Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασίωση με τρίτο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος venetos, στις 15 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Πόσοι από εσάς είχατε μια τέτοια φαντασίωση; Το βρήκα σε άλλο φόρουμ και συνδυάζει τ' αγαπημένα μου: bondage games και ποδολαγνεία... ένα ζευγάρι δεμένο και φιμωμένο κι ένας τρίτος, άγνωστος να παίζει με τα πόδια της γυναίκας μέχρι να χύσουν και οι τρεις.

     
     
  2. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Εγω έχω λίγο αλλιώτικη φαντασίωση, και το έχω πεί στην γυναίκα μου)))
    Να καλέσει αυτη στο σπιτι μας τον φίλο της...εγω να κανω τον μπάτλερ ( αν εκφραζομαι σωστά)...ντιμενος κουστουμι-γραβατα, να τους εξιπηρετω στο τραπεζι, οσο τρωνε...να βαζω ποτα, φαγητα....μουσικη, για χωρεψουν...αν θελησουν, τους πιγαινω βολτα με το αυτοκηνιτο, και τους περιμενω στο αμαξι, μεχρι να τελιωσουν τη διασκεδαση... Οταν γυριζουμε στο σπιτι, βοηθάω και τους δυο να κανουν ντουζ, και - ευχομαι ναι περασουν καλα, τους αφινω ησυχους στην κρεββατοκαμαρα. Μενω απ'εξω. Περιμενω να με καλεσουν για να γλειψω την γυναικα μου, η ακομα και των δυο...
    Εχω και αλλες φαντασιωσεις, αλλα για να της γραψω εδω, καλητερα να γραψω ενα βιβλιο)))
     
    Last edited: 25 Απριλίου 2020
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εγώ πάλι δεν έχω μείνει στη φαντασίωση, η πραγματικότητα έχει τη δική της χάρη που λέει και ο @tithon
     
  4. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Συμφωνω απολυτα, το real ειναι πολυ καλητερο. Ομως, δεν γυνονται ολα σε μια μερα. Αργα, αλλα σταθερα, βαδηζουμε, ομως, προς τα'κει)
     
  5. Αρκει να μη βγει ξινη, διοτι στην πραγματικοτητα μπορουν να στραβωσουν πολλα τα οποια στην φαντασιωση πανε καλα!
     
  6. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Ξερω, αδελφε, υπαρχει τετοιος κυνδινος. Γι'αυτο βαδηζω πολυ προσεκτικα). Μπορω να πω οτι ειμαστε στην αρχι του δρομου. )
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Αν η φαντασίωση λέει x, η πραγματικότητα δείχνει y πριν χαρακτηρίσουμε τη φαντασίωση λάθος, καλό είναι να εξετάζουμε και τους στόχους ω1, ω2, ω3, ..., ωv
     
  8. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Πολυ μαθηματικη))). Αλλα, αν μιλισουμε σοβαρα: ζουμε μια φορα, ετσι; Η μεγαλητερη απολαυση, οπως και να'χει, ειναι ο ερωτας, το σεξ , το φλερτ κλπ. Ολους μας αναζωογονει, μας κανει τη ζωη πιο χαρουμενη.
    Εγω δεν ειμαι και πολυ μικρος, κατι ειδα στη ζωη μου. Δεν ημουν πολυ πιστος σηζυγος ( μη το πειτε στη γυναικα μου))))))
    Συν - εχει θεση και η φαντασια μου, που ειναι αρκετα πλουσια, τι να την κανουμε)))
    Ολα αυτα μαζι με εφεραν στην θεληση να χαρει τη ζωη της και η γυναικα μου. Που - ετυχε ετσι - δεν της εδινα πολυ προσοχη για αρκετο καιρο. Λογο δουλειας, τρεχαματων κλπ
    Τωρα θελω να απολαυσει και αυτη τη ζωη της. Η σειρα της τωρα.
    Την αγαπω, την σεβομαι, ειναι η μανα των παιδιων μας. Απλα ... καταλαβατε τωρα γιατι το κανω, ε; ))
     
  9. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Είτε έχεις τέτοια κλίση ή δεν την έχεις δεν εμφανίζεται ξαφνικά. Εκτός κι αν κάποτε δεν στο επέτρεπες και τώρα το επιτρέπεις.
    Ας μην εκλογικεύουμε εκεί που δε χρειάζεται και βάζουμε σε κακούς δρόμους με πολλές ταμπέλες και τα νέα παιδιά.
     
  10. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Υπάρχει και η περίπτωση άλλος να έχει τη φαντασίωση... και εσύ να πρέπει να την πραγματοποιήσεις υπακούοντας...
    Όχι όμως ότι είναι και τόσο πολύ άσχημο πια
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κιμπάρης.
     
  12. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Τι συμαινει αυτο;