αυτός ορίζει. Το χρήσιμο υποπόδιο Του, υπό των ποδών Του.
     
  2. ΜουσΑ

    ΜουσΑ Regular Member

    Γαλήνιο.
    Όλα τα καλά και στους δύο σας εύχομαι  
     
  3. xrstinaK

    xrstinaK XristinaK σ FL

    τελειο, ολα τα καλα σας ευχομαι
     
  4. L0rrie

    L0rrie Ιδιοκτησία του Κυρίου

  5. L0rrie

    L0rrie Ιδιοκτησία του Κυρίου

    Χέστηκα αν ο Αφέντης με αγαπάει, εγώ Τον αγαπώ.
     
  6. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    δεν εχεις την αναγκη να νοιωθεις οτι και Αυτος σε αγαπαει
     
  7. ειναι "ιδιοκτησία" Του. με οτι αυτό συνεπάγεται.
     
  8. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    το καταλαβαινω αυτο απλως κρινοντας απο εμενα ισως πιστευω οτι σε μια σχεση Ms tpe δεν παυει ο σκλαβος να ειναι ανθρωπος με συναισθηματα και να εχει αναγκη την αγαπη . αυτο ειναι κοινο σε ολους τους ανθρωπους ανεξαρτητως στατους
     
  9. rea..

    rea.. Contributor

    Καταλαβαίνω τι λέτε, όμως υπάρχουν πολλά είδη ανθρώπων και πολλά είδη αγάπης. Το νήμα της @L0rrie , είναι ένα υπέροχο προσωπικό μοίρασμα από αυτά που δυστυχώς σπανίζουν στο φόρουμ και προτείνω να το αγκαλιάσουμε και να το απολαύσουμε ως έχει, χωρίς αναλύσεις.
    Υπάρχουν χώροι για συζητήσεις σε πιο γενικό πλαίσιο.  
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    ενδεχομένως είστε μάλλον ρομαντικός
     
  11. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    πρεπει να το παραδεχθω ειμαι
     
  12. Eleni85

    Eleni85 owned Premium Member

    Τέλειο.
    Πολύ τυχερή.